Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: במוו סדרה 1 המחודשת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. את המזדה לא אני הכנסתי לדיון, הכניס אותה מישהוא שמבין ברכבים הרבה יותר ממך, הרבה יותר ממני, והוא אפילו קבע שהיא ניצחה את פאר היצירה תוצרת בוואריה.

2. היחס אליך הוא לא עפ"י שום סטיגמה שקשורה לבעלי ב.מ.וו, אתה פשוט עפ"י עדותך בן 24, נוהג ב 135, אמא ב X5, יש בבית עוד רכב שטח אינפיניטי ואחיך נוהג ב 120 והדוד ב 245 (מקווה שלא התבלבלתי) אז משפחה נזקקת סעד אתם בטח לא!

3. אני לא נוהג לדבר שטויות בפורום (החיים האמיתיים לא מפסיק לדבר שטויות) אז יאללה, תו איזה ציטוט נבחר למשהוא שאמרתי שלדעתך הוא שטות.

4. עוד לא שמעתי ממך כתב הגנה על איך פאר היצירה הבווארית נזקקת לשיפוץ עור הגה ושיפוץ פנים הסלון ברכבים כל כך חדשים.

5. תודה על ההזמנה, איזה רכב יש לך שאתה רוצה שאבחן מול מזדה? ה 135? ברור שהוא עדיף.

בכל מקרה, כל הדיון והויכוח בניינו הוא ברוח טובה ועניינית ולכן, ניפרד כידידים.:wave2:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא זכור לי איפה ציינתי שבבעלותי רכב שטח מסוג אינפיניטי? זה היה לצורך השוואה בין ג'יפ עם הספק מסוים לג'יפ עם הספק גבוהה ממנו (מזל שלא השוואתי עם רנג׳ רובר סופרג׳ארג׳ר(

במוו 245? קיימת?

אני מסיק מכך שאתה ילד על פי הצורה בה אתה מדבר, אני לא יודע בן כמה אתה בדיוק אבל אני יכול לנחש, לבוא ולקרוא לי בדרך כזו או אחרת ״מפונק״ זו לא צורה במיוחד לא במעמד כזה.

אני לא באתי והסקתי מסקנות לגבי המעמד שלך בחיים, לא דיברתי על המשפחה שלך או אם אתה נזקק סעד או לא, זה נקרא לדבר שטויות.

לגבי כתב ההגנה.

שיפוץ הגה עור? שוב אתה מסיק מסקנות על ריק.

אצלי באוטו המושבים הם אלקנטרה, אחרי שנתיים ההגה מתחיל להיראות מבריק (מה לעשות טבעו של העור) והחלפתי אותו בעור מחורץ/אלקנטרה ותפרים שיתאימו לי יותר לפנים הרכב.

פלסטיקה היא פלסטיקה בכל רכב, רק שבחלק מהמכוניות הנ״ל היא מחזיקה הרבה פחות ממכוניות אחרות (קילופים וצקצוקים בכביש משובש)

רוח טובה, כמובן.

אני באתי לפה כדי ללמוד ולחלוק ממעט הנסיון שהספקתי לצבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה: מה זה משנה אם יש לסמל גיבוי או לא? בשורה התחתונה, הב.מ.וו היא מכונה אקסקלוסיבית ומתוקף כך היא כבר מעניקה לבעליה עונג, שאינו פחות ערך מכל עונג אחר ( כמו למשל, נתון 0-100 קטן יותר עבור מאן דהוא).

זה שיש גיבוי להיותה מכונה אקסקלוסיבית, הוא עניין שלא נתון לויכוח לטעמי. המכוניות האלו מרגישות שונה מה-rest of the pack והאלמנטים המדידים לא ישנו זאת - לא מהסיבה שאני מתעקש להיות "לא אובייקטיבי", אלא מפני שמה שהינו מדיד גם הוא לא אובייקטיבי!

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבריין,

תן שניה לעשות חישוב מעניין, אתה בן 24...

