Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביי ביי רנו, שלום פיג'ו

renaultfreek
שימו לב! השרשור הזה בן 3182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין על הגה מתקלף.

נוסע לחבר, יוצא מהאוטו, לוחץ לו את היד ומשתף אותו בחתיכות מההגה, סתם ככה, כדי שירגיש כאילו גם הוא נהג.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אין כמו הגה מתקלף , כל כך מחוספס שאין אפשרות שהיד שלך תחליק.

לגבי כושר השכנוע , ישבנו כ45 דקות ביחד , כדי שנינו נצא מרוצים מהעיסקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על הגה מתקלף.

נוסע לחבר, יוצא מהאוטו, לוחץ לו את היד ומשתף אותו בחתיכות מההגה, סתם ככה, כדי שירגיש כאילו גם הוא נהג.

בתחילת האייטיז הייתה פחות מודעות אפילו מזה והיינו אנחנו מתקלפים אחרי שבת בים.

זה היה רגיל שהאף של הילדים בכיתה מתקלף ושאסור לתת כאפה על הגב.

ביזיון

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

את הרכב קיבלנו ביום רביעי האחרון בשעה שש בערב, בדיוק על השעון, תהליך המסירה היה חלק, הלגונה נמסרה ללא בדיקות והועברה ישר לסוחר רכב בעל מגרש די גדול באזור ציריך, הפיג'ו נמסרה לאחר כל מה שסוכם (טסט, טיפול, וצמיגים חדשים), הרכב הגיע נקי פלוס מיכל דלק מלא וכבונוס עוד סט גלגלים (ג'אנטים וצמיגים לחורף).

לאחר המסירה אני ואישתי יצאנו לנסיעת בכורה, ההבדלים לאומת הלגונה הם שמים וארץ לחיוב ולשלילה, לדוגמא:

- הלגונה היתה בעלת מנוע 2000 סמ"ק ו173 כ"ס, לחיצת על דוושת התאוצה היתה שולחת אותה במהירות קדימה ובשקט מופתי (גם במהירות של190)

בפיג'ו, הדברים שונים, היא מודיעה לך שהיא לא בשביל פתיחות אלא בשביל שיוט רגוע, לא חסר לה מומנט וב140 היא מרגישה די בנוחות ללא רעשי רוח או מנוע, זה פשוט כיף.

- הפיג'ו הרבה יותר נוחה, היא מזכירה את הצרפתיות של פעם, הכסאות נוחים, הבולמים עובדים מעולה, והתחןשה הכללית הרבה יותר נינוחה.

הלגונה היתה נוקשה, נוחה אבל מזכירה יותר את הגרמניות ולא את הצרפתיות של פעם, המושבים היו גם פחות נוחים מאשר הפיג'ו.

- עוד פלוס גדול של הלגונה, זה תאורה בכל חור ( תאורות כניסה בכל הדלתות, תאורות לד בתוך הרכב, כמובן אפשרות להפעיל את הקסנון מרחוק) והמרווח שלה, 2 כסאות ילדים ועוד היה מקום למבוגר , הפיג'ו מרגישה יותר קטנה (אפילו שהיא באמת יותר קטנה) ולפי דעתי, יותר תאורה היתה משפרת את האווירה ברכב, אבל ברגע שהכיסוי של הגג הפנוראמי פתוח המצב משתפר פלאים.

הפיג'ו מרגישה הרבה יותר איכותית ומוצקה, פשוט כיף לשבת בה, יש את כל מה שצריך ואפילו יותר, במחיר שלה בתור משומשת קשה למצוא רכב יותר טוב.

אז נכון שהיא לא בדיוק הכי זריזה, אבל את האמת זה לא כל כך מפריע לי, עם אישה ובקרוב ילדה, הדבר האחרון שמעניין אותי זה כ"ס ומהירות, לי חשוב שיהיה להן נוח ושהן ירגישו בטוח ברכב.

בסה"כ אני ואישתי מרוצים, והינו מרוצים גם מהלגונה, היא שירתה אותנו תקופה יחסית קשה (הובלת ציוד לשיפוץ הבית בתוכה), היא לא נתקעה, לא התחממה, אבל מה? היתפרקה לה בקצב שלה, אפילו הקאפות של גלגלי המגנזיום נשרו לה בחניה, האם היתי לוקח עוד הפעם רנו? כנראה שלא, במיוחד שהם לא בדיוק משנים את איכות החומרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר טוב בשבלי :wink:, את האמת אני לא מבין מה הפחד מהצרפתיות, ולמה לא היית נוגע בהן בחינם?

אלו רכבים לא רעים, במחיר של הפיג'ו יכולתי לקנות במוו 320 דיזל שנת 2007 עם מעל ל150 אלף ק"מ, האם זה עדיף ? בשבילי לא, אבל היי, כל אחד עושה את החישובים שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר טוב בשבלי :wink:, את האמת אני לא מבין מה הפחד מהצרפתיות, ולמה לא היית נוגע בהן בחינם?

אלו רכבים לא רעים, במחיר של הפיג'ו יכולתי לקנות במוו 320 דיזל שנת 2007 עם מעל ל150 אלף ק"מ, האם זה עדיף ? בשבילי לא, אבל היי, כל אחד עושה את החישובים שלו

''לא רעים''? .הכל יחסי בחיים אם כך. לא מעניין מה אפשר לקנות במחיר של צרפתייה.אחרי רנו מגאן 2007 שהיתה לי ובה התקלקל בערך כל חלק אפשרי ,לא אקנה צרפתייה לעולם.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...