Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניידת של משטרת התנועה חונה באדום לבן

ישי
שימו לב! השרשור הזה בן 6866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא עשו כלום ולא יעשו כלום.

מי שזוכר בקניון הזהב לפני כשנתיים קוסטיה בא לשוטר שנהג ללא חגורת בטיחות וביקש ממנו פרטים

השוטר אמר שהוא יביא לו בוקס לפנים במילים האלו....

שוטרים יודעים לנצל את תפקידם ואת מעמדם ולסתום את הפה לאזרחים שומרי חוק.

אני שומר חוק - כולם צוחקים עליי כשבעצור אני סופר בקול רם עד 21,22,23.

אני מקפיד לאותת בכל פניה\מעבר נתיב, לא עובר את ה50 בעיר ומחוץ לעיר משייט בין 90 ל100. ועדיין שוטרים מוצאים לנכון לעצור אותי בגלל שאני מעיר להם על עבירות. וכמו שכתבתי בהתחלה - קניון הזהב הוא דוגמא טובה, המון שוטרים עושים מה בזין שלהם שזה כולל הפעלת אלימות פיזית כלפי ילדים (גילאי 14 בערך) ואני מתערב - בסופו של דבר מצאתי את עצמי שוכב על הכביש, על הבטן עם ידיים קשורות מאחורי הגב בעזרת אזיקים כשמתנדב בן @#$% נשען עלי עם הברך שלו. וכל זה כי קצין עיקם לילד קטן את היד ודפק לו את הראש בניידת ואני התערבתי וביקשתי ממנו שיפסיק....

ככה זה היה בכל שישי באותה תקופה, פעם אני עם אזיקים מואשם בתקיפת קצין משטרה.

פעם אחת יש אפילו מצלמה מערוץ 2 ושוטר ואני ראש בראש בוויכוח על זה שהוא לא יכול לנסוע בלי להסתכל וכמעט לדרוס את חברה שלי ואותי. שוטרים מסויימים פשוט צריכים לשבת בכלא.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ניידת תנועה מפריעה יותר מאזרח ? אולי נראית פחות טוב, אבל לא מעבר.

הנה דוגמא חיה, של שוטר,(אם הוא דובר אמת שהוא שוטר..) שלא מבין שכששוטר מבצע עבירת תנועה העניין הרבה יותר חמור, כי הוא זה שכופה על האחרים לנהוג כחוק, והוא הוא מזלזל בזה בגלל שבו לא יגעו.

הנה, דוגמה מהפורום ששוטרים באמת רואים ועושים בצורה מגעילה כזו, הרי מי שמתנהג כך לא יכול להיות שוטר, ולא להיות גאה בכך.

ולכן רעיון הגון לקבץ כמה שיותר עדויות כאילו, ואולי לעשות משהו. הנה עלה לפורום תמונה ראשונה כבר, בנוסף על זה שנשלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם שוטר עצר אותי לביקורת, ורצה אישור לאגזוז, הוא היה ללא כובע (ולשמחתינו הם חייבים לחבוש את הכובע מכבוש.)

צילמתי אותו

ביקשתי שיבטל את הדוח

הוא צעק ונתן לי דוח של 250 שקל

ביטלו לי אותו במשטרה. הכל בגלל התמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות אתה כותב!!!

לא יבטלו דו"ח בגלל שהשוטר לא חבש כובע

ולא ביגלל שהחולצה של השוטר הייתה מחוץ למכנס או שהתיסרוקת שלו הייתה פרעית!!!

די עם השטויות.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי השוטר הנחמד שנמצא כאן, שכנראה יושב ועושה עבודה הגונה ואמיתית, לא מכיר את השוטרים שמסתובבים ברחובות. מישהו חכם פעם אמר לי שאם הם לא היו בצד הזה של המתרס, הם כבר היו בצד השני מזמן...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה עם זה שהוא הגיש תלונה נגדם. זה לגיטימי ומקובל מאד בעיני.

השאלה היא האם הוא היה רואה אזרח שמבצע "עבירת תרבות" כמו שאתה קורא לזה, האם הוא היה מגיש תלונה ? אני בטוח שלא. ניידת תנועה מפריעה יותר מאזרח ? אולי נראית פחות טוב, אבל לא מעבר.

כל מטרת התלונה היא לנסות "להחזיר" לשוטרים על מה שהם "עושים" לאזרחים. מטרה טיפשית לחלוטין ובכך לדעתי מציגה את פותח השרשור כילדותי וחסר תכלית.

ואולי תעבור שוב על השרשור ותראה איך כל המגיבים כן מאושרים לראות את זה. פשוט מגוחך.

לא , שאני רואה אזרח עובר עבירה כלשהי אני לא מדווח ולא מצלם , אתה יודע למה ?

כי זהו תפקידה של המשטרה לאכוף את העבירות הללו של הציבור .

