Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - טויוטה C-HR בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היישר מאולם התצוגה... (קרדיט לצלם)

נראה לא רע.

בהחלט יעשה את העבודה בארץ מבחינת שופוני.

יגיע לליסינג?

האם תוכל להגיד איך המרווח שלו ליושבים מאחור?

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לפני כמה דקות מסוכנות של טויוטה - ראיתי את הדגם המפואר ביותר.

להלן הרשמים שלי (על בסיס התרשמות סטטית) :

1. עיצוב - רכב אופנתי עם קווים נועזים, שונה מאוד מהעיצוב המאופק והסטנדרטי של טויוטה - גם בסאלון וגם בחוץ.

2. איכות חומרים - משענת יד ודיפון פלסטיק שחור עליון רכים במקומות הקדמיים, קשיחים מאחור ועם מרקם טיפה שונה. דיפון דלת צד FANCY קשיח מרגיש מפלסטיק חלול ולא נעים למגע (הייתי מעדיף את הפלסטיק הקשיח הרגיל או יותר טוב את הרך כמו במושבים הקדמיים).

3. מרווח פנימי - סביר מקדימה, יש מספיק מקום, אם כי מעט מרווח מעל הראש. מאחורה הרגשה קלסטופובית משהו, החלונות האופנתיים והשחמה נראים טוב מבחוץ, אבל בפנים חושך (במיוחד עם תקרה שחורה), אי אפשר להסתכל דרך חלונות צד כי הם רחוק. מאוד מאוד צפוף מאחור לכפות הרגליים (כאשר מושב הנהג מכוון לפוזיציה שלי - אני לא גבוה, לכן ממש לא עד הסוף), מאוד קשה לצאת, קצת יותר קל להכנס, יש מספיק מקום לברכיים, אבל מאחורי הבד בגב מושב הקדמי יש שלדה ממתכת של המושב.

4. גובה - הרכב לא ממש גבוה, תנוחת ישיבה אופטימלית אולי 2ס"מ יותר גבוה מפרייוט.

5. תא מטען - די עמוק יחסית לאורך הרכב,אך סך הכל קטן למדי ונמוך, לדעתי היה אפשר לוותר על הגלגל החלופי לטובת קיט לתיקון תקרים ולקבל הרבה מקום נוסף (עוד כ15 ס"מ לגובה שזה המון).

לסיכום: רכב שיהיה חביב על קהל של מי שמחפש מוחצנות, סטייל ואופנה, גם אם זה על חשבון שימושיות.

איך שאני רואה את זה, הרכב יקסום במיוחד כניראה ל: צעירות עם אבא עשיר, גרושות בגיל ה40, נשות עסקים שוויתרו על משפחה לטובת קריירה, רכב שני לאשה במשפחה שהילדים כבר גדלו, כמובן לתושבי תל אביב, ולצעירים בעלי ממון שמחפשים את הסטייל מסוג הזה.

פחות שימושי עבור אנשים שצריכים להסיע מבוגרים בקביעות במושב האחורי. אם כי, מי שכתב פה קודם לגבי אהבה לילדים, כניראה היה מעדיף להעניק להם חלונות צד אחוריים גדולים יותר ותחושה אוורירית מעט יותר, עם סאלון בצבעים בהירים.

בגדול, זה רכב לשני אנשים עם סטייל.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב!

מעניינת אותי הידית פתיחת דלת אחורית, איך ילד/ילדה אמורים לפתוח אותה?!

היא כל כך גבוהה שלדעתי אפילו אנשים מבוגרים יתקשו לפתוח את הדלתות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5. תא מטען - די עמוק יחסית לאורך הרכב,אך סך הכל קטן למדי ונמוך, לדעתי היה אפשר לוותר על הגלגל החלופי לטובת קיט לתיקון תקרים ולקבל הרבה מקום נוסף (עוד כ15 ס"מ לגובה שזה המון).

מנהל מותג ביוניון מוטורס שרק יעז לחשוב על דבר כזה, יפוטר לאלתר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יראה מעולה,כמו רכב קונספט שאישרו לייצר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה רק אני, אבל לא מתחבר לעיצוב. נראת כמו שילוב בין פריוס, וולסטור וניסאן כלשהי.

לא הטעם שלי, ולא מתלהב מזה שמנסים לגרום לרכבים להראות "עתידניים".

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה רק אני, אבל לא מתחבר לעיצוב. נראת כמו שילוב בין פריוס, וולסטור וניסאן כלשהי.

לא הטעם שלי, ולא מתלהב מזה שמנסים לגרום לרכבים להראות "עתידניים".

אני אתך, למרות שיש לי כבוד לטויוטה כמותג, הדבר הזה אקלקטי לחלוטין ומבחינה פרקטית מקריב הגיון לטובת עיצוב מאוד לא אחיד ולא הרמוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הטויוטה נמצאת אצלי בחנייה לאחר שעשיתי נסיעת מבחן לבד ולאחר מכן עם אשתי והילדים. לפני שבועיים עשינו את אותו דבר עם הנירו. רק 9000 ש"ח הבדל , אבל הבדל שמיים וארץ. הנירו נראית ומרגישה זולה. חיצונית ופנימית. איכות חומרים שמביישת את רכבי הליסינג. הטויוטה גדולה ממנה , מעוצבת ומרגישה כמו משהו שלא היה כאן עדיין. תענוג. מיותר לדבר על העיצוב. עניין של טעם. לטעמי ולטעם כל מי שהיה לידי, עבר לידי.. לא פחות ממדהימה. איכות חומרים טובה מאד.

הנהיגה, כייפית. אני פחות מתחבר להיברידי.. אני צריך כח ורעש. אשתי נהנתה מהשקט .

אז כל התגובות שהיו כאן, מבלי שאנשים ראו את הרכב, ישבו בתוכו או נהגו בו.. סעו לסוכנות הקרובה לביתם ותרגישו אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלך בחניה הכוונה שקנית את הטויוטה?

הכל טוב ויפה, אבל לא התייחסת לחלונות הצד הקטנים מאחורה? וכן לתא המטען הקטן? וכן למרווח הפנים המצומצם הקלסטרופובי מאחורה.

הקיה נירו לוקח בקלות את הטויוטה בפרמטרים הללו ואלו הפרמטרים החשובים ברכב משפחתי ולא עיצוב וחומרי פנים שנראה שאלו הפרמטרים שקנו אותך. למרות שגם בנושא זה לנירו ממש אין במה להתבייש, חומרי הפנים של הנירו ברמה טובה מאד, העיצוב הפנימי והחיצוני סולידי וזה מתאים להרבה אנשים, בייחוד שהטויוטה מעוצבת באופן מוגזם לצד השני.

הפגמים הנ״ל בשבילי פוסלים את הטויוטה על הסף כרכב משפחתי.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...