Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביי ביי רנו, שלום פיג'ו

renaultfreek
שימו לב! השרשור הזה בן 3182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לבן, יפה מאוד אבל מתלכלך תוך שניה.

בכל אופן תתחדש.

מה שספרת על הלגונה הפתיע לרעה, חשבתי שרנו למדו איך ליצר רכבים שמזדקנים באופן סביר.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, הרכבים שמורים, כי היו שיכים לחברה די גדולה ותמיד חנו בחניון של החברה.

מה שיפה ברכבים הנ"ל, תמיד טופלו בחברה, ולא חסכו מהם כלום (קבלות וחותמות מהמוסך).

מקווה שלא יעשה בעיות :), חדש מהשקית 39 אלף פרנק (תכפיל ב4, עם כל החבילות איבזור שיש).

אתה רוצה להגיד לי שאצלכם רכב בן 3 שווה כ 25-30% מערכו של חדש ?? (עזוב כמה זה בשקלים, לא רלוונטי).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת שגם אני חשבתי, שתבין על הלגונה קיבלתי 3000 פרנק, אף אחד לא היה מוכן לגעת בה, והרכב תמיד מטופל בזמן.

איציק פה זה כמו בארץ, הצרפתיות לא שוות יותר מדי בתור משומשות, בשבילי זה מעולה 8)

היתי בסה"כ צריך להוסיף 9800 פרנק, ואני יוצא עם רכב אחרי טסט (תקף ל4 שנים), טיפול, צמיגי קיץ חדשים, ואחריות יצרן לשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלי הגיר הוא לא הal4 הידוע ל"טובה" אלא EGS6

הציעו לי C3 2011 מאובזרת עם מנוע 1.6 , גג שמש בצורת קרחת של אלה שמקריחים מקדימה, ו21 אק"מ.

אחת הסיבות שירדתי ממנה זה, לפי מה שהבנתי מהצורה של בורר הילוכים, שיש לה עדיין את AL4.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

attachment.php?attachmentid=433084&d=1438626917

תראה מה זה, רק קנית את הפיג'ו וכבר תקלה במנוע. הצרפתים האלה...

;-)

תתחדש, נראית טוב! אני זומם מתישהו בעתיד על ה-308SW מהדור החדש.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח, חשבתי שלא יראו את זה אהםםםם.

הרכב עכשיו במוסך, יעבור טיפול, יום שני טסט, ויום רביעי הבא אצלי.

כבר סגרתי עם המוכר, שעוד 3 שנים אני מקבל את אחד הרכבים שחוזרים עם ק"מ נמוך.

IMAG0121.jpg

IMAG0122.jpg

IMAG0123.jpg

IMAG0124.jpg

IMAG0125.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא קיבל אנחה.

ולקחו ממנו את הלגונה להבנתי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל השרשור הזה עושה לי חשק להכנס לאוטו, לשים שנסונים ברקע ולסוע לריביירה בנתניה .

תתחדש חבוב

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...