אני רוצה לראות משטרה שנותנת דו"ח או מדווחת על ניידת כלשהי שחונה באדום לבן או עושה עבירה

כזו או אחרת , יש "קוד" כלשהו נגד הלשנות בין השוטרים , לכן אני שמח שכל אזרח ידאג לצלם

ולעקוב אחרי כל שוטר ברגע המעידה שלו.

תגיד , חשבת פעם למה יש כל כך הרבה "שנאה" נגד שוטרים בארץ , שסיפורים כמו זה של בנצי

ושל קוסטה עם האגרוף קורים במציאות ( אני ראיתי את זה במו עיני ) מתפתחת שנאה נגד כל השוטרים

בפרט נגד משטרת התנועה שחוץ מבאמת להטפל לאנשים לא עושה שום דבר , אני חוזר שום דבר

למניעת הקטל בדרכים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מח"ש לשוטרים שעושים עבירות בשימוש סמכותם,

האם יש משהו בסגנון של מח"ש עבור שוטרים שעושים עבירות תנועה ?

הם מקבלים מתנדבים או שזה רק במשטרת התנועה מקבלים ?

כל יחדה במישטרה מקבלת מיתנדבים.

השאלה איזה קורסים צריך לעבור כדי להגיע לרמה שהם רוצים מהמיתנדבים.

אני יודע אפילו היס"מ (יחידת סיור מרחבי), בילוש ויחידות "מובחרות" אחרות מקבלים מיתנדבים.

יש מח"ש לשוטרים

ודרך הגב מח"ש (מחלקה לחקירת שוטרים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מח"ש ולא תח"ש , אתה רוצה להתנדב , במגן דוד אדום או מכבי האש יקחו אותך בשמחה

רק לא ללכת לכוחות המשטרה , בטח ובטח שלא להתנדב רחמנא ליצלן לשוטרי התנועה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמא חיה, של שוטר,(אם הוא דובר אמת שהוא שוטר..) שלא מבין שכששוטר מבצע עבירת תנועה העניין הרבה יותר חמור, כי הוא זה שכופה על האחרים לנהוג כחוק, והוא הוא מזלזל בזה בגלל שבו לא יגעו.

המשפט הזה בהמשך להודעתו האחרונה של ישי, מראים כמה אנשים מתעניינים בחוק לשם מניעת העבירה ומניעת דוח בלבד ולא לשם אי הפרעה לזולת או הצלת חיים. לידיעתך, חוקי התנועה נכתבו לא לשם הכנסת כסף לקופת המדינה, אלא לשם הסדר הטוב ושמירה על בטחונם וחייהם של האזרחים, וכל דוח שניתן הוא בגין כך.

וישי, אני כן מסתובב ביום-יום עם ניידת, לשמחתי כמו שאמרתי לא בתפקיד של סיור או תנועה. אמנם לא באזור עירוני כלכך, אבל אני ישמח להגיע ליום שבו יצלמו אותי בטענה מגוחכת שאני חונה באדום לבן. מעבר לעובדה שאני משתדל לא לעשות זאת בדיוק כמו שעם רכבי הפרטי אני לא, זה יכול להיות משעשע לראות אזרחים עושים צחוק מעצמם.

אמר לי פעם חבר בהלצה, "כעובד חברת חשמל שאיננו משלם חשמל..." אני יתן לך להמשיך את המשפט לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט הזה בהמשך להודעתו האחרונה של ישי, מראים כמה אנשים מתעניינים בחוק לשם מניעת העבירה ומניעת דוח בלבד ולא לשם אי הפרעה לזולת או הצלת חיים. לידיעתך, חוקי התנועה נכתבו לא לשם הכנסת כסף לקופת המדינה, אלא לשם הסדר הטוב ושמירה על בטחונם וחייהם של האזרחים, וכל דוח שניתן הוא בגין כך.

וישי, אני כן מסתובב ביום-יום עם ניידת, לשמחתי כמו שאמרתי לא בתפקיד של סיור או תנועה. אמנם לא באזור עירוני כלכך, אבל אני ישמח להגיע ליום שבו יצלמו אותי בטענה מגוחכת שאני חונה באדום לבן. מעבר לעובדה שאני משתדל לא לעשות זאת בדיוק כמו שעם רכבי הפרטי אני לא, זה יכול להיות משעשע לראות אזרחים עושים צחוק מעצמם.

אמר לי פעם חבר בהלצה, "כעובד חברת חשמל שאיננו משלם חשמל..." אני יתן לך להמשיך את המשפט לבד.

אז במילים אחרות אתה מודע לעניין ששוטרים שמים לעיתים "ז" על חוקי התנועה ובמקום לתת

דוגמא מזלזלים בחוקים במחשבה שהם החוק ואף אחד לא יכול לגעת בהם .

