Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קול קורא להצעות מחיר לטיפול ראשון באיביזה 1 ליטר

hagaii
שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן זה החוק.

רק שהחוק של צ'מפיון קובע שאחריות של רצון טוב חלה אך ורק על רכבים בעלי היסטוריית טיפולים מלאה ובמוסכי היבואן בלבד.

כמה שאני יודע זה הנהלים של היצרן. שם שולחים בקשה ליצרן והוא משתתף בעלות חלפים ו/או עבודה. יש תנאים לזכאות הזאת.

אם אין אישור מהיצרן, בעייתי מאוד לקבל רצון טוב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באיביזה שלי גם בתקופת האחריות טיפלתי אצל רון. מוסכי צ'מפיון הם ביזיון אחד גדול - נכוותי מהם לא מעט, אתה משלם 900 ש"ח על טיפול קטן - מקבל בתמורה שמן של פז שלא שווה שקל ומסנן מקורי (תודה לפחות על זה).

קיבלתי אצלם טיפול חינם, איך שיצאתי מהמוסך רוקנתי את השמן פז שלהם ומילאתי קסטרול אדג'.

בעבר חוויתי מהם רק נזקים, אבחנות של - "בוא נתחיל להחליף חלקים על חשבונך עד שהתקלה תיפתר".

כשקיבלתי את הרכב - הגיע עם צמיגים פגומים (הייתה משיכה בגלל עיוות בצמיג) במוסך העוגן - נפנפו אותי לנסוע עוד 1000 ק"מ בלי לבדוק בכלל, לא עזר. חזרתי למוסך - אף אחד לא תיעד שהייתי שם, אחרי שהתלוננתי בשירות הלקוחות - עשו כיוון פרונט אצלם - לא עזר, באתי שוב - עשה נסיעת מבחן ואמר שהכל תקין למרות שעדיין יש משיכה, התחיל להמציא לי סיפורים "ככה זה והכבישים בארץ שונים מאירופה ובלה בלה בלה..." .

רק אחרי שנכנסתי לכיוון פרונט מטעמי - ראיתי עד כמה מרושל עשו את הכיוון במוסך העוגן, ועשו איזונים דינמיים, רק אז זה הסתדר והפלא ופלא - אין משיכה. פעולה שלקחה 20 דק'.

אחרי מריבות רבות עם היבואן הוחזרו לי 400 ש"ח על הכיוון שעשיתי.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב גלשתם לגמרי מנושא השרשור.

מוסך העוגן בנתניה הוזכר כבר לפני שבועיים בערך ולא לחיוב, בכך שדרש תשלום על תיעוד טיפולים. בקיצור, להתרחק.

ממליץ לטלפן לכל המוסכים המורשים באיזור ולעשות סקר טלפוני והשוואת מחירים ורכיבים. אני חושב שתמצא איזה צדיק בתוך כל הסדום הזה. מוסך שלא מוכן לתת עלויות לדברים שצריך לבצע לפי מפרט היצרן אני אישית לא נכנס אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בדיוק בהתלבטות שלך (איביזה 1.0 DSG) אני במרחק של משהו כמו שבועיים מהטיפול - שמעתי המלצות מכמה אנשים על המוסך של צמפיון בהוד השרון (סיידון?)

הבנתי שהטיפול הראשון נחשב בגבול הסביר של הסקאלה ובטיפול השני הסיפור מתייקר בגלל דרישה להחליף מצתים בין היתר (החלטה של היצרן / יבואן עקב האקלים החם פה, אישית לא מבין את זה, מצתי אירידיום אמורים להחזיק הרבה), בחור שעובד איתי דיבר עם סיאט העולמית והם גיבו את צ'מפיון בנושא (לו יש איביזה 1.2 DSG)

לגבי ההמלצות ללכת למוסכים אחרים - יותר מכמה פעמים צ'מפיון הראו מחווה של רצון טוב ותיקנו תקלה בתיבת ההילוכים מעבר לתקופת האחריות, אני מאמין שהרצון הטוב יעלם אם לא תהיה היסטוריית טיפולים במוסכים מורשי יבואן, אני אישית הייתי משקיע טיפה יותר ונשאר עם היבואן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שבאיביזה בטיפול 30K מחליפים מצתים? נשמע לי ממש הזוי.

