Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכנות בת של סלקום, האם זה אמיתי?

Farar
שימו לב! השרשור הזה בן 3380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

היום התקשרו אליי מחברת ״יש לי תקשורת״, הציעו לי הצעה להצטרף לחברת סלקום.

ההצעה הייתה טובה מאוד - טובה יותר ממה שסלקום עצמה יכולה להציע.

מחיפוש בגוגל עולה מידע מועט, זה מה שמצאתי : https://m.facebook.com/profile.php?id=1407073199530483

האם זוהי רמאות או שמדובר בחברה אמיתית?

יש איזושהי דרך לדעת בוודאות?

מה שגרם לי לחשוד יותר מהכל היה כשביקשו ממני לאחר מסירת פרטיי לצרף להם גם ת.ז. וכמובן שסירבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להבהל,סה"כ עוד משווק מורשה עם סניפים (בד"כ בקניונים וכו')

מצטרף לנמסיס - בקש את הכל בכתב ועבור על זה עם זכוכית מגדלת :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתכונן לזה שבטלפון יגידו לך משהו אחד, ובפועל התנאים יהיו הרבה פחות טובים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם הדברים האלה ואנשי מכירות בישראל בכלל

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעדיף להתעסק עם החברה שכפופה לסטנדרטים שאפשר להתלונן מול פניות הציבור שלהם ואו משרד התקשורת ואמון הציבור ולא עם סוכנים שלך תדע מי הם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...