Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קול קורא להצעות מחיר לטיפול ראשון באיביזה 1 ליטר

hagaii
שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש יבואנים (UMI ווולוו למשל) שמחירי הטיפולים מפורמים באינטרנט. אתה מצידן יכול להחליט לפסול כל מוסך אם לא יתן לך הצעת מחיר בטלפון. אישית אני בוחר מוסך לפי האיזור בו אני נמצא, גם אם זה אומר שאשלם 100,200 או 300 ש"ח יותר - זמני יקר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמע, מה ש-UMI עשו הוא לא פחות מאדיר.

גם למאיר היו כוונות טובות אבל המימוש פחות טוב.

פשוט עולם אחר ממה שיש בצ'מפיון. יפה לראות שגם בארץ וגם במוסכים אפשר גם אחרת

ותודה שאתה מודיע לי שאני יכול לפסול מוסכים - עוד מעט תגיד גם לי שאני יכול לקטר על זה באינטרנט :)

מדינה חפשית אחרי הכל

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני בעד התנהגות המוסכים אני רק יכול לנחש מה יקרה אם יפרסמו מחירים ברשת.

כמו זאפ.

יבואן מחליט שמוצר X עולה 1000 שח.

כל המפיצים של המוצר בזאפ מפרסמים שנעים בין 980 ל 1020.

בדקתי כבר כמה מוצרים בכמה חנויות.

תמיד יפורסם ה list price כי היבואן לא מאפשר חריגה כלפי מטה.

רק כשמגיעים לחנות פתאום יש כאלה שחותכים בין 10 ל 20 אחוז מהמחיר , אבל זה רק במעמד הקניה ולא מפורסם בשום מקום.

בודדים הם המוצרים שמחיר הקניה הסופי הוא כזה שאין יכולת מיקוח והמחיר הסופי שלהם הוא אטרקטיבי מספיק בשביל לא לשלוח אותך עכשיו לכמה חנויות לפתוח במו״מ עם המוכר.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשוק הרכב האנומליה היא לכיוון ההפוך ממה שאתה מתאר.

הצרכנים מבולבלים - במקום להגיע למוסך ולהתמקח כמו שעושים בחנות נורמלית - הם נותנים שישחילו אותם עם דברים נוספים שהם לא צריכים ויוצאים בנזק הרבה יותר גדול ממה שהיו יכולים.

באלקטרוניקה היבואן עושה קרטל מחירים כדי לרסן את התחרות המשוכללת ופה אנחנו צריכים שקיפות כדי לחולל תחרות מחירים.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוותר על שירותיו של מוסך שלא נותן הצעת מחיר לפני תחילת העבודה.

ו...? זו הבעיה שלנו, שאנחנו בד"כ מוותרים ולא מגיעים לשלב הבא. אם במדינה היו רצות עוד תביעות על ימין ועל שמאל כפי שכל עו"ד מתחיל יודע ומבצע, היינו אולי נראים אחרת. אז מה אם מחר**** עלינו, יותר חשוב עכשיו לגלוש בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

באמת שאני לא מבין לאיזה מוסך פנית. השבוע קיבלתי הצעת מחיר מ 2 מוסכים באזור הצפון לאיביזה שלי. המוסך היחיד שעשה לי קטע כזה זה פליקס, אמרו תגיע אחרת אין הצעה. הגעתי בשביל הספורט כי עברתי באזור בכל מקרה, אחד הנציגים הסתכל על האוטו וזרק מחיר, החלטתי שלא לטפל שם עקב ההתנהגות הזו שלא היתה לטעמי.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...