Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה במעגל תנועה בעל שני נתיבים

שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאמור אם את במקום של הטרנזיט האשמה כולה של המשאית.

היכן הפגיעה שלך? מצד ימין מקדימה ? צד ימין מאחורה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפי הצילומים התחלתי לסטות ימינה,היתה לנהג מצלמת דרך, מן הסתם לא בטוח שיביא את הוידאו.

הפגיעה שלי מצד ימין מקדימה: כנף, פגוש ופנס.

אצלו: פגע בי בצמיג השני להערכתי מרחק של 3 מטרים מתחילת המשאית.

מה מרחק הבלימה במהירות 30 קמש ? טען שבלם כשהרגיש את הפגיעה. ורואים שנסע עוד כמטר לאחר הפגיעה(משך את הפגוש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב פרטי מרחק בלימה כ 5מטר ב 30 קמ"ש לזה יש להוסיף את מרחק בתגובה כ 6 מטר סה"כ 11 מטר.

אם בתמונה ניתן לראות שהוא גם כבר במעגל התנועה ואת סוטה לנתיבו...מצבך לא טוב.

בייחוד שהוא לא פוגע בך בחלק הקדמי של המשאית אלא בגלגל שנמצא כ 3 מטר מתחילת המשאית

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש סרטון יש סיכוי שיהיה אפשר לדעת שני דברים חשובים:

1. האם התחלת לסטות כאשר המשאית כבר התיישרה בתוך מעגל התנועה (אם זה המצב האשמה עלייך, לפי פסק הדין של פות"ש).

2. האם המשאית חרגה לתוך הנתיב הפנימי (יכול לקרות בגלל רדיוס סיבוב גדול. נהג המשאית צריך לדעת זאת, ואז המשאית היתה צריכה לתת לך זכות קדימה - אשם תורם של המשאית).

מכל מקום - אם פגעת בגלגל שני (האם מדובר באיזה מנוף עם 2-3 סרנים קדמיים?) של המשאית היית צריכה לראות אותה בחלון הימני שלך. מצד שני - יש למשאיות נטיה "לחתוך" נתיבים במעגל תנועה. אולי גם עקף אותך מימין, שגם זו עבירה לחובתו.

בקיצור - הסרטון עשוי לשפוך אור על ההתרחשות, קשה להעריך את תוצאת המשפט בלי הסרטון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי השאלה מתי הוא בלם, הוא מעיד שנסע מעל 30 קמש, הכניסה שלו סמוכה ליציאה שלי כפי שניתן לראות בתמונה , הוא לא עצר לפני הכיכר כדי לתת זכות קדימה, בשלב מסוים הוא התפרץ לכיכר ועצר במקביל ליציאה שלי. לטענתו עצר כשהרגיש את הפגיעה ולכן שאלת מרחק העצירה, כי המרחק בין המכה לעצירה הוא כמטר, משך את הפגוש. בכל מצב יש פה רשלנות תורמת של אחד הצדדים, לדעתי השופט ירצה שנגיע לפשרה ומבחינתי למרות שאני הצד התובע עדיף להגיע לפשרה לפני המשפט.

יש כמובן נתונים נוספים שאפשר להציג כמו המרחק מהכניסה לכיכר שלו עד לעצירה או הפגיעה, גודל המשאית(להערכתי 10 מטרים , לא מנוף) יש עיקול בכניסה שלו ועוד ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידון התנ"ך הסתיים

תוכלי לעלות שרטוט של הכיכר / כתובת של הכיכר או להעלות אותה מגוגל סטריט

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי התאונה הזו היא תעלומה אחת גדולה, המשפט היה אמור להיות בשנה הבאה, אבל הוקדם, לכן לא הספקתי לפתור את התעלומה :) מבחינתי עצם העובדה שיצאנו בשלום והפגיעה היא פגיעת פח בלבד, זה מה שחשוב.

מודה לכם מאוד על העזרה לשפוך קצת אור על מה שקרה, יש לי ימים ספורים להחליט אם לגשת לפשרה או לגשת למשפט ולהתמודד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמני לנו היכן את , איפוא רצית לצאת, מהיכן מגיעה המשאית?

כמה נזק היה לך, אותו את תובעת, ומה הסכום המוצע לך כפשרה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.siz.co.il/my.php?i=kkjzzn5ndyj5.jpg

נקודה A ~ תמרור ב48~ כניסה שלו

נקודה B~ מקום ההתנגשות

נקודה C~ מקום עצירה מוחלטת של המשאית.

אני לא הכי ספצית בשרטוט...

תבעתי על פי המלצת הביטוח על השתתפות עצמית וחידוש ביטוח. כנראה שהשיקול שאם אזכה הביטוח יתבע את הביטוח שלו על הנזק הכללי.

לא הוצעה לי הצעת פשרה, אני חושבת להגיש, אם זה אפשרי בכלל, כי אין לי זמן וכוחות למשפט(למה תבעתי מלכתחילה? כי ככה הביטוח אמר ולי אין ניסיון בכלל עם ביטוחים). תביעת נגד פחחות וארגז צד, תביעה קצת הזויה גם ללא הערכת שמאי וללא הודעה לביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את רוצה לצאת ביציאה שרשמת עליה מעבר חציה? או ביציאה הבאה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום שבו מעבר החצייה.

נהג המשאית טען שחשב שאני עושה פרסה בכיכר.

שיטור קהילתי שהגיע לאחר שהרכבים הוזזו ממקומם תמכו בגירסתי, לא יודעת עד כנה זה יעזור.

3 עדים שראו את התאונה אמרו לי:

1. נראה שנהג המשאית לא היה סגור על עצמו לאן הוא רוצה לנסוע

2. נראה כאילו הנהג לקח סיבוב רחב מדי

3. הנהג נכנס בי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם העדים האלה יוכלו להעיד במשפט?

הנזק שנגרם לך לרכב כוסה על ידי הביטוח שלך?

את צריכה בכל מקרה להתרכז באי מתן זכות הקדימה של נהג המשאית שהתפרץלתוך מעגל התנועה, כפי שמורה לו התמרור 303 ( לשעבר ב 48)

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...