Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב דיזל ידני עד 50000

ram4000
שימו לב! השרשור הזה בן 3332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם

אני מחפש רכב דיזל ידני

אני לא מונית אלא רק רוצה לחסוך בדלק ורק מנוע דיזל יכול לתת לי את המענה לצרכים שלי עם גיר ידני טוב ואמין

אני מתלבט בין רנו מגאן 2 מודל 2009 או רנו פלואנס מודל 2012

אשמח לעצות..

ראיתי רנו מגאן 2 מודל 2009 ב 33000 ש"ח עם 238000 ק"מ

וראיתי רנו פלואנס מודל 2012 ב 44000 עם 210000 ק"מ

שמעתי שרכבים כאלה יכולים לחצות את ה 500000 ק"מ עם טיפול נכון ובלי הזנחה וזוהי אחת הסיבות שאני מעוניין לקנות רכב כזה

מה עדיף לקנות ?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

כמי שמחזיק רכבי דיזל במשך 12 שנים אחרונות, אני ממליץ לך בחום לא לקנות רכבים שעברו 200 אלף קילומטרים. נכון שהמנוע יכול לנסוע חצי מיליון בטיפול נכון, אבל יש עשרות חלקים אחרים שמתבלים והחלפתם/שיפוץ שלהם יכול בקלות להגיע לעשרות אלפי שקלים. תשתדל לקנות רכב כזה עם קילומטראז' נמוך ככל הניתן ולמכור בסביבות 200 אלף.

בשביל זה כדאי להגדיל את התקציב לטובת רכבים משנתון מתקדם יותר, או לחפש עם הרבה מאוד סבלנות וזמן מציאה.

זאת אומרת, פחות מ 30 אלף קילומטרים לשנה או לכל היתר...

למשל, יש כאן מישהו בפורום שמוכר פלואנס מודל 2013 ידנית דיזל עם 65 אלף קילומטרים יד ראשונה פרטית.

אין לי קשר למוכר, אני גם לא יודע מה המחיר המבוקש (בטוח הרבה יותר גבוה מהתקציב שלך). אבל זה צריך להיות הכיוון. אחרת כל החיסכון בהוצאות סולר יימחק אחרי כמה תיקונים (משאבת סולר/מדחס/מאוורר/אלטרנטור/טורבו/גיר ועוד כל מיני אפשרויות.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר מצא, רק עם 210 אלף קילומטרים.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על C3 פיקאסו.

הרבה יותר פרקטית ושימושית מפלואנס/מגאן. אמינה ויחסכונית.

אם הבחירה היא רק בין השתיים שמצאת, אז את הפלואנס כמובן. רכב צעיר יותר תמיד עדיף למרות שהק"מ דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שהקיבולת מיכל דלק של הסקודה זה 50 ושל הרנו פלואנס/מגאן 2 זה 60 ..

v

הקפצה

האם יכול להיות שהרנו פלואנס ידני דיזל מנוע 1500 מודל 2013 יהיה פחות חסכוני מרנו מגאן 2 מודל 2009 מנוע 1500 ידני דיזל ?

http://www.icar.co.il/compare?compare-version[]=3670&compare-version[]=12348

פה ראיתי שצריכת דלק ממוצעת של המגאן בשנתון 2009 הוא 22.7 לעומת הפלואנס שזה 21.7 קצת מוזר לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה נתוני היצרן.

בפועל צריכת סולר בשני הרכבים תהיה בסביבות 1:17 ק"מ לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מה שכתב Vlad.

נסעתי 8 שנים על כמה רכבי דיזל (רכב חברה). לדיזל יש המון ייתרונות, המנועים אכן מאוד אמינים, ,היה לי רכב שמסרתי עם 455,000 ק"מ, עם מנוע וגיר (ידני) מקוריים שלא נפתחו - אבל הרבה הרבה חלקים אחרים כן הוחלפו, בעלות מצטברת של עשרות אלפי ש"ח. ועוד משהו - על כל רכב שעשה 400+ אלף ק"מ בלי לגעת במנוע - היו 2-3 רכבים שכן הזדקקו לשיפוץ ראש או החלפת מנוע ב 300 אלף ק"מ, פחות או יותר.

אתה מדבר על רכב שנת 2012 שעשה 210 אלף ק"מ, כלומר מעל 70 אלף בשנה, אלה רכבי עבודה שנסעו פחות או יותר כל היום, והבלאי בהתאם.

וזאת בדיוק הבעיה של רכבי דיזל יד שניה.

כמה ק"מ אתה נוסע בשנה?

גם אני חיפשתי רכב דיזל יד2 כאשר עזבתי את אותה העבודה, בערך באותו התקציב שאתה מדבר עליו, וירדתי מזה - קניתי בנזין. אם

אתה לא נוסע הרבה - אין ממש הצדקה. ואם כן נוסע הרבה (מעל 25-30 אלף ק"מ בשנה) - חפש רכב עם קילומטרז' נמוך יותר, או שתמתח את התקציב כלפי מעלה. זו דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי במגאן 2 DCI צריכת דלק משוקללת לאורך יותר מ10K ק"מ בנסיעה משולבת היא 19 ק"מ לליטר (חושב באמצעות אפליקצית פול טנק.)

הפלואנס לדעתי אמורה להיות יותר חסכונית עקב 6 הילוכים ומנוע יותר בריא.

תבדוק את האקזמפלרים טוב טוב, למרות שבתקציב שלך יש מרווח ליישור קו אתה עדין תתאכזב אם תיאלץ לבזבז יותר ממה שתכננת.

פלואנס ב44K הייתי בודק ב8 עיניים, מכיוון שהכי זולות שראיתי סובבות את ה65K. אלא אם מדובר במונית לשעבר ואז המחיר יחסית מוצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הפלואנס וגם המגאנים בתקציב שלך הם רכבי סוכנים בליסינג ולכן בעלי נסועה אסטרונומית.

חבל שאתה לא שם לב ל C3 פיקאסו שהמלצנו לך עליה, אבל היי, אם אתה מעוניין להוציא את מיטב כספך על כלי רכב שחוטים עם 250K ק"מ, אל תיתן לי להפריע לך!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הפלואנס וגם המגאנים בתקציב שלך הם רכבי סוכנים בליסינג ולכן בעלי נסועה אסטרונומית.

חבל שאתה לא שם לב ל C3 פיקאסו שהמלצנו לך עליה, אבל היי, אם אתה מעוניין להוציא את מיטב כספך על כלי רכב שחוטים עם 250K ק"מ, אל תיתן לי להפריע לך!

\

אני עדיין לא קניתי זה אומר שאני ממש לא סגור על זה בגלל צהקילומטראג הגבוה מאוד אני מחפש מתחת ל 100000 ק"מ...אני אבדוק את הסיטרואן...

לגביי עלויות אחזקה האם הדיזל עלול להוות בעיה בעתיד לגבי תיקונים וחלפים ?

ראיתי שהקבוצת שווי של הרנו פלואנס זה 3 ...איך זה בא לידיי ביטוי בעלויות אחזקה של הרכב מבחינתי ? כי מה שאני חושב עליו כרגע זה הביטוח,תיקונים במוסך,דלק,טסט שנתי אלא 4 הפרמטרים שחשובים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...