Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב - החלה מכירת ב.מ.וו M2, החל מ-515 אלף שקלים

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 2820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רועי, יש שכירים שקנו בית בתל אביב בשני מליון פלוס. אותם שכירים אם היו גרים בגן יבנה למשל יכלו לקנות m5 ובית דומה.

לתפיסתך אם הם בחרו לשים חלק מהכסף על אוטו הם חבורת הזבל?

כמובן שלא, אבל מעולם לא טענתי דבר כזה. זה אתה שטוען בשמי, ואז מתלונן על רמת דיון נמוכה - אבל זה בעיקר דיון שאתה מנהל עם עצמך.

תעשה לעצמך טובה כי עם כל תגובה שלך אתה יוצא הרבה פחות טוב. שים לב שאפילו אלה שיוצאים להגנתך לא מצליחים להוציא יותר משלא הבנו אותך (ואז אתה בא ומסביר למה כן הבנו אותך).

רק אל תציג את זה כ״כולנו״ קולקטיבי כי ברור שאתה נפרדת מהקו הלוגי שסביבו הדיון הזה התנהל. אני משער שהרוב כאן יודעים בדיוק על מה אני מדבר בהודעות שלי. זה מצחיק שאפילו אתה אמרת בעצמך שלא היית קונה רכב יוקרה כי אתה מחפש אנונימיות, אז כנראה שגם אתה מבין בעצמך מה מייצגות המכוניות האלו בקרב האוכלוסיה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אליקו אתה מדבר גרמנית!

מי זה S ? למה שיהיה מנוע S58 ב M2 ? הסבה ?

פנק אותנו בהסבר בבקשה ואולי תגאל אותנו מויכוחים על צניעות, סטטוס וכו'..

ה M2 החדשה באה לבקר אותנו למשך ייצור של 5 שנים - אני מאמין שבמהלך ה5 שנים האלו יחליפו לה את המנוע למתקדם והולם יותר את המעמד.

מנועי ה S הם מנועים ספציפיים לרכבי ה M של חטיבת המוטורספורט של במוו

s14 s50 s52 s54 s55 s65 s85 s70

מנועים שאחרי שינוים כאלו ואחרים התקבלו לכל רכבי ה M שלהם.

בM2 החדשה יש מנוע סדרתי רגיל שקיים בבמוו בערך מ2010, ה N55, שקיים ב 135I 235I 335I 435Iמנוע טווין סקרול שלקחו כמה חלקים מהאח הגדול, ה S55 והשתילו בו, זה לא מוסיף לו כח במיוחד, רק סטטוס כלשהו.

מנוע ה B58 החדש של במוו הוא המנוע ה6 טורי החדש של במוו שחולק אותם חלקים עם מנוע ה B48 וה B38.

ה B58 כבר נבדק ורואים בו שהוא עובר את רף ה 400 כ"ס בלי יותר מדי השקעה.

בנוגע ל "אם כבר להוציא מעל חצי מליון שקל אז ללכת על ה M3"

הדיעה שלי היא כזו [לא שאני מתכוון לעשות כזו הוצאה, רק מבחינה הגיונית]

ב M2 - אין תוספות במיוחד.

יש לך כסאות יחסית פשוטים מדגם ה SPORT ולא ה PERFORANCE

יש לך שלל שלם של גימור אחד לבחור ממנו לחלקים הפנימיים של הרכב.

יש לך מבחר עצום של 2 וחצי צבעים חיצוניים לבחור מהם.

אין גג קרבון, אין דרייבשאפט קרבון, אין מכסה מנוע אלומיניום [שיש לאחים הגדולים כ STOCK] שאין אפילו אופציה לכך ב M2.

מבחינת פרקטיות - ה M3 רכב 4 דלתות מרווח, גדול, מפנק ומרשים יותר

מבחינה וויזואלית - אני מצטער, אבל אחרי שבאנגל עזב, המעצב הלבנוני החדש של במוו קצת כושל בחלק מהדגמים וה M2 פשוט לא עושה לי את זה.