הזוי אבל זו ההנחיה שלהם (עשיתי טיפול 30 לפני כמה חודשים והחליפו לי גם)

מן הסתם אתה יכול לסרב ושלא יחליפו לך,בכל זאת רכב שלך ואתה קובע מה יעשו.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר "מקווה מאד"? זה לא משהו שתלוי אך ורק בך?

לפעמים אתה מוצא רכב שנראה כמו מציאה ומתפתה ואז מבין ששקעת בבוץ.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול ראשון זה רק החלפת שמן מנוע ופילטר שמן.

משיהו שלוקח 20 דקות בערך בלחץ.

הבעיה במוסכי היבואן שמכריחים אותך להשאיר את הרכב עד הצהרים בשביל טיפול של שניה וחצי.

כמובן שגם המחיר של הטיפול במוסך יבואן יקר יותר ממוסך מתמחה מורשה.

נכון שיש את עניין האחריות. לכן באמת כדאי לבלוע את הצפרדע בשלוש השנים הראשונות.

אחרי שהאחריות תסתיים קפוץ לטיפול במוסך רון בתל אביב רחוב ישראל בק 18.

זה מוסך הבית של רוב בעלי וואג בפורום.

אני כל כך נהנה מהמוסך הזה שאני מתבעס להחליף לרכב לא וואג בידיעה שאצתרך לעזוב את המוסך הזה. :-(

בדיוק השבוע הייתי אצל רון לעשות טיפול גדול:

שמן מנוע יורול

מסנן שמן

מסנן אוויר

מסנן מזגן

מצתים פלטיניום

תוסף דלק (לפי בקשתי לפני טסט)

מסנן דלק

מגבים חדשים קדמיים ואחוריים (הישנים היו כבר יבשים)

רפידות בלמים קדמיים ואחוריים

הייתי במוסך בדיוק שעתיים כשהרכב מולי על הליפט.

השירות מעולה והמחיר הסופי יותר מהוגן. 8)

עריכה אחרונה על ידי papikian

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה סתם מתלהמים - עלות הטיפולים השוטפים ברכבי הקונצרן דומה מאד לכל רכב אחר ולא משהו חריג. לא מזמן פרסמתי עלות תחזוקה של הסקודה ייטי שלי במשך שלוש שנים עם פירוט של כל העלויות (חפשו במגזין). מהיכרותי עם מכוניות שלא מבית VAG העלויות לא שונות מהותית.

בכל רשת יבואן יש מוסכים מקצועיים יותר וכאלה שפחות. מוסכים מקצועיים ברשת צ׳מפיון שאני יכול להמליץ עליהם:

- אוטובדק

- איציק ודייצר

- פליקס

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב בטיפולים אין מדע טילים, החלפות של מסננים זה מאוד פשוט. גם מצתים. עושים הרבה רוח על כלום כמו שברנו עושים טיפול זהב כסף וארד. ... אין מה לעשות. בנוסף מדובר עם עובדים שעושים את זה כל יום כל היום וכבר דיי נמאס להם וזה לא נדיר שאחרי הטיפול שחסרים ברגים שוברים חלקים וכו וכו.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כל כך נהנה מהמוסך הזה שאני מתבעס להחליף לרכב לא וואג בידיעה שאצתרך לעזוב את המוסך הזה. :-(

בזמנו כשטפלתי בסקודה אצל רון,ראיתי מדי פעם על הליפטים רכבים שלא וואג (סובארו וכל מיני)

מניח שהוא מטפל אם מבקשים גם במכוניות שהן לא VAG,גם ככה אין למוסך בעיה להשיג חלקים\שמנים\וכו' עבור כל רכב.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...