Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניידת של משטרת התנועה חונה באדום לבן

ישי
שימו לב! השרשור הזה בן 6866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאן שלחת את התמונות והמכתב?

רשום פה בבקשה טלפון או כתובת או אתר אינטרנט על מנת שנוכל כולנו להתחיל "להשתעשע" במשטרה כמו שהם משתעשעים בנו. ברור לכולנו שכששוטר תנועה תופס אותנו זה עושה לו את היום. בפורום הזה יש המווון אנשים מכל הארץ שביחד יכולים להיות פקחי התנועה של משטרת התנועה.

בטוחני שרוב חברי הפורום ירצו להיות חלק בעניין בין אם כל אחד לעצמו ובין אם יוחלט לבסוף על התארגנות של ממש נגד התופעה המצערת של שוטרי תנועה שעוברים עבירות תנועה. (מיותר לציין שדעתי היא שצריך להריץ את הנושא באופן גדול ורחב ככל האפשר)

נ.ב- לכל אותם שוטרים שקוראים או שאינם קוראים דברים אלו אך שומרים על חוקי התנועה ולא מנצלים את כוחם בכביש: איתכם הסליחה על ההכללה הרבתית אך לדעתי ולדעת רבים אתם כמו צדיק בסדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

א. הסובארו (בניגוד לניידת) לא חנתה באדום לבן, זה רק נראה ככה בתמונה.

ב. המייל להגשת תלונות על שוטרים סוררים:

[email protected]

מיילים לכתובת הזאת מגיעים לרפ"ק אריה סטנגר - קצין היחידה לתלונות הציבור, הוא כבר יעביר את זה הלאה.

אפשר גם להגיש תלונה דרך האתר שלהם אבל עדיף למייל כי אז ההתייחסות לתלונה פחות או יותר מיידית (לפחות במקרה שלי).

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד יש לי להגיד לך: פשוט כל הכבוד, חזק ואמץ!

ולכל אלה שהצליחו/שיצליחו לתעד עבירות שוטרים, קדימה, לא להסס ולמהר להגיש תלונה. איך רוצים שאנחנו ננהג לפי החוקים כל עוד שהשוטרים לא ממלאים אחר החוקים?!

נ.ב- מכירים ת'שיר fuck the police של ice cube? כדאי להשים אותו באוטו ולהשמיע לשוטרים....

:wink:

בלב האדם 4 שסתומים.......תאר לעצמך שהיה בנוי מ20 שסתומים.

הלב שלך בנוי למנוע כזה? (ועוד איך!!!)

:onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקר, לדעתי יהיה נחמד ורבה יותר מרשים, אם בתקופה הקרובה נהיה עירניים ונצלם אם אפשר עברות מסו אלו, תפתחו איזה תקייה במחשב ("damn cops") ותאספו עדויות, בסוף אם ניתן כגוף כמות גולה של עדויות כאלה, יהיה לזה הרבה יותר יחס מאשר אדם פרטי שנותן תמנוה אחת, אולי אפילו נהיה מפורסמים, אני כבר רואה את כותרות- "חבורת משועממים המכונה קארספורום החליטו לתפוס את המשטרה בביצים".

anyway- START LOOKINING!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

למי שלא זוכר, הגשתי תלונה מצולמת נגד ניידת תנועה שחנתה על אדום לבן מול העבודה שלי.

אפילו שזה לקח כמעט שנה, היום קיבלתי מכתב בדואר כדלקמן:

הנדון: תלונתך נגד מ-14547

תלונתך נבדקה והריני להודיעך כדלהלן:

יוגש דו"ח תעבורה נגד האדם עליו התלוננת.

ידה ידה ידה.

בסוף משטרת ישראל יצאה בכבוד.

במקום לתת רק אזהרה כפי שהיו יכולים, הגישו לשוטר דו"ח תעבורה.

היה שווה.

אל תוותרו.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה קוראים לשוטר "האדם"?

כדי לא להכפיש את כלל השוטרים?

בכל מקרה ובלי קשר - כל הכבוד לך

וגם למשטרה, שכאשר היא מגישה תלונה נגד שוטר, אז היא הופכת אותו ל'אדם'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה השמחה הגדולה ?

הניידת שחנתה בניגוד לחוק מפריעה יותר מכל אזרח שחונה כך ? או שמא אתה מגיש תלונה נגד כל רכב שחונה בניגוד לחוק ?

כולם הרי אזרחים לתפארת שומרי חוק כך שהניידת היא החריגה.

ממש הכנסת להם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה אתם מתלהבים.

לא יעשו לשוטרים האלה כלום, עד שיגלו מי חתם על הניידת הזאתי לשעות האלה והכל היומן כבר יאבד.

רק פושקין יודע כמה תלונות על השימוש בניידת אני העלמתי בשירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך שלא מתייחסים, אז אולי דוקא לכן, אוסף תלונות יוכלו לעשות הרבה יותר!וודאי אם כל שני וחמישי עוד תמונות יועלו לפה, וודאי שמישהו שם לא יאהב את זה, הרי זה כן איכפת, הדוגמא האישית! אני בכל אופן מקווה לקחת איתי את הדיגיטלית שלי מהיום כשאני יוצא לכביש.

והעניין של הדיגיטליות הוא לא הראיה, אבל זה שרואים בבירור מה מדובר, ויש מאחורי התמונה אדם שמוכן להעיד על זה. אכן לא נראה לי שיש בעיה לערער על זה, ולא יודע איך בכלל הגישו דו"ח ע"פ מכתב לבד. אולי כך הנוהל הפנימי במשטרה?

נתעדכן עוד כמה שבועות, נראה אם יש לנו איזה אוסף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה השמחה הגדולה ?

הניידת שחנתה בניגוד לחוק מפריעה יותר מכל אזרח שחונה כך ? או שמא אתה מגיש תלונה נגד כל רכב שחונה בניגוד לחוק ?

כולם הרי אזרחים לתפארת שומרי חוק כך שהניידת היא החריגה.

ממש הכנסת להם..

מי מהאחים/דודים/הורים/חברים/שכנים שלך שוטרי תנועה ?

גם הם חונים לא כחוק ואח"כ מטיפים מוסר לאחרים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי אף קרוב שוטר תנועה. אני עובד במשטרה ולשמחתי בתפקיד שלא קשור בכלל לדוחות ושטויות כאלה.

מה שמצחיק אותי הוא שכשאחד מכם מקבל דוח על עבירה כזאת או אחרת הוא מתמרמר ומרגיש שדפקו אותו..

אם עשית משהו לא בסדר, תקבל את זה כמו גבר. זרקת זין על כולם? הפרעת לתנועה? תשלם. אני לא רואה את כל שוטרי התנועה פותחים שרשורים בפורומים ומעלים תמונות של רכבים שקיבלו דוחות בגללם..

אז זה שמצאת שוטר שפעל בניגוד לחוק זה עושה אותך מאושר ?

מכיר את המשפט "צרת רבים...." אני מקווה שאתה יודע את ההמשך.

מעבר לזה, תהייה בטוח שיש לא מעט דרכים לשוטרים להתחמק מהדוחות האלה, כך שאל תהייה בטוח שיצא מזה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...