מבחינת יכולות - ה M3 בטבעה עם פלטפורמה גדולה יותר - משמע יציבה יותר על הכביש ומנוע שכבר הוכח לעבור את ה 600 כ"ס עם כמה צעצועים.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מתפלא על כמה חברי פורום ותיקים שכל מה שראו בפוסטים שלי זה את המילה ״זבל״ והחילו את זה על עצמם ועל החברים שלהם, מצד שני רודפי סנסציות יש בכל קבוצה.

לא הייתי מחפש חברים חדשים בקרב לקוחות מרצדס ולא בקרב לקוחות ב.מ.וו.

מרגע לרגע אתה משתפר - קודם הייתי סתם עבריין נגוע בפרוטקשן עכשיו אני גם עבריין רודף סנסציות, סוג של דרמה קווין מהעולם התחתון.

אל תטרח לענות לי גם כי את האפשרות להפוך אותך לחבר איבדתי ברגע שהצטרפתי לחבורת הזבל וגם כי אין לי עניין להמשיך להתדיין עם חבר ששופך בסיטונות דברי הבל מהמקלדת שלו.

טוב היה בעבורך אם הייתה מתנצל ומספר לנו איזה סיפור מפוקפק שמישהו השתלט לך על היוזר או שסתם רצית לייצר אקשן בפורום, כל פוסט נוסף שאתה מנפק מפחית עוד מכבודך החבוט ממילא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגע לרגע אתה משתפר - קודם הייתי סתם עבריין נגוע בפרוטקשן עכשיו אני גם עבריין רודף סנסציות, סוג של דרמה קווין מהעולם התחתון.

אל תטרח לענות לי גם כי את האפשרות להפוך אותך לחבר איבדתי ברגע שהצטרפתי לחבורת הזבל וגם כי אין לי עניין להמשיך להתדיין עם חבר ששופך בסיטונות דברי הבל מהמקלדת שלו.

טוב היה בעבורך אם הייתה מתנצל ומספר לנו איזה סיפור מפוקפק שמישהו השתלט לך על היוזר או שסתם רצית לייצר אקשן בפורום, כל פוסט נוסף שאתה מנפק מפחית עוד מכבודך החבוט ממילא.

דורקי, אם אתה מרגיש בצורה כלכך חזקה שהאוטו שבו אתה נוסע מגדיר אותך כבנאדם, טוב תעשה אם בסמלון תעשה עוד זום על ה435 במקום על הפנס, ככה כולנו נדע שהצלחת ושדבריך ראויים להשמע.

(שים לב איך גם אני השתמשתי בלשון כזו, כאילו שאני מייצג את דעת הרוב ועכשיו זה נראה שאני צודק)

(ברוח הדברים שיניתי סמל בשביל להראות לכולם על מה אני נוהג - שיראו ויראו)

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שלא, אבל מעולם לא טענתי דבר כזה. זה אתה שטוען בשמי, ואז מתלונן על רמת דיון נמוכה - אבל זה בעיקר דיון שאתה מנהל עם עצמך.

רק אל תציג את זה כ״כולנו״ קולקטיבי כי ברור שאתה נפרדת מהקו הלוגי שסביבו הדיון הזה התנהל. אני משער שהרוב כאן יודעים בדיוק על מה אני מדבר בהודעות שלי. זה מצחיק שאפילו אתה אמרת בעצמך שלא היית קונה רכב יוקרה כי אתה מחפש אנונימיות, אז כנראה שגם אתה מבין בעצמך מה מייצגות המכוניות האלו בקרב האוכלוסיה.

תקרא את מה שאתה אומר. אתה זה שטענת בהתחלה שמי שקונה רכבים כאלה הוא בהכרח אדם שלא הרוחי את כספו בכוחות עצמו ואז נתנו לך מספיק דוגמאות שזה לא המצב, המשכת עם להגדיר בעלי במוו ומרצדס כחבורת הזבל (וכן. את זה אנחנו לוקחים בדיוק כמו שלהבדיל אלפי הבדלות קצב הוא אנס ולא מעניין שאר הדברים שעשה) ואתה ממשיך לא לראות או להתעלם ממה שאתה כותב.

