Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת תקלת הגה כתומה MAZDA5 2008, מצבר תקין

אפי53
שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ותודה לכולם,

בחודשיים האחרונים התחילו להדלק לי מדי פעם לחלקיק שנייה כל מיני נורות תקלה ברכב. אף פעם לא הצלחתי לזהות איזו נורה זו, אבל אדומה.

הלכתי למוסך - "אין כלום".

המחשב ריק מתקלות.

לפני כחודש קרה לי פעם אחת, בגשם, שנדלקה לי נורת הגה למשך כ2 שניות וההגה "נתפס", לא הייתה לו הנעה חשמלית, הוא לא היה "תפוס", אלא רק לא חשמלי.

חזרתי למוסך - בדקו הטענה ("מצויינת 12.7" , נראה לי) והסבירו שכנראה בגלל הגשם רצועת המנוע שנראית מצויין לא תפסה ולא הייתה טעינה, לרגע.

השבוע, בלי שום גשם, אבל אחרי סיבוב חד מאוד ומהיר (הייתי באיחור...) נדלקה הנורה שוב, למשך כ15 דקות. נסעתי בכביש מהיר כך שההגה לא היה קריטי...(וכאמור הוא עבד, רק לא היה חשמלי) ובסוף זה עבר.

אני לא רוצה לחזור שוב למוסך בלי להיות קצת יותר חכם...

אני לא בטוח שהוא בדק מפלס שמן הגה... - זה כיוון? או שאם היה חסר זה היה קבוע?

אשמח לעצות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי

המשאבה ברכב שלך היא חשמלית.

התופעה נשמעת כמו תקלה במשאבה/במנוע שלה.

אם תרצה לבדוק את התקלה (ללא עלות לחברי הפורום) אני מזמין אותך אלינו.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...