Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צלחות קדמיות במאזדה 3 2010 1.6L

iliahrom
שימו לב! השרשור הזה בן 2724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם בשבילכם זה מספיק טוב תמשיכו להתקין, אני אישית אוהב איכות, ורמסה ממש אבל ממש לא איכותי. זכור לי שעבדתי מספר חודשים במוסך כללי שהיו כמה תלונות מלקוחות עליהם ובסוף בעל המוסך הפסיק לעבוד איתם. לדעתי חבל לחלל עבודה כזאת פדנטית עם צלחות איכותיות ורפידות שלא הייתי שם בפיאט אונו, אבל כנראה שזה רק אני שמחפש איכות.

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תהיה בטוח שאני לא מתעסק בזבל ולא מתקין לאנשים זבל.

תאמין לי שאני לא צריך שאנשים יחזרו אליי עם תלונות...

היו תלונות מלקוחת אצלך במוסך כי לא גירזו ולא ניקו את הברזלים למיניהם.

זה היה קורה עם כל רפידה, אין צורך להשמיץ את רמסה. ככה זה כששמים ברזל על ברזל בלי גירוז ובלי לנקות.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, חייב להגיד שברמסה שהיו לי היו רעשים מאוד מוזרים ולא רק שריקות.

אפשר גם לראות שגירזנו ביחד את הרפידות האיטלקיות שיש לי ברכב לפני כשנה ואמרתי לך שהן עדיין שורקות כך שלא תמיד זה אפקטיבי :\.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי סט רמסה וצלחות מקוריות של סובארו והיה שקט, שמתי רמסה וברמבו במאזדה ואחרי 3 גירוזים וניקוי יש שריקות, לפני זה היו רפידות וגנר שגם שרקו יותר חזק אבל מזל שיש את אבי חלפים שזיכה אותי עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה בטוח שאני לא מתעסק בזבל ולא מתקין לאנשים זבל.

תאמין לי שאני לא צריך שאנשים יחזרו אליי עם תלונות...

היו תלונות מלקוחת אצלך במוסך כי לא גירזו ולא ניקו את הברזלים למיניהם.

זה היה קורה עם כל רפידה, אין צורך להשמיץ את רמסה. ככה זה כששמים ברזל על ברזל בלי גירוז ובלי לנקות.

אני תמיד מחזיק בארז כלים ספריי ברקסים מברשת קטנה וגריז, אז כתוצאה מהעבודה שלי זה כנראה לא היה. כיום אני עובד במורשה ושאני מתקין רפידות מקוריות אני תמיד מחליף את הברזלים והברגים שמגיעים בקיט רפידות, גם בלי לגרז אין רעשים.

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על מה הדיבור, 5 אלף עברו להם מאז ההחלפה, שקט מופתי ובלימה טובה, אז כל אחד והנסיון שלו, היו לי לפני רפידות איטלקיות( נראה לי) והן גורזו פעמיים ושרקו עדיין כמו קטר... סו כל מקרה לגופו

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את זה ביותר ציניות?

דרך אגב במאזה 3 אין פחיות אין כלום אז אם יהיה רעש אחריי הגירוז והכל מאיכן יהיה הרעש?

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בציר האחורי רפידות של רמסה וצלחות סיניות ואין שריקות

חחח לפני שכל חברי הפורום קופצים פה על הצלחות הסיניות זה סיפור דיי ארוך אבל הן בסדר כבר 3 שנים עם הסט הזה ואין בעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בציר האחורי רפידות של רמסה וצלחות סיניות ואין שריקות

חחח לפני שכל חברי הפורום קופצים פה על הצלחות הסיניות זה סיפור דיי ארוך אבל הן בסדר כבר 3 שנים עם הסט הזה ואין בעיות

לא מפתיע במיוחד 90% אחוז מהרכבים בישראל נוסעים על צלחות סיניות, אם כל אחד יספר סיפור נפתח ארכיון ענקי בשם (הצלחת הסינית).

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...