Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא מקביל- טויטה CHR

babayaga
שימו לב! השרשור הזה בן 2421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, אבל הוא לא חייב להחזיק חלפים ייחודיים לדגם שלך במלאי, וכך אתה יכול למצוא את עצמך מחכה שבועות לחלק טרוויאלי.

שורה תחתונה - לא מומלץ.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש אחת ביד 2 בצבע כסף , אם לא מפריע לך עניין היד או צורת התשלומים והצבע מתאים לך אז אני חושב שזאת יכולה להיות מציאה

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירון יד-2 יש הפחתה של 6% על רכב מייבוא אישי.

למה, ככה!

להבנתי לא מדובר כאן על יבוא אישי אלא יבוא מקביל. מעניין לדעת האם יש לכך אזכור כלשהו ברשיון הרכב, אחרת (למעט במקרה של רמות גימור שונות) הקונה הממוצע שלא זוכר את הקצאות לוחיות הרישוי לא יכול לזהות את מקור הרכב.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאוטומקס היו צריכים לעשות כדי שאעביר את ההזמנה שלי (CHR) מיוניון אליהם זה להוריד 10,000 שקל במחיר. כל השאר כבר היה קורה מעצמו. בתמחור הנוכחי אין פלא שהם כמעט לא מוסרים.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאוטומקס היו צריכים לעשות כדי שאעביר את ההזמנה שלי (CHR) מיוניון אליהם זה להוריד 10,000 שקל במחיר. כל השאר כבר היה קורה מעצמו. בתמחור הנוכחי אין פלא שהם כמעט לא מוסרים.

איזה דגם מדובר- המאובזר או הבסיסי? ואתה יכול לשתף מה הצלחת לקבל מכל אחד מהם?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הציעו שום הנחה, לא באוטומקס ובטח לא ביוניון. אוטומקס מציעים יותר אבזור ביותר כסף - מסתבר שהנוסחה לא עובדת.

165,000 לדגם "סטייל" המאובזר מגיעים ל-170,000 עם ווייז ואגרת רישוי, יקר מדי. בדגמים הפחות מאובזרים אין סיבה להעדיף את אוטומקס על יוניון, זו לפחות המסקנה שלי מהמחירונים הנוכחיים ועוד לפני שנכנסנו לעניין האחריות והסחירות כמשומשת.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
להבנתי לא מדובר כאן על יבוא אישי אלא יבוא מקביל. מעניין לדעת האם יש לכך אזכור כלשהו ברשיון הרכב, אחרת (למעט במקרה של רמות גימור שונות) הקונה הממוצע שלא זוכר את הקצאות לוחיות הרישוי לא יכול לזהות את מקור הרכב.

יש לכך אזכור ברישיון רכב לא בצורת הכרזה מפורשת בסגנון "יובא בייבוא מקביל" אלא בסעיף רמת הגימור - רכבים של יוניון יופיעו כ-CITY או CHIC, ורכבים של אוטומקס כ-STYLE, FLOW או LOUNGE. יש להם קוד דגם נפרד וגם מחירון לוי יצחק וחברות הביטוח מכירים את הדגמים של אוטומקס, שזה כמובן יתרון לקונים (במיוחד לקונים של הדגם היקר ביותר). אני כותב זאת אחרי שראיתי רישיון רכב של C-HR של אוטומקס.

לעניין האחריות: יש אחריות של טויוטה העולמית (3 שנים על הכל ועוד שנתיים על המערכת ההיברידית, כמו ביוניון). לאוטומקס יש רשימה של 27 מוסכים בפריסה ארצית בהם אפשר לממש את האחריות, אבל את הטיפולים השוטפים אפשר לעשות בכל מוסך שהוא ובתנאי שישתמש בחלפים מקוריים של טויוטה.

בגזרת המחיר יש קשיחות מפתיעה. לא הפנימו שם שייבוא מקביל אמור להתחרות בגזרת המחיר. 165,000 שקל לדגם המאובזר (סטייל) בעיני זה יקר מדי, גם אם נותנים "חינם" צבע מטאלי ופתיחת מסך.

