Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קול קורא להצעות מחיר לטיפול ראשון באיביזה 1 ליטר

hagaii
שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני הולך לרון בלי לחשוב פעמיים. גם אני על סף טיפול (שנה עם הרכב).

נשארה לי עוד שנה לאחריות...

אז יש לי 2 אופציות - או ללכת למוסך צ'מפיון ולקוות ל"רצון טוב שלהם", כנראה לקבל רכיבים\שמנים זולים ולפגוע ברכב שלי בצורה כזו שלא תתגלה גם ככה בשנה הקרובה. או ללכת לרון, לדעת שהרכב שלי מטופל בשמנים האיכותיים ביותר ושכנראה יחסכו ממני בעיות עתידיות שיצריכו את ה"רצון הטוב" של צ'מפיון. אגב - אני החלטתי להשאיר את הרכב ללילה כדי שיקשיבו לרעש בהנעה קרה שיש לי (שבצ'מפיון אמרו שאין שום בעיה).

אתה גבר-גבר עכשיו, אבל מרבית הסיכויים שזה יגמר בזה שתפתח שרשור כמו של ההוא מה A קלאס!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך חביבי.

אם מישהו בצ'מפיון קורא - אשמח לסבסוד כמו של מנחם

כל רוכש סקודה מקבל שובר לטיפול ב-50% הנחה במוסכים מסוימים מורשי יבואן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גבר-גבר עכשיו, אבל מרבית הסיכויים שזה יגמר בזה שתפתח שרשור כמו של ההוא מה A קלאס!

מה קשור גבר גבר? בזה שאני הולך לטפל אצל מוסך מורשה עם שביעות רצון מהגבוהות שיש?

לא מכיר את המקרה שאתה מתייחס אליו, אבל אני מניח שזה מישהו שהלך למוסך שהוא לא מוסך יבואן ואחר כך לא הסכימו לטפל לו בבעיה במסגרת האחריות?

אז כל עוד אני מטפל במוסך מורשה - ליבואן אין שום זכות לשלול לי אחריות על הרכב, אבל אני מניח שאתה יודע את זה בתור אחראי פורום שיפורים.

מנחם - לגבי ה 50%, אתה מבין שזה כנראה עניין נקודתי של סקודה? ולרשום פה שטיפלת ברכב ב 370 שקל זה לא כל כך רלוונטי לפות"ש שעשה כמה טלפונים לפני שהוא בא לבקש עזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשור ל"גבר-גבר" כי אם אתה מנפנף לי בחוק, אז בהצלחה בתביעה, אבל הלכה למעשה, בצע חיפוש ותמצא פה עשרות שרשורים של אובר-חוכמים שחשבו שדופקים את השיטה ואח"כ השיטה דפקה אותם עם תיקון של 10-12 אלף ש"ח שבעיקרון היה אמור להיות מכוסה ע"י אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי אבל בוא נעשה אחרת, תמצא לי מקום שמוכן לעשות טיפול ראשון ב-500 שקל ואז אסכים איתך

מזדמן לך להגיע לאילת? כמובן לא במיוחד, אם אתה בכיוון של סופ"ש.

כאן הטיפול הראשון אצל יבואן מורשה{צימפיון}, מוסך "אלעד-שטיין", יעלה לך 525 ש"ח. עם שמן איכותי ופילטר מקורי.

בלי לקבוע תור, בלי פקידות, אינטרנט וקפה, ואולם מפואר. נכנסת, ואחרי 50 דקות אתה בחוץ.

לא פרסומת. זה מה שאני שילמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שבלתי אפשרי לקבל הצעת מחיר לטיפול בטלפון ממוסכי צ'מפיון.

כמו כן בלתי אפשרי לקבל ממוקד שרות לקוחות של צ'מפיון מה אמור לכלול טיפול ראשון.

אני מבין שהמוסך מעדיף שתגיע אליו קודם כל ואז תשלם ביוקר אבל אני מעדיף להיות צרכן חכם.

קדימה מוסכים, תנו הצעות 8)

לא יודע מאיזה מוסך ביקשת אבל אני לא נתקלתי אף פעם בסירוב במרכזי. אומרים מה הטיפול הרגיל כולל ואחרי שמכניסים את האוטו בדרך כלל גם מתקשרים אם נתקלים במשהו נוסף שהוא מעבר לטיפול ומחייב אישור. מי זה המוסך שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדמן לך להגיע לאילת? כמובן לא במיוחד, אם אתה בכיוון של סופ"ש.

כאן הטיפול הראשון אצל יבואן מורשה{צימפיון) יעלה לך 525 ש"ח. עם שמן איכותי ופילטר מקורי.

בלי לקבוע תור, בלי פקידות, אינטרנט וקפה, ואולם מפואר. נכנסת, ואחרי 50 דקות אתה בחוץ.

לא פרסומת. זה מה שאני שילמתי.

זה ממש הדור הבא של תיירות המין.

מציעים לך לרדת לאילת כדי שיז**נו אותך פחות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה אני יורד לאילת, שם את האוטו במוסך אלעד-שטיין, קופץ ל-KSP לקנות גלקסי S8 ב-KSP בטיילת, חוזר לאסוף את האוטו מהמוסך וחוזר למרכז :wink:

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור איביזה 1 ליטר שלי פרסמתי את מחיר הטיפול הראשון שעלה 525 ש"ח במוסך רכב אשדות, משוייך לרשת צ'מפיון ומטפל בפולקסווגן, סיאט, אאודי וסקודה.

אני כן אסייג ואוסיף שקיבלתי הנחת לקוח חוזר ואני מטפל שם בעוד שני רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך סיידון נתנו מחיר בטלפון - לינדה הבטיחה שטיפול שמן ופילטר שמן בלבד יעלה פחות מ-500 שקל.

היום בבוקר האוטו נכנס לטיפול ובסופו של דבר לא ממש עמדו בהצעת המחיר הטלפונית והחשבון הסופי יצא 630 שקל כולל פילטר מזגן.

וממש תודה לנציגה של שרות לקוחות צ'מפיון שיצרה איתי קשר בהודעה פרטית ולא עזרה בכלום. תמשיכו לגבות את אלו עם 0 תודעת שרות ותגיעו רחוק.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן האיביזות 1 ליטר על הכביש שכבר צריך להחליף פילטר מזגן?

לדעתי, סתם עקיצה.

אמנם בקטנה, אבל מעצבן לאור ההתחייבות למחיר בשיחת הטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי טיפול ראשון באיביזה ליטר עלה 470 שח כולל מעמ

במסגרת הטיפול הוחלף שמן מנוע ופילטר אוויר כאשר על פילטר המזגן וויתרתי וביקשתי שינקו אותו קצת עם קומפרסור אוויר מאחר והיה נראה לי (אישית, לא כולם חייבים להסכים בנושא) שמיותר להחליף אותו כיוון והטיפול בוצע קצת יותר מחצי שנה שהרכב על הכביש.

לצורך השוואה, בקורולה שבבעלותינו, טיפול ראשון עלה 390 שח כולל פילטר מזגן. טיפול 30 עלה סכום דומה ולא יקר משמעותית (לא זוכר סכום מדוייק) וטיפול 45 שבוצע לפני הזמן מאחר ועברה שנה לפני 15k קילומטר עלה 600₪.

מסקנות? אשאיר את זה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...