Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע לקוחות אבארט'

amiger
שימו לב! השרשור הזה בן 3221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היות וייטי זה לא רכב שטח, מה בדיוק צריך מדריך למסלול שלוקחים אתכם אליו? קצת ניסיון בנהיגה והיגיון יעבירו אותך את ה"מסלול" הזה בלי בעיה. זה לא שאתה עכשיו הולך לטפס על סלעים עם הרכב.

צריך. ועוד איך צריך. צריך למצוא מסלול שירד מהכבישים ויעבור לשבילי עפר. צריך לוודא קודם שלא חלו שינויים במסלול שנקבע. צריך לשלוח הזמנות, לנהל את רשימת אלו שמאשרים, לעשות איזה מיתוג / פריסה בשטח בשומקום, לדאוג למנהלות, ועוד מיליון דברים.

וזה יפה ומכובד שצמפיון מארגנים ימים כאלה ללקוחות שלהם, ותאמין לי ש 100 שקל לא מחזירים אפילו לא רבע מההוצאות, ולא מדובר בעדת קנאים למותג כמו אנשי אבארט'. מדריך עולה כסף. שתיה קלה עולה כסף גם אם אתה עושה אותה בתחנת דלק עם מגרש חניה גדול, אז על אחת כמה וכמה, כשיש לך קנקן מיץ תפוזים באמצע השטח.

דגל אחד שמתנפנף עם סמל סקודה וכיתוב "ברוכים הבאים לאירוע השטח של מועדון יטי" עולה כסף, שלא לומר על שדרת דגלים, שכמובן לא תולים את עצמם לבד.

בקיצור - לא מעט כסף, סגרי גודל של עשרות אלפים וצפונה מזה. אז כן, שיגבו סמלית 100 שקל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 343
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

לא שווה. כבר יש לי כזה ואין לי אלפא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שליבואן קטן שמוכר כמויות זניחות הרבה יותר קל להציע יחס אישי.

אף אחד לא מצפה באמת שיוניון מוטורס תזמין את כל רוכשי הקורולה השנה ליום כיף על חשבונה..

בנוסף, רוב רוכשי האבארט' קנו אותה ממניעים שונים לחלוטין מאלו של רוכשי הקאיה פיקנטו, רובם מכירים איש את רעהו, ולכן קל לארגן ימי כיף כאלו.

גם בצ'מפיון, היבואן המושמץ ביותר עלי אדמות, רוכשים קבועים מקבלים הטבות נחמדות, מניסיון של העובד שלי שכל 3 שנים קונה גולף חדשה.

אתה משלם לעובד הרבה יותר מידי! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו יותר מ 15,000 צפיות ו 275 תגובות. יצא להם ממש זול הקמפיין הזה. חבר'ה חכמים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על כל התגובות ואני מתפלא שאני היחידי שמכל הכתוב זועק לו 'חבורת נובורישים' ?

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפור קטנה לחשה לי שעוד אחד נעקץ היום... מאברוק לעקרבון הנולד!

מי יודע, אולי בסוף אני אוותר על הפרימיום בשביל קצת עוקץ... ;) חסרים לי הצליל ותחושת ההארדקור.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קשקושי קשקושים, בחיי.

השורה התחתונה היא כזאת, אין שום יבואן בארץ שמתנהג כך.

אף אחד לא נותן יחס כזה ללקוחותיו, אף אחד לא מצ׳פר אותם במתנות, אף אחד לא מוציא אותם למלונות על חשבונו.

סמל״ת לא רק שעשו את זה, אלא עשו זאת פעמיים.

אני ממליץ גם לך לא לרשום דברים לא מבוססים.

שאפו לעומר וסמלת על האירוע.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפור קטנה לחשה לי שעוד אחד נעקץ היום... מאברוק לעקרבון הנולד!

מי יודע, אולי בסוף אני אוותר על הפרימיום בשביל קצת עוקץ... ;) חסרים לי הצליל ותחושת ההארדקור.

או אה, מעניין מי זה... מסכן הבחור :lol:

סתאםםם.

אכן כן, נעקצתי לי ב-500 אסהאסה אפורדינית. עוד כמה ימים ונגדוש יחד :twisted:.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...