Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע לקוחות אבארט'

amiger
שימו לב! השרשור הזה בן 3230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש.

אפור-ירקרק?

חישוקים לבנים ומדבקות לבנות?

חפש "אפור 695". זה הצבע (זה לא האפור-ירקרק, אלא האפור המטאלי הכהה).

קיט לבן, משמע - חישוקים לבנבנים. בלי מדבקות. מראות בצבע הרכב. בהמשך - במידה וארגיש צורך, אוסיף מדבקות לבנות ואצבע את המראות בלבן גם כן.

כרגע ננסה להתחיל את הקשר עם המראה הטבעי, נטול מדבקות וכו' :-P

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 343
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה בעצם אפור-ויטלי?

בחירה מעולה.

יאפ. הגוון של ויטלי, רק עם מראות בצבע הרכב (של ויטלי - כרום) ו... עם קיט. ואולי מונזה או מודנה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, יתר הקנאים גם התכוונו לזה.

מקווה שלא נעלבת

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על כל התגובות ואני מתפלא שאני היחידי שמכל הכתוב זועק לו 'חבורת נובורישים' ?

למה נובוריש?

הרי אין כאן ראוותנות.

מעניין אותי לדעת למה אתה חושב כך, ולמי אתה קורא נובורישים, אבאראת' או הלקוחות?

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נובוריש?

הרי אין כאן ראוותנות.

במה ש(אני מקווה)מתחיל להסתמן כמסורת, הוזמנו כ100 לקוחות אבארט' ל24 שעות של כיף.

אחרי שבשנה שעברה נסענו לנו בשיירה ארוכה למלון בראשית במצפה רמון, הפעם היעד הנבחר היה בצפון, במלון יערות הכרמל.

לא יודע למה זה תפס לי מאוד חזק את העין....

האירגון עצמו מעיד על מקצוענות ללא פשרות במיוחד הטמעת הלוגו במלון אבל האסוציאציה ממלונות אלו היא בזבוז וקונוטציה שלילית אבל אין דבר יותר אינדיבידואלי מאלו..

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שלא נעלבת

על מה? אין לי אבארט ואני מניח שלא תהיה לי בקרוב, הבנות קטנות מדי והנסיעות ארוכות מדי בכדי שאבארט תתאים לי. סתם יש לי אנטי חזק לצרות עין.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה זה מפתיע אותך. זה פיאט, הם מוציאים תת דגם חדש בכל הפסקת אספרסו. לאוטו שלי, שהיה בייצור בגלגול שלו (פונטו איבו) יש איזה 47 תתי דגמים, וזה היה לתקופה של שלוש שנים. ה-500 בצתורתה הנוכחית נמצאת בייצור מאז מלמת העולם השניה.

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...