שים לב שאמרתי שאני לא רוצה רכב יוקרה. לא אמרתי בממו ולא אמרתי מרצדס. לא אקנה גם מזראטי, יגואר או פורשה כי אני לא אוהב לבלוט. גם כשבמקום הפלואנס יכולתי לקחת בעלות דומה מונדיאו בליסינג בחרתי דווקא בפלואנס בגלל האנונימיות שלה.

אם אקנה רכב בולט זה יהיה למרות הבולטות שלו ולא בגלל הבולטות שלו וזה לא קשור לסמל שמתנוסס עליו.

עריכה: אני גם לא מתלונן על רמת הדיון אלא על הדיעות הקדומות, הסטיגמות ובעיקר על העלבה ופגיעה בחברי פורום רק בגלל שקנו רכב מסויים.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

בדרך כלל אני לא נכנס לדיונים\ויכוחים, אין לי כח לזה ואני לא אוהב לריב, אבל פה אני חייב לתת את תגובתי.

לא משנה כרגע מי רשם דברים לא יפים על בעלי BMW ומרצדס.

אבל אני כן מכיר כמה וכמה בעלי BMW ומרצדס, והאנשים האלו מדהימים!

מעבר לזה שהם לא ערסים, משוויצים, ונוהגים בפרעות, הם אנשים טובים, אכפתיים, עוזרים, ולא שוויצרים, זבל, ומנסים לבלוט.

הדוגמא הכי טובה לזאת היא הקבוצה\מועדון\קהילה (איך שתקראו לזה) שהקמתי, לכל אחד שם יש מרצדס אחרת, אבל אף אחד

לא עושה ''פוזות'' על השני איזו מרצשס יש לו, רק מעדכנים, מעבירים מידע וכו'.

לא מבין מאיפה באו כל הסטיגמות האלו, גם יש הרבה ערסים עם פיאט, הונדה, מאזדה וכו', זה הופך את כל בעלי\נהגי סוגי הרכבים האלו לערסים?

חבל שעדין יש דעות כאלו, עצוב ועוד יותר בפורום רכב.

מתנצל, הייתי חייב להגיב, משום מה אני נפגעתי.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשפותחים יד 2, חלק ניכר מרכבי הספורט נמצא אצל בני הדודים.

זה אומר שערבים הם חובבי רכב או שחובבי רכב הם ערבים?

לרועי יש יכולת ניסוח טובה, של אדם מלומד, רק שמאחוריה מתחבאות דיעות של *הכנס את הסטיגמה האהובה עלייך כאן*

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת יכולות - ה M3 בטבעה עם פלטפורמה גדולה יותר - משמע יציבה יותר על הכביש ומנוע שכבר הוכח לעבור את ה 600 כ"ס עם כמה צעצועים.

תודה, החכמתי.

יאללה, מתי M3 אלי?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוגמא הכי טובה לזאת היא הקבוצה\מועדון\קהילה (איך שתקראו לזה) שהקמתי,

לכל אחד שם יש מרצדס אחרת

אפשר עוד פרטים בבקשה ?

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את מה שאתה אומר. אתה זה שטענת בהתחלה שמי שקונה רכבים כאלה הוא בהכרח אדם שלא הרוחי את כספו בכוחות עצמו ואז נתנו לך מספיק דוגמאות שזה לא המצב, המשכת עם להגדיר בעלי במוו ומרצדס כחבורת הזבל (וכן. את זה אנחנו לוקחים בדיוק כמו שלהבדיל אלפי הבדלות קצב הוא אנס ולא מעניין שאר הדברים שעשה) ואתה ממשיך לא לראות או להתעלם ממה שאתה כותב.

לא אמרתי מעולם את המילה "בהכרח", כי כמובן שאין כאן קשר ישיר. כמו שעומר אמר, יש קשר נסיבתי.

