Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע לקוחות אבארט'

amiger
שימו לב! השרשור הזה בן 3231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק אשים את זה כאן, עלה עכשיו.

מועדון סקודה ייטי של צ'מפיון יצא לעוד טיול. מי אמר אני ולא קיבל?

גם את קרסו הזכירו בשרשור ואז ראיתי את הכתבה הבאה: http://www.autosport.co.il/magazin/63002/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%93%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%A7%D7%95%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%9C%D7%A2%D7%93%D7%99-%D7%9C%D7%9C%D7%A7%D7%95%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%90%D7%A6%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%99%D7%A9/

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 343
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

100 בעלי אברת' חדשה לעומת כמה אלפי(?) יטי חדשה, גם עם מחירי החלפים השערורייתיים בצ'מפיון קשה לממן כזה דבר, שלא לדבר על לארגן את זה.

חוץ מזה היה גם טיול הדגמת יכולות הרכב לרוכשי טוארג פעם.

לא מדברים על מלון, הופעה ומתנות לאלפי בעלי הייטי.

אמנם אין לי גישה ללינק שstio פרסם (אין לי פייסבוק), אבל כשהתעניינתי במועדון זכור לי שביקשו 100 ש"ח על לא יותר מנסיעה בשיירה מאורגנת.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא נסיעה בשיירה, אלא מסלול מותאם למכוניות הללו בשטח, הדרכה של מדריך מקצועי בנקודות עצירה, ארוחת צהריים לכולם וסדנאות למשפחה (יש שם גם ילדים).

מעבר לזה, בשנתיים האחרונות הם הוציאו ויוציאו לפועל 19 טיולים, שזה "קצת" יותר השקעה מאבארט. בהתחשב בכמות המכוניות מדגם זה על הכביש, ריבוי הטיולים וההשקעה בכל טיול כזה, לא ציפיתם שזה יהיה בחינם, נכון?

http://yeticlub.skoda.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות.

ביררתי לפני שנתיים בערך, ואז היה מדובר על נהיגת כביש בלבד, ארוחת צהריים מאורגנת אך בתשלום עצמי, וזהו בערך.

בכל מקרה, כל הכבוד להם על הארגון.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, כל התארגנות כזו מצד כל יבואן זה דבר מבורך.

עם זאת, הטיול עולה 200 שקל לרכב, ובשום מקום לא ראיתי שיש סבסוד של היבואן, אז איפה ההשקעה בפן הכלכלי לפחות?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט אירועים כאלה שמארגנים היבואנים.

סמל"ת עשתה מסיבת סילבסטר ללקוחות פיאט/אלפא/אבארט, מרצדס ואאודי עושות מדי פעם אירועי גאלה (אחרון היה הקרנה פרטית של איזה סרט בסטייל דרייב-אין), סובארו מוציאה את בעלי ה-XV והפורסטר לטיולי שטח ועוד ועוד ועוד. ככה שלא כולם חוץ מלקוחות אבארט מקופחים.

יחד עם זאת, אין ספק שעומר הוא אחד ממנהלי המותג שמשקיעים הכי הרבה מאמץ וכסף ולרווחת הלקוחות שלו ועל זה מגיע לו שאפו ענק. חבל רק שגם זה לא מצדיק לקנות פיאט. מלא חלודה, בעיות חשמל, אין שוק...*

*לא נאמר מקנאה. בכלל. אפילו לא קצת. אני לא מקנא. סעמק! תמותו. טוב?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אשים את זה כאן, עלה עכשיו.

מועדון סקודה ייטי של צ'מפיון יצא לעוד טיול. מי אמר אני ולא קיבל?

נו באמת. מה הקשר בין זה לזה? פאקינג יצאו לטיול קצרצר בשבילים, ועוד בתשלום.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת. מה הקשר בין זה לזה? פאקינג יצאו לטיול קצרצר בשבילים, ועוד בתשלום.

לא הייתי באירוע הזה אבל באירועים קודמים הכול היה חינם כולל ארוחת צהריים על חשבון צ'מפיון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב טיולים - מכשירי תנועה מארגנים טיולים והדרכות שטח מסובסדים ללקוחות של ג׳יפ וסוזוקי.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS,

טיולי הייטי לא בדיוק קצרצרים (כ-8-7 שעות),טיול מאד מושקע דווקא בליווי מדריכים ומסלול שטח קל, ארוחת צהריים במסעדה ופעילות לילדים (כמו ש-STIO אמר), ובעלות של 100 ש"ח למשפחה (השתתפות מאד סמלית לדעתי). הם מוציאים טיול כל חודש זאת השנה השנייה לעד 20 מכוניות בכל טיול (בטיול שבו אני השתתפתי היינו 18).

זה לא מלון בראשית, אבל מדובר בכמות מכוניות משמעותית גבוהה יותר וחוויה מאד נחמדה למשפחה - אנחנו מאד נהנינו.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות וייטי זה לא רכב שטח, מה בדיוק צריך מדריך למסלול שלוקחים אתכם אליו? קצת ניסיון בנהיגה והיגיון יעבירו אותך את ה"מסלול" הזה בלי בעיה. זה לא שאתה עכשיו הולך לטפס על סלעים עם הרכב.