אז זה הולך ככה:

כשלך עשו ברית מילה, לי כבר היה 5 שנים רשיון רכב וזה אחרי שנתיים של רשיון 50 סמ"ק.

כשההורים שלך התלבטו לאיזה גן פרטי לשלוח אותך, אני כבר הייתי אחרי 2 קורסים אצל ג'ים ראסל.

כשההורים שלך התלבטו לאיזה גן חובה לשלוח אותך, עשיתי קורס נהיגת ראלי.

כשהוועדה הפדגוגית דנה אם אתה עולה לכיתה א', אני כבר הייתי עם רשיון מרוצים בין לאומי והתחריתי במירוץ האחרון בבן שמן ובשניים בעפולה.

כשעברת לחטיבת הביניים אני למדתי בבלגיה (לא משהוא שקשור לרכב) ובינתיים התחריתי ב GOLF GTI CUP במשך שתי עונות.

לא מנסה להרשים אף אחד, זה סיפור חיי וכנראה שעברתי מספיק בכדי לבחון רכב ולחוות דעה על בסיס הערכים של הרכב עצמו ולא על בסיס התג שעל האף והמסורת של המותג.

פלוקסטר,

ישבת פעם ב 116? שים לב היטב (כי לא כולם פה מישרים עניין עם זה), הדיון אינו אם סידרה אחת היא סידרה ראויה, אין ספק שיש בה מכוניות נהדרות. הדיון הוא רק על ה 116 (118 החלשה החדשה) והיא לא משדרת שום "אקסלוסיביות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת, אין לך באלפא בדש בורד האקסלוסיבי כפתור מכבה טורבו?

טוב, כאילו דא, זאת אלפא...:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ישבתי. אכן יש תחושה מאכזבת מעט, מודה. אבל, פאר תא הנוסעים הוא רק היבט אחד..

מה עם ההנאה מהנהיגה, שאמרו שהיא מזכירה את תחושת הקארט של המיני?

מה עם יחידת ההנעה האיכותית, הגם שאינה נמרצת במיוחד ביחס למחיר (מנסיון עקיף, כי הבנתי שהיא קיבלה אותו המנוע שיש במיני)?

מה עם תנוחת הישיבה העוטפת המשדרת ספורטיביות?

מה עם מנגנון iDrive שנחשב לבין הטובים בתעשייה (אומר מנסיון אצלי - ובבקשה לא לתקוף)?

מה עם העיצוב המיוחד, ששונה כל כך מהעדר?

מה עם טכנולוגיות מתקדמות (Efficient Dynamics)?

מה עם תיבת ההילוכים המשובחת, אחת הטובות בתעשייה כיום?

בכנות, האם כל זה אינו נותן "גיבוי" לסמל..?

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם יחידת ההנעה האיכותית, הגם שאינה נמרצת במיוחד ביחס למחיר (מנסיון עקיף, כי הבנתי שהיא קיבלה אותו המנוע שיש במיני)?

הסדרה 1 מתוחת הפנים אכן קיבלה מנוע משולש צילינדרים, בעל נפח של 1500 סמ"ק, בדיוק כמו בקופר, אך עם 109 סוסים. לגרסה הזאת קוראים מעתה 116, והיא אינה מגיעה לארץ.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ישבתי. אכן יש תחושה מאכזבת מעט, מודה. אבל, פאר תא הנוסעים הוא רק היבט אחד..

מה עם ההנאה מהנהיגה, שאמרו שהיא מזכירה את תחושת הקארט של המיני?

מי שאמר, אמר שטות!

מה זה יחידה איכותית? שען בן 200 ישב ושיבב את החלקים?

חרש מתכת מומחה הרכיב את החלקים?

זה לא מנוע AMG שמורכב ביד, כולה מנוע "קונפקציה".

מה עם תנוחת הישיבה העוטפת המשדרת ספורטיביות?

לא יודע מה זה תכלס אומר, כסאות באקט?

