Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע לקוחות אבארט'

amiger
שימו לב! השרשור הזה בן 3241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נו, נו, רובם המוחלט של האנשים לא יבדילו.

לא בטוח כלל וכלל.

לא אשכח את היום שנסעתי עם חמתי לצידי ועברנו ליד פונטו אבארט לבנה והיא שאלה אותי "וואי, איזה אוטו זה?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 343
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חמותך.

ונשאת השאלה מה גרם לך להיכנס לרכב אחד עם חמותך, ומה אתה עושה על מנת למנוע הישנות מקרים מסוג זה?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טוב לו לאדם לנסוע עם חמותו. פעם ראשונה ואחרונה שזה קרה לי (אשתי ביקשה שאקפיץ אותה לעבודה) קפץ לי ריליי בתא מנוע שהשבית את המזגן ואת החלונות והסאנרוף יחדיו. מזל שמצאתי אותו, אבל בכל זאת. קארמה רעה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמותך.

ונשאת השאלה מה גרם לך להיכנס לרכב אחד עם חמותך, ומה אתה עושה על מנת למנוע הישנות מקרים מסוג זה?

התשובה לשאלה הזו הופכת את כל העניין למורכב ומרשים הרבה יותר:

אני גר אצלם בבית! (חסכון להון ראשוני אבל זה כבר לשרשור אחר לגמרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכולם כבר מכירים את הסיפור שהקפצתי את אמא שלי לספר ב 205GTI ובמעבר קצת מהיר על פס האטה ניתק לו איזה חלק מהדשבורד, התעופף באויר ופגע לה בראש! פעם אחרונה שהסכימה להכנס לאוטו הזה! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את האוטו ויש לי לא מעט חברים משותפים עם הבעלים של הרכב. אני גם יודע שהוא למכירה לא מעט זמן. תאמין לי שכל כמה זמן אני מעיף מבט בלוחות על מנת לשטוף קצת את העיניים. החשק לא עוזב אותי.

"יום יבוא" זה לא בגלל שאי אפשר למצוא אחת למכירה, זה בגלל שלב בחיים. כרגע לא מתאים מבחינה כלכלית בעיקר.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה מישהו מאתנו מתלונן? אין לי באמת בעיות עם חמותי, אך מאידך אין לי המון אינטראקציה אתה מחוץ לביקורים המשפחתיים, והמצב בריא ביותר כמות שהוא.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בלמים ובולמים, בלי החישוקים.

הקיט הזה כולל את כל מה שבאסה אסה + חישוקים ובלמים של 695, במקום החישוקים והבלמים "הרגילים" של האסה אסה.

מחירו באנגליה בסביבות 2800 פאונד, בערך 1200 פאונד יותר ממחיר האסה אסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

100 בעלי אברת' חדשה לעומת כמה אלפי(?) יטי חדשה, גם עם מחירי החלפים השערורייתיים בצ'מפיון קשה לממן כזה דבר, שלא לדבר על לארגן את זה.

חוץ מזה היה גם טיול הדגמת יכולות הרכב לרוכשי טוארג פעם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...