לדעתי מגוחך ולא בר השוואה למה שסמל"ת עושה ללקוחות שלה.

אגב, לא מזמן היה איזה אירוע של AMG שהזמינו אותם ל"מסלול" והזמינו מדריכים וכו'. לא יודע אם בתשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד יפה לראות שעוד יבואנים מארגנים אירועי לקוחות בסגנונות שונים.

מצד שני אין שום קשר בין רמת ההשקעה של סמל"ת בלקוחות לבין האחרים. לא רק באבארט'.

חצי שנה אחרי שקניתי את ה159 הראשונה שלי קיבלתי טלפון עם הזמנה לצאת לקורס נהיגה מתקדמת באיטליה, ממומן לחלוטין על ידם כולל טיסות, מלון, הקורס כמובן ואפילו את הקפה בלובי ואת חשבון המיניבאר בחדר שילמו לי. אני מדגיש, זה קרה חצי שנה אחרי שקניתי את הרכב, לא עמדה שום עסקה אחרת על הפרק ולא היה שום רווח מיידי שהם יכלו לקבל באותו הרגע ממני. מצד שני, מעשים כאלה, יחד עם חווית השירות הכללית המעולה שהם מספקים קנו אותי לגמרי. הפכתי להיות שגריר רצון טוב כאן ובכל מקום רלוונטי אחר. אין לי ספק שחבורת שגרירים של רצון טוב כאלה, והיו הרבה, שווים הרבה יותר משלט חוצות באיילון או כל פרסום אחר.

זה היה בשנים שאלפא מכרו באותו סדר גודל שאבארט' מוכרים היום. עם עלית המספרים היחס מן הסתם השתנה והוא פחות בומבסטי ברמת הפינוקים הפרטיים שהלקוחות מקבלים אבל עדיין מתקבל יחס אישי ברמה שלא פגשתי אצל אף יבואן אחר.

אותו דבר עם אבארט', עם כל הכבוד לפעילות שתוארה כאן בתגובות האחרונות, טיולים כאלה עומר מארגן לנו כל הזמן, לרוב אנחנו משלמים את המסעדה אבל פעם אחת גם בזה הוא הפתיע אותנו ושלף צ'ק מסמל"ת למימון ארוחת הצהריים.

נחזור לאחרים, ברור שיבואן שמוכר אלפים ואפילו מאות מכוניות בשנה לא יכול לתת פינוקים כמו שנותנים לנו בסמל"ת אבל נראה לי שאם הם יפנו לפחות חלק מתקציב הפרסום/שווק שלהם לטובת פינוק ברמה גבוהה יותר לחלק מהלקוחות גם הם ישיגו לא פחות אנרגיה חיובית ממה שיתן להם שלט כזה או אחר באיילון או בעיתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מאד לראות שיבואנים אחרים נוקטים בפעולות לחיזוק הקשר של הלקוחות עם המותג. זה מבורך ואי אפשר להשוות בין סוגי הקמפיינים מכיוון שמדובר בקהל לקוחות שרובו שונה ומספרי מכירות שונים בתכלית.

אם כל הקמפיינים האלה יהפכו קבועים, ותהיה תחרות חיובית על ליבו של הלקוח ולא על רק על כיסו, אולי באמת נראה פה שינוי ותחושה טובה יותר של לקוחות.

חצי שנה אחרי שקניתי את ה159 הראשונה שלי קיבלתי טלפון עם הזמנה לצאת לקורס נהיגה מתקדמת באיטליה, ממומן לחלוטין על ידם

הם פשוט ראו איך אתה נוהג... :-P

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS,

טיולי הייטי לא בדיוק קצרצרים (כ-8-7 שעות),טיול מאד מושקע דווקא בליווי מדריכים ומסלול שטח קל, ארוחת צהריים במסעדה ופעילות לילדים (כמו ש-STIO אמר), ובעלות של 100 ש"ח למשפחה (השתתפות מאד סמלית לדעתי). הם מוציאים טיול כל חודש זאת השנה השנייה לעד 20 מכוניות בכל טיול (בטיול שבו אני השתתפתי היינו 18).

זה לא מלון בראשית, אבל מדובר בכמות מכוניות משמעותית גבוהה יותר וחוויה מאד נחמדה למשפחה - אנחנו מאד נהנינו.

נחמד לדעת, אבל עדיין לא בר השוואה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שליבואן קטן שמוכר כמויות זניחות הרבה יותר קל להציע יחס אישי.

אף אחד לא מצפה באמת שיוניון מוטורס תזמין את כל רוכשי הקורולה השנה ליום כיף על חשבונה..

בנוסף, רוב רוכשי האבארט' קנו אותה ממניעים שונים לחלוטין מאלו של רוכשי הקאיה פיקנטו, רובם מכירים איש את רעהו, ולכן קל לארגן ימי כיף כאלו.

גם בצ'מפיון, היבואן המושמץ ביותר עלי אדמות, רוכשים קבועים מקבלים הטבות נחמדות, מניסיון של העובד שלי שכל 3 שנים קונה גולף חדשה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...