Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח גרירה בחברת "דרכים" - מישהו התנסה?

Sh&Y
שימו לב! השרשור הזה בן 1498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות שרשור זועם על שירות זוועתי של חברת "זברה" באתר פולגז שמצידו הכיל קישור לשרשור זועם וזוועתי לא פחות על אותה החברה (וגם קצת על מ.מ.ס.י.) פה בפורום, החלטתי לבדוק מי מבצע את ביטוח הגרירה ב AIG (בה אני מבוטח) והתברר לי שהם עובדים עם חברת "דרכים".

בחיפוש בפורום לא מצאתי התייחסות כלשהי לחווית שירות מהם.

האם מישהו יכול להאיר את עיני בנושא מניסיונו?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי משהו חריג מהם.

אולי מצחיק.

בוקר אחד, עקב תקלה בג'יפ שלי, הגיע טכנאי. ניסה להגיע לסטרטר. הג'יפ גבוה מאוד, הוא נמוך מאוד.

בשלב מסויים שכב כולו בתוך תא המנוע כשרק הרגלים מבצבצות מבחוץ.

עוברת מישהי שמכירה אותי בדרך לבית הספר של הילדים ורואה את התמונה הזו: ג'יפ עם מכסה מנוע פתוח ורגליים מבצבצות .

נעמדת לידי ואומרת בחצי חיוך "מר XXX שים לב לא להניע, נראה שיש לך משהו תקוע במנוע".

אבל הם כמו כולם בענף הזה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוי בסטארט, קראתי להם פעמיים בהרבה שנים, הגיעו אחרי שעתיים המובטחות (אך המעצבנות!), עם גרר קבלן.

בקיצור השרות תלוי בבן דוד שמבצע פיסית את העבודה, וצריך מזל לא להיתקע ביום שכולם נתקעים.

לא חושב שיש קשר לחברה הספציפית שלוקחת את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן היה לנו חוויה לא נעימה עם שירות ״דרכים״.

לא יודע אם זה רלוונטי אליך אבל אספר בכל מקרה שידעו.

לא מזמן באיזור יער בן שמן נתקענו עם הג'יפ (x5), הבלם יד שם חשמלי ומשום מה חדל לעבוד.

יש לו שחרור מכאני אבל עדיין לא השתחרר.

בכל מקרה הרכב מבוטח באפניקס שהם עובדים עם שירות דרכים, קודם כל יש להם נוהל עקום כזה שהם דבר ראשון שולחים רכב שירות שבא אליך עם קבלים ומפתח בוקסות לגלגלים ובטוח בעצמו ששום דבר לא יכשיל אותו (על פי שיחה איתו בפלאפון) לאחר שהסברתי 10 פעמים לנציג שירות שאין סיכוי שהוא יפתור את הבעיה, בכל זאת הוא הגיע.

כמו שאתם בטח מבינים אחרי 2 דקות הלך ורק אז הזמין גרר.

כאשר נאמר לנציגת שירות שהאוטו אינו יכול להתגלגל וצריך גרר מנוף או גרר שיש לו ״סקטים״ כאלו ששמים מתחת לגלגלים כדי לגלגל אותו על הראמפה.

״אין לנו שירות כזה״ זו התשובה שקיבלתי מהנציגת שירות, חשוב לציין שהכל קרה בשבת בצהריים וגלש כבר לערב - הסיכוי למצוא גרר מתאים שיבוא שעה סבירה קלוש עד אפסי.

לאחר שעות של חיפושים בא בן אדם עם גרר ולקח על הגרירה לא פחות מ 1300₪ למרחק של כמה ק״מ למוסך שלו, שם הוא חתך את הכבלים מלמטה עם דיסק ורק אז האוטו השתחרר.

לאחר בלאגן שעשיתי יום אחרי לביטוח וחברת ״דרכים״ הם שלחו לי צ׳ק על הסכום ששילמתי (כמובן שהיה עליי להציג חשבונית).

בכל מקרה זה החוויה שהיתה לי איתם.

אני חושב שאם הם לא מחזיקים בכלים שיכולים לתת שירות אסור להם להציע שירות גרירות לרכבים האלו.

אגב כל תקלה קטנה ברכב הזה נועלת את הגלגלים ואי אפשר לדרדר את הרכב, כך שזה לא משהו נדיר.