חובבי רכב לא רלוונטיים לעניין. הם רעש סטטיסטי. רוב קוני המכוניות הם לא חובבי רכב, בלי קשר למותג (אולי למעט מותגי ספורט מובהקים, וגם אז הרבה קונים בהשקות כי זה הדבר המגניב ולא כולם מחפשים את היכולות הדינמיות). האבחנה שלי יותר קשורה למי מחזיק בכסף בישראל ופחות למותג הספציפי שהוא בוחר לקנות, למרות שמותגים מסויימים מושכים אוכלוסיות מסויימות (אני לא מעודכן בסטטיסטיקה, אבל אלו שדרסו את לי זיתוני לא נהגו בלקסוס RX היברידית אלא בX6M, ואני נוטה להאמין שעוד לא הטמינו מטען חבלה באינפיניטי). ברור שכולנו מכירים צדיקים שנוסעים באס קלאס, וזה לא העניין. אתם לא צריכים להעלב בשם החבר התעשיין שלכם שהוא צדיק מוחלט, עושה 60 יום מילואים בשנה ותרם ציוד למחלקת לב בשיבא וגם נוסע בסדרה 7.

יש כאן קבוצה של אנשים שבעצם אומרת שאין שום שיוך סטטיסטי בין קבוצות מסויימות למכוניות שהן קונים ונעלבת שדבר כזה מוצע בכלל ואני טוען שזה בולשיט מוחלט - יש שיוך כזה והוא קיים לאורך ולרוחב עולם הרכב, ולא רק בעולם היוקרה.

באשר למי עושה את הכסף כאן, כל מי שקורא דה מרקר מכיר את הסיפורים, וכאלו יש בשפע. מי שנמצא באירועי המאיון או נוסע הרבה לחו"ל דרך טרקליני ומחלקות עסקים גם מכיר את הפרצופים.

אני, כמובן, עדיין מאחל לעצמי לסוע ב911 ושמאחורי הגב יחשבו שאני זבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שמותגים מסויימים מושכים אוכלוסיות מסויימות (אני לא מעודכן בסטטיסטיקה, אבל אלו שדרסו את לי זיתוני לא נהגו בלקסוס RX היברידית אלא בX6M, ואני נוטה להאמין שעוד לא הטמינו מטען חבלה באינפיניטי).

זאת שנכנסה בגל בק ואפילו לא הייתה צריכה לברוח לשום מקום מהחקירה נהגה בגולף, ברבי דרס שלוש נשים וברח במכונית של אאודי ובר רפאלי העלימה מיסים (לכאורה) דווקא כשקיבלה לקסוס "במתנה".

סטטיסטיקות אין לנו, אבל נבלות יש בכל מקום.

עריכה אחרונה על ידי Murzilka

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נכון, למרות שלמיטב ידיעתי בר רפאלי קנתה דווקא X5 ולקסוס קיבלה כאקט פרסומי. לא שהיא הבעיה שלי (ואני חושב שעושים לה עוול מוחלט כרגע עם ההדלפות האלו, אבל זה סיפור אחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי מהכתבה שקראתי היום, היא הייתה אמורה לדווח על המתנה (שבתמורה התחייבה בכתב להצטלם עם הרכב לטובת הפרסום) ולשלם עליה שווי מס.

לגבי הx5 אין לי מושג, אני לא ממש עוקבת אחרי האינסטוש שלה, פעם אחרונה שראיתי שיוך של רכב מסויים אליה היה איווק, אם אני זוכרת נכון.

לגבי העוול, במדינה שלנו אוהבים לשנוא אנשים מצליחים.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת לנהוג על אחת כבר. אני יודע שאני בעמדת מיעוט, אבל ה 228i עם חבילת M Sport היא כרגע הרכב האהוב עליי בכל ה range השפוי של BMW (כלומר, לא כולל את ה i8, M5 וכו׳). אני מעדיף אותה על ה M235i על כביש ציבורי (לא נהגתי בהן על מסלול).

מעניין כמה ה M2 תרגיש מיוחדת. ה M4 למשל, מרגישה הרבה יותר מיוחדת מ 435.

על הנייר, במחיר שלה, אני לא רואה שום דבר שמתקרב אליה בכלל. קיימן באותו מחיר הרבה יותר חלשה.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...