מה עם מנגנון iDrive שנחשב לבין הטובים בתעשייה (אומר מנסיון אצלי - ובבקשה לא לתקוף)?

אחלה מנגנון. בהחלט.

אבל קלות בנגישות נטו, לא עושה את ההבדל לפרמיום כאשר כל פיג'ו 208 מצוידת במערכת דומה (פי אלף פחות טוב, אבל הקונספט זהה).

כשה IDRIVE יצאה (סליחה, לא זוכר איך נקראה בגלגולה הקודם) היה מדובר במערכת ייחודית מאוד.

מה עם העיצוב המיוחד, ששונה כל כך מהעדר?

שונה מהעדר, לא שונה מיונדאי I30 :lol:

מה עם טכנולוגיות מתקדמות (Efficient Dynamics)?

איזה טכנולוגיות מתקדמות יש ב 118 הבסיסית?

מה עם תיבת ההילוכים המשובחת, אחת הטובות בתעשייה כיום?

מה בדיוק הייתרון שלה לרוכש ההדיוט שהוא הרוכש הפוטנציאלי של 118 בסיסית?

הרי חובב נהיגה לא קונה 118.

בכנות, האם כל זה אינו נותן "גיבוי" לסמל..?

באדום.

דבר אחד אני מבטיח לך באופן שאני משוכנע בו לחלוטין, אם ה 118/ 116 הייתה מוצגת ע"י יצרן "רגיל", בא נגיד פיג'ו, האוטו הזה היה לא היה מקבל את כל שלל הסופרלטיבים שמדביקים לו.קרטינג אעלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקב זאת שאתה בוגר ממני אני נמנע מלהגיב

לכל ״המכונאים״ בינינו כן יש אפשרות להוסיף בוסט קונטרול ולהוריד את רמת הגדישה לרמה שכמעט ולא מורגשת (הבעלים הקודם היה אחראי לכל התוספות האלו)

גם לי זה היה חדש.

ובגירה בתור אדם בוגר אני מצפה ממך לכבד קצת יותר בתגובות הבאות שלך ולא להתעצבן על בן אדם שחסך וקורע את התחת בשביל ״להגשים חלום״.

לבוא ולדבר בצורה כמו שדיברת לא מחמיאה לאדם שיכול להיות אבא שלי.

עדיף שתישאר בגולף קאפ, לשם אתה כנראה שייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרה 1 מתוחת הפנים אכן קיבלה מנוע משולש צילינדרים, בעל נפח של 1500 סמ"ק, בדיוק כמו בקופר, אך עם 109 סוסים. לגרסה הזאת קוראים מעתה 116, והיא אינה מגיעה לארץ.

חבל, היו צריכים לקרוא לה 115, יורשת ראויה ל 315 ה"אגדתית".

ובגירה בתור אדם בוגר אני מצפה ממך לכבד קצת יותר בתגובות הבאות שלך ולא להתעצבן על בן אדם שחסך וקורע את התחת בשביל ״להגשים חלום״.

לבוא ולדבר בצורה כמו שדיברת לא מחמיאה לאדם שיכול להיות אבא שלי.

.

מקבל לחלוטין את הערתך ובכנות, סליחה אם נפגעת!

זה מה שנקרא "בלהט הדיון".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, מה תגיד על זה שאותו מנוע הולך לשרת את סדרה 3 הבאה? זה מעניין - סדרה 3 עם שלושה צלינדרים!

GB, נתון המומנט ב-116 זהה לקופר? אם גם הוא נמוך יותר, יכלו לתקוע שם את ה-1200 שיש אצלי, אבל כנראה שזה לא יראה טוב בפרוספקט וזו הסיבה שבחרו ב-1500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תהיה הצדקה, גם הסידרה שלוש תקבל ממני על הראש.

אם יש דבר שאני שונא, הוא פרות קדושות שקדושות רק בזכות קדושתן ולא בזכות היכולות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...