עריכה אחרונה על ידי Cadillac58

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
יש לכך אזכור ברישיון רכב לא בצורת הכרזה מפורשת בסגנון "יובא בייבוא מקביל" אלא בסעיף רמת הגימור - רכבים של יוניון יופיעו כ-CITY או CHIC, ורכבים של אוטומקס כ-STYLE, FLOW או LOUNGE. יש להם קוד דגם נפרד וגם מחירון לוי יצחק וחברות הביטוח מכירים את הדגמים של אוטומקס, שזה כמובן יתרון לקונים (במיוחד לקונים של הדגם היקר ביותר). אני כותב זאת אחרי שראיתי רישיון רכב של C-HR של אוטומקס.

לעניין האחריות: יש אחריות של טויוטה העולמית (3 שנים על הכל ועוד שנתיים על המערכת ההיברידית, כמו ביוניון). לאוטומקס יש רשימה של 27 מוסכים בפריסה ארצית בהם אפשר לממש את האחריות, אבל את הטיפולים השוטפים אפשר לעשות בכל מוסך שהוא ובתנאי שישתמש בחלפים מקוריים של טויוטה.

בגזרת המחיר יש קשיחות מפתיעה. לא הפנימו שם שייבוא מקביל אמור להתחרות בגזרת המחיר. 165,000 שקל לדגם המאובזר (סטייל) בעיני זה יקר מדי, גם אם נותנים "חינם" צבע מטאלי ופתיחת מסך.

שלום לכולם,

אני מתעניין כרגע ברכישת CH-R... האם יש לחברי הפורום תובנות נוספות?

האם שווה בכלל לבזבז את הזמן וללכת לבדוק אצל אוטומקס? או ללכת ישירות ליבואן הרשמי, להתמקח ולקבל את המקסימום פינוקים / שירותים שניתן?

תודה על העזרה והתשובות מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכישת רכב חדש היא עיסקה בעלת משקל.

לו אני במקומך הייתי מטריח את עצמי גם לאולם של היבואן המקביל וגם לאולם של היבואן הרגיל. מה שהיה נכון לפני חודש-חודשיים לא בהכרח נכון עכשיו.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהפנימו יפה שיש ביקוש רב והיצע דל.

ולראיה:

הייתי ביוניון מוטורס בשבוע שעבר. ממה שנאמר לי אפשר לקבל CH-R רק החל מינואר 2018.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לחברי הפורום,

גם אני מתעניין ב-CHR משני היבואנים, ואשמח אם מישהו שכבר היה באוטומקס יוכל להסביר מה ההבדל בין STYLE ל-LOUNGE. נראה שיש בלבול במפרט שמופיע באתר שלהם:

http://automax.co.il/wp/wp-content/uploads/2016/11/toyota_chr.pdf

שימו לב, שלפי המפרט הנ"ל, STYLE הוא הדגם היקר והוא שונה מ-LOUNGE אך ורק בריפוד (פער של 5000 ש"ח)!

עפ"י אוטומקס, אלה הדגמים האירפאיים, ואכן יש דגמים כאלה בקטלוג גרמני. אלא שהם נראים קצת שונה:

https://www.autohaus-suk.de/fileadmin/user_upload/Toyota-C-HR-Preise-und-Daten-PreSales_tcm-17-780668.pdf

כאן הדגם היקר ביותר הוא LOUNGE, ורק בו יש חנייה חצי-אוטומטית ועוד כמה פיצ'רים.

אז מה באמת ההבדל בין STYLE ל-LOUNGE ב-אוטומקס?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שעל יבוא מקביל מפחיתים כמו על יבוא אישי.

ברגע שנגמרת האחריות לדעתי לא יהיה הבדל במחירון

צריך לשים לב כמה שנות אחריות מחוייב היבואן לתת. בבמוו למשל, דלק נותנים 3 שנים אבל על ייבוא אישי/מקביל/כל דבר אחר, הם מחוייבים ונותנים רק שנתיים.

אגב, אם אני לא טועה, אלבר מבאים גם הארלי דיווידסון. פה לדעתי הם היבואן הראשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה באמת ההבדל בין STYLE ל-LOUNGE ב-אוטומקס?

אל תשווה עם מפרטים של ארצות אחרות - אין לזה קשר למה שמוכרים כאן. תשאל את אוטומקס כי רק הם יודעים מה הם מוכרים.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...