Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט משאבה קטן

yarongti
שימו לב! השרשור הזה בן 2548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין מאוד מעניין אותי איזה מריחואנה אתה רוצה לגדל

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ק הרר

ועכשיו ברצינות, אם הבן אדם לא מפרט יש סיבה, לא צריך לדחוק לפינה. והוא מבחינתו צריך כמובן לתת כמה שיותר פרטים של הפרוייקט של החתול של השכנים שהוא רק עוזר לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר וחוקי לדבר על גידול גראס (אך אסור לגדל), יש פורומים כאלו ואפילו חנויות לממכר ציוד, כן פה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:) לא ידעתי שצריך לערפל מים לגראס, וכנראה שהם זו היתה כוונתי יש פורום יותר מתמחים לזה ולא אוךטופיק פה:)

בכל מקרה זה דוקא לניסוי יותר מדעי של היתכנות. ובתור אחד שבונה קצת DIY מעניין אותי לנסות להגיע לזה לבד עם עזרה איפה שצריך.

אבל תודה על הטיפים בכל מקרה:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ופה זה נתן לי רעיון, אני גם הזמנתי אחד כזה לעציץ(פלפל שאטה) שיושב לי על עדן החלון.

עם מעגל קטן וארדואינו תיהיה לי השקייה אוטומטית משתי בקבוקים של 2 ל' כל אחד. ואני מסודר לכל השבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם בקטע של diy אז תלכו על הידרופוניקה דרך השורש ולא בהתזה על עלים ובשביל זה לא צריך יותר ממשאבת אויר דומה לאקווריום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...