Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסירת פרטי חשבון בנק לאדם זר

Black Joker
שימו לב! השרשור הזה בן 2815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מעוניין למכור מוצר יד 2, שעלותו מוערכת במספר אלפי שקלים.

אני לא מעוניין לקבל מזומן עבורו, מחשש לכסף מזוייף.

הקונה ביקש את פרטי חשבון הבנק שלי, ע"מ להעביר לי את הסכום ישירות לחשבון.

התייעצתי עם חברים וכולם אמרו לי שזה מסוכן, אבל לא ידעו לנמק את תשובתם.

האם מסירת פרטי החשבון שלי, עלולה לסכן אותי בדרך כלשהי?

ההגיון אומר שלא, אבל הוא לא תמיד צודק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבצע העברת זה"ב (SWIFT). לצורך זה אתה מוסר סדרה ארוכה של ספרות אשר מזהות את הבנק הסניף והחשבון. העברה במסלול זה אינה הפיכה, אם כי יש לכך מחיר בצורת עמלה קצת יותר גבוהה מאשר בהעברה רגילה. את מספר ה-SWIFT תמצא בדף פרטי החשבון או בדף ייעודי בחשבונך באתר הבנק.

מכל מקום - מסירת פרטי החשבון אינה מסוכנת יותר ממתן צ'ק, שגם עליו נמצאים כל פרטי החשבון, וגם מספר הזהות שלך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמכרתי את הרכב הקונה שילם בהעברת זה"ב גם -ביקשתי ממנו שישלח לי את האישור מהבנק - תוך חצי שעה הכסף היה אצלי בחשבון, תהליך פשוט מהיר והכי בטוח.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האישור, אל תבקש מהצד המעביר, תבדוק בחשבון בבנק שלך. את העברה רואים תחת תנועות אחרונות . היום מזייפים גם. אישורים של העברה.

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...