Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי! מגאן סטיישן 2013 dci

ron_man
שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לעניין המחיר,הרכב היה ליסינג, אותי זה לא מעניין כי הרכב טופל בחברה, הרכב מרגיש ונראה טוב ותקין וכמובן עבר בדיקה.

לגבי שמן גיר, אני יבדוק את העניין לעומק מול קרסו בזמן הקרוב... אני פחות בעניין של כביש 6, יותר 444, 471, 5,4,90.

לגבי ה3000 סלד, בתחילת נסיעה נמרצת מגיעים בקלות לתחום זה.

דבר מאוד מעניין ששמעתי הוא, שכל מי שיש לו פלואנס מגאן dci פשוט לא מוכן לוותר עליהן, ואין תקלות מיוחדות..

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר להפעיל קרוז קונטרול בכביש 6?? כל שנייה צריך לעקוף, להאיץ... קרוז קונטרול זה לנהגים רגועים ואדישים. חוץ מזה בארץ קשה להשתמש בקרוז קונטרול כי אין ממש כבישים ישרים (כמו בארצות הברית).

אפשר. תתפלא שברכב הקודם שלי עם קרוז קונטרול (רנו קליאו III) הייתי נוסע רוב הזמן מחוץ לעיר איתו. גם אבא שלי עם מגאן כזאת משתמש רוב הזמן מחוץ לעיר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שנייה צריך לעקוף, להאיץ...

מול מי אתה מתחרה?

ויותר חשוב מזה, מי מחלק בסוף מדליות?

קרוז קונטרול זה לנהגים רגועים ואדישים.

מה הבעיה בנהיגה רגועה??

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הוא התכוון לנהגים איטיים. כן, נהגים איטיים הם מטרד לא פחות מנהגים ממהרים.

תתחדש על הרכב!

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שגם אני חושב שברוב הכבישים בארץ אין כ"כ מקום לקרוז קונטרול רגיל.

כביש 6 הוא החריג, ובו אכן יש לזה שימוש.

לעומת זאת, בקרת שיוט אדפטיבית היא בהחלט שימושית, ואני מחכה ליום שבו הבקרה תכלול גם הטיית הגה אוטומטית.

הטכנולוגיה כבר קיימת מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה, אני גם מתכוון להחליף את הרכב (גם לי יש איביזה בדיוק כמו שלך הייתה). שאלה, למה דווקא סטיישן? האם אתה צריך את המרווח הזה ? .

שאלה שנייה, יש דרך לשים שם מערכת מולטימדיה אנדרואיד ?

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רון, מדובר בדיזל, נכון?

בפרסומים של קרסו טרייד אין הם מבטיחים חיישני רוורס קדמיים ואחוריים ובנוסף מובילאי, קבלת במסגרת העסקה?

השתמשת במימון ללא ריבית שלהם?

תודה מראש על התשובות!

נראה קניה מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה דווקא סטיישן? בגדול זה המקום... אבל תכלס היא נראית יותר טוב מכל סטיישן בארץ ויותר יפה מהמגאן הרגילה, וכן אני צריך את המקום הזה.

אליהו,כן זה דיזל, חיישנים אחורים יש מקורי ברכב, חיישנים רשמיים זה התקנה מקומית וזה חרא, ומוביל איי אני צריך לקבוע תור להתקנה, קיבלתי גם הטבה בסך 1250 בביטוח... יצא לי ביטוח זול משמעותית וזה אחרי בירורים.

לגבי המימון ללא ריבית, כן השתמשתי, ההלוואה עד 40אלף שקל ללא ריבית.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד רון!!

יופי של רכב לקחת במחיר פצצה.

השאלה היחידה שלי היא לגבי גג שמש - לא כל כך מכיר ברכב הזה.

לא עלול להתפתח בעיות איתו? יש מנגנון פתיחה או שזה סגור?

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש וסע בדרכים טובות!

אני מאוד אוהב את הרכב הזה ובמיוחד את עיצוב הפנים שלו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה, אני גם מתכוון להחליף את הרכב (גם לי יש איביזה בדיוק כמו שלך הייתה). שאלה, למה דווקא סטיישן? האם אתה צריך את המרווח הזה ? .

שאלה שנייה, יש דרך לשים שם מערכת מולטימדיה אנדרואיד ?

יש מערכות מולטימדיה תואמות מקור. אפשר לשים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...