Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח גרירה בחברת "דרכים" - מישהו התנסה?

Sh&Y
שימו לב! השרשור הזה בן 1487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 16.4.2015 בשעה 13:27, A_lex כתב:

כמה עולה ביטוח גרירה?

וכמה עולה לגרור את הרכב למוסך במרחק סביר?

תעשו חשבון וכנראה תגלו שהעלות ששילמתם בשנתיים על ביטוח גרירה מכסים עלות של גרירה אחת.

לכמה מכם נדרש לגרור את הרכב יותר מפעם בשנתיים?... חשבתי כך!

מסקנה: למרבית הרכבים לא משתלם לעשות ביטוח גרירה (בעלי רכבים עם TSI ו/או DSG7 לא נכללים בקבוצה זו )

אני מוותר על ביטוח הגרירה בשנתיים האחרונות, כך שכבר חסכתי עלות של גרירה אחת אם אצטרך אותה.

על פי אותו רעיון, הייתי צריך לא לשלם ביטוח ב 38 שנים אחרונות.

גם לאחר תשלום לצד ג, היה נשאר לי כסף לקנות לרכב חדש ויותר יקר ממה שיש לי היום... אך לא הייתי מעיז לעשות זאת, כמו שנכנסתי בפורד קונקט בת 15 הייתי יכול להכנס במרצדס דנדשה, ומה אז?

השיקול שלך הוא שלך וזה בסדר.

לי לא איכפת לשלם עלות ביטוח גרירה זעומה, ולדעת שאני מכוסה גם אם אני תקוע בדיוק באמצע הדרך לשום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

'היה לי נסיון מעולה איתם פעמיים באותה השנה (דהיינו הגיעו פעמיים על אותה פוליסה)

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ניסיון אחד איתם. העלו את הרכב על גרר יפה. בהורדה מתחו את קפיץ הבולם ימני אחורי עד שיצא מהמקום . הרכב נפל על הגלגל. אספו את החלקים והחזירו חזרה במוסך. מעריך שזה יכול לקרות לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה נסיון רע עם דרכים לפני כמה שנים.

נתקעתי עם הרכב באחד המושבים בעמק חפר,הגרר הגיע אחרי 3 שעות ובגלל שהיה לו תכנון לקחת עוד רכב אחרי החליט האדון שהוא לוקח את הרכב שלי שהגלגלים האחוריים למעלה והקדמיים בנסיעה בניוטרל,התקשרתי למוסך המורשה של אופל כי זכרתי שקראתי בספר רכב שזה אסור ונאמר לי שאסור לנסוע עם הגלגלים הקדמיים בניוטרל,אחרי דין ודברים במשך חצי שעה הוא לא הסכים לקחת את הרכב והשאיר את הרכב במקומו.

מאז אני לא מוכן לשמוע עליהם,דווקא עם שגריר,תמיד קיבלתי שירות סביר +.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...