Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השיפורים והתוספות שהתקנתם כדי שהיה לכם נוח ברכב.

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 3307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מעוניין לשתף אתכם בתוספות השונות שהתקנתי באיביזה שלי ולשאול לגבי התוספות הבאות שעלי לשקול.

המטרה:

לשפר את איכות החיים בסביבת הנהג, אני נוהג כשעתיים בכל יום. רוב הנסיעות בין עירוניות.

תוספות קוסמטיות כגון הוספת פנסי לד לא כל כך מדברות אלי.

מה כבר הותקן:

מערכת שמע ברמה גבוהה - אצל יוסי אלפיין האחד והיחיד.

טלפון קבוע (סים משוכפל עם אותו המספר של הנייד שלי).

חיישני רוורס.

תושבת לטלפון הנייד + חיוט קבוע של חשמל עבור ה WAZE.

משענת יד אמצעית + משענת יד בדלת הנהג במקום מגע הפלסטיק הזול והדביק.

שלט אלחוטי למערכת השמע המחובר למשענת היד המרכזית.

מצלמת דרך מתחת למראה. מציגה את מהירות הנסיעה האמתית על סמך GPS.

הגעתי לסט-אפ מאוד טוב לפי הדרישות שלי. הרכב מאוד מהנה בשיוטים ארוכים.

מה הלאה לפי דעתכם? מספר אפשרויות באות בחשבון:

תפירת כיסוי עור איכותי להגה.

כיסוי איכותי למושבים.

מצלמת רוורס.

שליטה על מערכת השמע מההגה. האפשרות כבר קיימת, יש לקנות כבל מיוחד בעלות של 800 שקל.

גלאים שונים למכמונות ואו מצלמות. אני ממש לא מבין בתחום. כרגע נעזר בWAZE בלבד.

כל דבר אחר שמשדרג את איכות הנסיעה והשהיה בתא הנהג.

אשמח לתגובות על סמך ניסיון אישי.

תודה.

3a.jpg

1a.jpg

4a.jpg

2a.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה כמו מטוס קרב עם כל המסכים האלה.

אבל בכללי הכל סבבה.

תוותר על הכיסויים, יתחילו להציק לך בעתיד.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא היה עדיף להשקיע ביחידת ראש עם דיבורית BT לטלפון, במקום טלפון קבוע ברכב?

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^מה שהוא אמר.

אין כמו HU עם BT מובנה, לא קיים יותר נוח מזה.

אצלי בג'ימני יש אטמי אוזניים, לכשאני עובר את ה100קמ"ש, ויש סטיקר עם מספר של כירופרקט מעולה על השמשה הקדמית כדי שתזכיר לי לא לעבור פסי האטה מעל 20קמ"ש.

לא צריך יותר מזה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגבות. כפי שציינתי, במערכת השמע השקעתי אלפים רבים והיא כמובן כוללת HU עם דיבורית BT מובנת. עדיין הטלפון הקבוע נוח יותר עבורי.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה גורם לי לברך את עצמי שלא בחרתי לקנות אאודי A1 בסיסית ולהתקין עליה אבזור aftermarket.. מצטער, אבל זה נראה די מבולגן, מגושם ולא אלגנטי. :|

אולי תנסה לעבוד קצת עם מיקומים (זויות וכו') או להחליף כמה פריטים ליותר עדיני מראה ותכליתיים (למשל, השלט מתחת למשענת היד)?

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש משענת יד ליונדאי I20 שנת 2011 ומצאתי את זה:

http://www.ebay.com/itm/SLIDING-ARMREST-CENTRE-CONSOLE-HYUNDAI-i20-i30-i40-GENESIS-ACCENT-SANTA-FE-/270870870835?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3f11297b33

האם זה יתאים טוב? חשוב לי שיראה כמה שיותר מקורי

Hyundai i20 Supreme Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי יש מצלמות ברכב, רמקולים של מורל דוטק וזהו. כל השאר מקורי.

הייתי רוצה שיהיה לי למשל USB וטלפון מובנה ברדיו דיסק, אבל בשנה שלי זה לא היה קיים והכל שם מקורי.

אולי מתישהו אחליף.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאני מאמין בסביבת נהג "טהורה" ושכל המוסיף - גורע. במקרה של פותח השרשור, ההתקנים לטלפון לרכב ולטלפון הפרטי - נמצאים בדרכה של כרית האוויר של נוסע ומכל מקום חופשים להתסובב בחלל הרכב בזמן התנגשות. גם את הקיבוע של משענת היד החלופית כדאי לבדוק.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך להפוך את מושב הנהג לתא טייס.

במידת הצורך אני מאמין שאוסיף, וולנטיין (למרות שאין צורך כעת) ומשענת לאייפון המתבייתת על וו המזגן.

יש ברשותי כבר מסך מגע עם אפשרות לחיבור BT, כך שהכל בסדר לפי דעתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלפון קבוע הוא דבר מצויין, במיוחד הספיריט של מוטורולה שמאפשר שימוש מינימלי בידיים, עם כפתור רב שימושי בחלקו העליון שניתן לתפעול נוח בלי להסיט את המבט מהדרך, ועם פיקוד קולי מצויין. עם זאת חשובה התקנה נכונה, כפי שציין חן ג.

כל מחשבי הדרך ומערכות הבידור המתוחכמות (ובמיוחד כאלה המצריכות תפעול ביותר משני כפתורים) מסיטות את תשומת הלב מהנהיגה ומסוכנות לבטיחות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעשיתי אצלי:

1. דיבורית בלוטות' - כדי לא לסכן את עצמי בזמן נהיגה, לא אוהב את כל הדיבוריות הנטענות ואת האוזניות, דיבורית טובה שמקבלת מתח מהרכב וזהו, עובדת כמו שצריך ולא עושה בעיות.

2. חיישני רוורס - אמנם הרכב שלי הוא סופר מיני, אבל יותר נוח לחנות עם חיישני רוורס, בעיקר במקומות צפופים.

3. קומפוננטים במקום הרמקולים המקוריים והגרועים - כי כשאתה על הכביש שעה וחצי ביום כמה פעמים בשבוע, אתה רוצה להנות מהמוזיקה, אז לפחות זה.

4. כיסוי לריפודים ולהגה - אני עובד בבסיס ומגיע עם האוטו לבסיס, המדים לא נקיים במיוחד תמיד ויכול להיות שיתכלכלך משהו, לא רוצה להרוס את המצב של הריפודים המקוריים ושל ההגה (מעור), אז שמתי כיסויים. כשאשתחרר כנראה שאוריד אותם. (זה לא בדיוק שיפור לנוחות)

5. מצלמת DVR - לא לטובת נוחות אלא לטובת הגנה במקרה האשמת סרק מצד המשטרה.

ברכב הבא:

חיישני רוורס

דאבל דין איכותי שנשלט מההגה

קומפוננטים טובים, מגבר, סאב וופר (אולי)

דיבורית בלוטות' תהיה מובנית בדאבל דין.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...