Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: וולוו S60 R-Design - מכונת נהיגה היא לא, אז מה כן?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם כל הכבוד לפבל, אני לא הבנתי מה החלטורה לשלוח כותב שגם מצלם?

מכבדים את עצמכם? תביאו צלם מקצועי שיציג את המוצר שאתם בוחנים בצורה הטובה ביותר.

רוב אתרי הרכב בישראל עובדים בשיטה דומה - ynet, וואלה, icar ועוד. למעט אולי אוטו בכתבות שמיועדות למגזין המודפס שלהם ועולות גם באתר. יש גם לא מעט אתרים שלא טורחים לצלם בכלל את הרכב ומשתמשים בתמונות יח"צ מחו"ל, כמו כלכליסט או גלובס.

אני חושב שהתמונות שפבל מצלם מקצועיות וברמה גבוהה מאוד. אני כמובן משוחד אבל זאת דעתי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי הוא התכוון לכתיבה?

מבחינתי גם הכתיבה וגם הצילמונים מספקים בהחלט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב אתרי הרכב בישראל עובדים בשיטה דומה - ynet, וואלה, icar ועוד. למעט אולי אוטו בכתבות שמיועדות למגזין המודפס שלהם ועולות גם באתר. יש גם לא מעט אתרים שלא טורחים לצלם בכלל את הרכב ומשתמשים בתמונות יח"צ מחו"ל, כמו כלכליסט או גלובס.

אני חושב שהתמונות שפבל מצלם מקצועיות וברמה גבוהה מאוד. אני כמובן משוחד אבל זאת דעתי.

אני מדבר מהפן המקצועי, הכתב/בוחן בא לבחון את הרכב ולכתוב עליו, צריך להיות מרוכז בעבודתו ולהיות מקצוען בה.

הצלם, בא לצלם את הרכב, יש לו הכשרה נסיון וכלים בכדי לעשות זאת בצורה המיטבית ביותר.

כאשר משלבים לשיטת החפרוני, הכתב גם מצלם גם מבשל וגם מנקה, הרושם שנוצר בהתאם.

וכן אני מכיר לא מעט אתרים ששולחים צוות של כתב וצלם, וכן גם הם מעוטיי יכולת ולא מגזין רכב "גדול"...

יש לא מעט צלמים טובים שהם "מקצועיים"(אמנם חובבים) שישמחו לצלם בעבור קרדיט בלבד או הטבה כזאת או אחרת...

ככל הנראה בתוצר הסופי יהיה מקצועי יותר, גם כתבה מושקעת יותר כי הכותב יוכל להתעסק במה שהוא אמור להתעסק

וגם תצלומים טובים יותר, כי בעל המקצוע יגיע בשביל מטלה זאת בלבד, וכנראה גם יהיה מקצועי ומנוסה יותר...

ואכן התצלומים של פבל מעולים, ביחוד לעין הלא מזויינת...

עלו והצליחו

Boris.K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר, מה שאתה מציע זה לתפוס מישהו ולז**ן אותו כדי שיצלם עבור קרדיט (כאילו שזה לא הלחם שלו) רק כדי שלך זה יראה מקצועי יותר? לא פרספקטיבה מי יודע מה...

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

צלמים עבור קרדיט וכל בעל מקצוע שמקבל "תשלום" שהוא לא כסף - זה אחלה לרמת החלטורה. לא למגזין רכב באתר מכובד.

צריך לכבד את מי שנותן לך שירות, לא לנצל אותו. הצילומים טובים ועושים את מה שהם צריכים לעשות - להיות ברורים ואינפורמטיביים.

חסרה לך עוד תמונה דינאמית, כמו מיליון שיש ברשת? לי לא. מבין את הנקודה הבסיסית שלך, אבל זה מקובל ועושה את העבודה, לדעתי.

לגבי הרכב, עברו כמה חודשים טובים מאז נהגתי עליו, כמה עשרות ק"מ.

עד היום אני זוכר את האיכות המאוד גבוהה, את המנוע החזק, את המערכות החכמות ואת המושבים האדירים, לא פחות מזה.

לי הוא הרגיש מנותק מדי אבל צריך לבחון זאת בקונטקסט הנכון, של רכב שלא מכוון לנהיגה טכנית. כמה בסגמנט שלו כן מספקים זאת?

זה לא אומר שאי אפשר לנהוג בו מהר ובטוח בקטעים המיועדים, אבל מינוס תחושת המעורבות.

ובכל זאת - רכב מרשים מאוד מאוד.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^+1

התמונות מצויינות, ואני בטוח שיבואן וולוו היה רוכש לו כמה [emoji1]

יש 'קסם' בתמונות 'ביתיות', אישיות ונגישות, כמו הקסם שיש בפורנו ביתי של חובבנים.

התמונות הללו 'מצוינות' ברמה האישית - וזו הסיבה שהן קיימות -

אבל לא מצוינות ברמה השיווקית - וזו הסיבה שיש תמונות באתר וולוו.

לך ולי לא מפריע שצצים מהרכב עמודי חשמל וגדרות הפרדה,

ששטח רב מהקומפוזיציה מוקצה לתוכן טפל או שהתמונה מאחור מתוחה ועשתה מהאוטו X6 :

זה אפילו נחמד לנו כי זה נותן לנו נגישות אישית ולא רשמית אל המוצר.

מי שרוצה עוד תמונות או 'מקצועיות' וכד' הולך לאתר של וולוו ואח"כ לגוגל ויש לו

שפע עצום של תמונות שבצילומן הושקע סכום ניכר מאוד.

כשיבואן מזמין עבודת צילום כזו הוא מכוון למקום אחר מהנ"ל, נאמר כך,

אבל היבואן הראשון שינסה פעם לפרסם תמונה 'ביתית' יבלוט מאוד וזה יכול להיות גימיק מעניין עבורו.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שנהג הרבה בוולוו S60 T5 הגירסא הפשוטה, ואולי בגלל שאני מחפש נוחות ושקט, הדיעה שלי הפוכה לבוחן בכל נושא בנוחות.

הוולוו מאכזבת עם נוחות נוקשה מידיי, ומנוע רועש ומחוספס מידיי. גם רעש הכביש גבוה מידיי לטעמי.

אני, ולקוחות וולוו רבים, לא רוצים נוקשות ורעש כמו במו וכו', אלא שקט נוחות נינוחות באריזה מהירה ובטוחה.

תוספת בעיניין צריכת דלק:

הוולוו רגישה מאוד לכבדות הרגל על הדוושה.

בנסיעה נינוחה מעורבת עשיתי צריכת דלק משפחתית פחות 5%.

בנסיעה נינוחה מחוץ לעיר, מצב Eco - צריכה אפילו טובה ממשפחתית רגילה ב כ 10%.

עם ניצול עוצמת המנוע - עליה דרמתית בצריכת דלק.

עריכה אחרונה על ידי נר4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על ה- S60 בגרסת הקינטיק ונסיעה קצרה של פחות מ- 50 ק"מ גרמה לי להתחלה של כאבי גב.

בנהיגה על ה- S60 RDESIGN - למרות המתלים הנוקשים שלה - הרגשתי מעולה ונינוח.

מושב הנהג עשה את ההבדל וההבדל עצום.

אגב, ההערה הזו נכתבה למען אלה שחושבים שסט מדבקות חיצוניות וג'אנטים שונים אלה כל ההבדלים שבין הגרסאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...