לגבי רכבים אחרים לא יודע אם יהיו תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מנוי אצלם,כשביקשתי גרר שיוכל להרים את הרכב לגרר קיבלתי גרר רגיל לגמרי,מזל שהבאתי שופל כגיבוי .לזכותם,הגרר הגיע אחרי רבע שעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי איתם שלילי לחלוטין, הרכב נתקע והוזמן לי גרר, הם לא מוכנים להגיד לך מתי יגיעו, ובפועל נתקעתי בבית כמה שעות עד שהגרר הגיע, כשהגיע אמרתי לו שאסור לגרור את הרכב עם גלגלים אחוריים על הכביש, והוא בשלו ושלא אבלבל לו את המוח, רק אחרי ויכוח ארוך העלה את הרכב על הגרר,

אבל שיהיה לך ברור כל החברות האלה לא שוות את הכסף, אבל אין הרבה ברירה

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז מתברר שהם כרוב נותני השירותים בארץ (כלומר, ככה-ככה) שירותיות ומקצועיות הם לא החלק החזק של העסקים בארץ.

נקווה שלא נצטרך אותם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוויה גרועה עם שגריר גם לי הייתה.

הבעיה דומה לבעיה בבחירות: העם בחר מנוי גרוע בביטוח.

דוחפים לך ביטוח גרירה ומקבלים שירות גרוע ובנוסף שולחים ילד שיהרוס את האוטו בניסיון להניע.

אני הזדקקתי לגרירה לאחרונה ושילמתי מכיסי למרות שיש ביטוח גרירה. לקחתי איש גרר מקומי שלא עלה הרבה יחסית ויחס מצוין.

בשנה הבאה אני דורש ביטוח ללא גרירה אפילו אם אקבל חינם.

כל עוד אנשים לוקחים כזה ביטוח - תקבלו יחס גרוע והרס פוטנציאלי לרכב.

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוויה גרועה עם שגריר גם לי הייתה.

הבעיה דומה לבעיה בבחירות: העם בחר מנוי גרוע בביטוח.

דוחפים לך ביטוח גרירה ומקבלים שירות גרוע ובנוסף שולחים ילד שיהרוס את האוטו בניסיון להניע.

אני הזדקקתי לגרירה לאחרונה ושילמתי מכיסי למרות שיש ביטוח גרירה. לקחתי איש גרר מקומי שלא עלה הרבה יחסית ויחס מצוין.

בשנה הבאה אני דורש ביטוח ללא גרירה אפילו אם אקבל חינם.

כל עוד אנשים לוקחים כזה ביטוח - תקבלו יחס גרוע והרס פוטנציאלי לרכב.

האמת היא שהביטוח שלי נגמר בעוד כחודש ואני חושב על ביטול סעיף ביטוח הגרירה שיש בו.

יחד עם זאת, במידה ועושים את זה, חייבים שתהיה ברכב רשימה של גוררים עצמיים לפי איזורים בארץ, אחרת אתה נדפק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עולה ביטוח גרירה?

וכמה עולה לגרור את הרכב למוסך במרחק סביר?

תעשו חשבון וכנראה תגלו שהעלות ששילמתם בשנתיים על ביטוח גרירה מכסים עלות של גרירה אחת.

לכמה מכם נדרש לגרור את הרכב יותר מפעם בשנתיים?... חשבתי כך!

מסקנה: למרבית הרכבים לא משתלם לעשות ביטוח גרירה (בעלי רכבים עם TSI ו/או DSG7 לא נכללים בקבוצה זו :-P)

אני מוותר על ביטוח הגרירה בשנתיים האחרונות, כך שכבר חסכתי עלות של גרירה אחת אם אצטרך אותה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

לי דווקא היה נסיון טוב איתם לפני כמה ימים

הקודן בניסאן נוט שלי החל לעשות בעיות . הלכתי ב 18 למרץ לתקן את הקודן. החליפו לי לוח מקשים .

ביום למחרת הקודן לא הגיב ובאותו ערב ראש הממשלה הודיע על צפי לסגר בימים הקרובים.

החלטתי שאני לא יכול להסתכן ולהשאר ללא אוטו בימים טרופים אלו ולחזור לזה שהחליף את לוח המקשים.

הזמנתי את "דרכים" כי זה המנוי שלי בביטוח.

הגיעו תוך פחות מחצי שעה , הטכנאי פרק את את הלוח הבעייתי שהסתבר שלא הורכב טוב והסביר לי כיצד להניע עד להגעתי לתיקון.

כנראה עניין של מזל על מי נופלים . 

גם אני תוהה בדבר כדאיות ביטוח הגרירה . הכלל אומר שהביטוח תמיד מרוויח וזה נכון גם כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...