Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת מדבקה גדולה משמשת רכב

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 7082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד בפני קניית רכב,והאמת הכי מטריד אותי באוטו זה שהוא נראה......איך לומר.......ערסי !

מדובר ב-106XSI,בשמשת הרכב הקדמית יש מדבקה רחבה לרוחב השמשה (כמו סוכך שמש שכזה), בנוסף יש בשמשה האחורית עוד איזה 2-3 מדבקות בינוניות (סטייל NO SHIT ושות'),ועוד איזה 2 מדבקות קטנות על הפח של תא המטען.

השאלה שלי היא-מה לכל הרוחות עושים עם זה,האם יש סיכוי שזה יירד ללא סימנים (שריטות על הצבע (החדש אגב) או שאריות דבק עקשניות) ?

נכון לעכשיו זה פחות או יותר הדבר היחיד שעוצר בעדי לקנות את הרכב (טוב נו,גם העובדה שהרכב שנת 95 וכבר יד 6 מדירה שינה מעייני החומות,אבל אני מתנחם בכך שלרכב יש ספר טיפולים מסודר כולל חשבוניות פחות או יותר מהתקופה בה הרכב יצא את שערי המפעל הצרפתי).

אז יש מה לעשות עם זה או שפשוט לזפזפ הלאה ולהמשיך לחפש (כי אני ללא צל של ספק לא אקנה אותו אם אני לא יהיה בטוח שניתן להביא אותו למצב לא ערסי בעליל!!!).

תודה לעוזרים\מנחמים........

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש, תהנה ושמור על עצמך.

1. הסרת מדבקה משמשה יכולה להתבצע בקלות רבה ע"י גירוד המדבקה בעזרתה של להב

אשר תוציא מסכין יפני -ובזהירות רבה תתחיל לקלף את המדבקה החל מאחד הקצוות שלה...

החוד של הלהב אמורה להכנס מתחת למדבקה (ע"י כך שהיא ייחסית דקה) - אבל שוב- זהירות!

2. מדבקה מפח אתה יכול להוריד בעזרת מים חמים \ שימוש במייבש שיער \ במקומות מקצועיים יותר שהדביקו לי מדבקות על רכב העבודה שלנו ראיתי שמסירים גם בעסרת שפיכת טינר ישירות על המדבקה.

בקיצור - חימום המקום וקילוף סופי בעזרת כרטיס קשיח כדוגמאת טלכארט.

הערכה שלי (וגם לפי המון ניסיון ששמעתי מאחרים - לא אמוררים להשאר סימנים).

ידידי,

בהצלחה שוב,

לכשתצטרף למשפחת הפיז'ו - אני מזמין אותך לבוא ולהרשם לאתר שאני גם חבר בו ומתעסק בפיזו' \ סיטרואן....אתה תהנה ובגדול!

כתובת האתר: www.psi.co.il

אלעד.

יום אחד ה"בייבי" שלי תהיה במצב כזה שיאמרו עליה "כל המוסיף - גורע"... עד אז אני מסמן עוד יום ב V שבו סידרתי בה משהו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...