אתה אומר שזה יכול ליהיות משעשע לראות אזרחים עושים צחוק מעצמם כשהם מצלמים אותך

עובר עבירת תנועה כמו חניה באדום לבן , אמנם משעשע זה לא יכול ליהיות , אולם שרשור כגון זה

עם תמונות ותגובות אהדה שהעניין בטיפול המשטרה - זה כן יכול ליהיות.

אגב אתה תשמח ליום שיצלמו אותך בטענה מגוכחת שחנית באדום לבן ? , תן לי להבין , אם צילמו אותך

חונה באדום לבן וישנה הוכחה לכך , אתה עדיין קורא לזה טענה מגוכחת? ואתה עוד עובד משטרה .

או שפשוט תנסה לטייח את זה בטענת מבצע כלשהו וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז במילים אחרות אתה מודע לעניין ששוטרים שמים לעיתים "ז" על חוקי התנועה ובמקום לתת

דוגמא מזלזלים בחוקים במחשבה שהם החוק ואף אחד לא יכול לגעת בהם .

מודע. קורה. לא תקין. בדיוק כמו שאתה מודע שאזרחים עושים אותו הדבר, רק שפה האזרחים צריכים לעבוד קשה יותר ולדאוג שלא לקבל דוח.

אתה אומר שזה יכול ליהיות משעשע לראות אזרחים עושים צחוק מעצמם כשהם מצלמים אותך

עובר עבירת תנועה כמו חניה באדום לבן

יכול להיות משעשע לראות אנשים עושים צחוק מעצמם מהסיבה הפשוטה שלא יצא מזה כלום.

תן לי להבין , אם צילמו אותך חונה באדום לבן וישנה הוכחה לכך , אתה עדיין קורא לזה טענה מגוכחת?
עצם העובדה שזה מעלה בי גיחוך, זה הופך את זה למגוחך. הטענה יכולה להיות אמיתית לחלוטין.

אולי לא שמת לב, אבל כל השרשור הזה סובב סביב אנשים ממורמרים שלא מבינים כנראה מהי עבודת השוטר. אולי תקרא את הודעתי הקודמת שוב ותבין.

אמרתי מספר פעמים שאני לא חושב שזה משהו תקין ששוטר חונה בניגוד לחוקים, ואני אומר בדיוק אותו הדבר על אזרחים. בדיוק כמו שאנשים מחפשים את הטעות הקטנה בדוח (שלא תמיד באמת מערערת את אמינותו, ואף אם מקבל הדוח מודע לעבירה שביצע) רק בשביל הסיכוי שאולי הוא יבוטל למרות שבוצעה עבירה בידיעה מוחלטת. שוטרים הם אנושיים בדיוק כמו כל אזרח, וזה דבר נורמלי לגמרי לשאוף לבטל דוח. מה לעשות שלשוטרים זה יותר קל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודע. קורה. לא תקין. בדיוק כמו שאתה מודע שאזרחים עושים אותו הדבר, רק שפה האזרחים צריכים לעבוד קשה יותר ולדאוג שלא לקבל דוח.

יכול להיות משעשע לראות אנשים עושים צחוק מעצמם מהסיבה הפשוטה שלא יצא מזה כלום.

עצם העובדה שזה מעלה בי גיחוך, זה הופך את זה למגוחך. הטענה יכולה להיות אמיתית לחלוטין.

אולי לא שמת לב, אבל כל השרשור הזה סובב סביב אנשים ממורמרים שלא מבינים כנראה מהי עבודת השוטר. אולי תקרא את הודעתי הקודמת שוב ותבין.

אמרתי מספר פעמים שאני לא חושב שזה משהו תקין ששוטר חונה בניגוד לחוקים, ואני אומר בדיוק אותו הדבר על אזרחים. בדיוק כמו שאנשים מחפשים את הטעות הקטנה בדוח (שלא תמיד באמת מערערת את אמינותו, ואף אם מקבל הדוח מודע לעבירה שביצע) רק בשביל הסיכוי שאולי הוא יבוטל למרות שבוצעה עבירה בידיעה מוחלטת. שוטרים הם אנושיים בדיוק כמו כל אזרח, וזה דבר נורמלי לגמרי לשאוף לבטל דוח. מה לעשות שלשוטרים זה יותר קל..

יניב , במילים אחרות כל מה שאתה אומר פה , זה "אני שוטר , אני בדרך כלל לא עושה עבירות , אם אני יעשה כאלו לא יהיה אכפת לי יותר מדי כי אני אוכל לבטל אותן ביתר קלות , על הזין שלי אנשים

שומרי חוק שמצפים מהמשטרה להוות דוגמא "

אף אחד לא עושה מעצמו צחוק שהוא שם לב לעבירות תנועה ופעילות לא הוגנת של המשטרה ,

בוא נעזוב רגע את משטרת התנועה ועבירות התנועה של שאר הניידות - שללא ספק קיימות ,

נעבור למשהו אחר , אלימות , אתה יודע מה אפילו נצמצם אלימות בספורט - במגרשי הכדורגל

גם אז לדעתך מישהו שמתעד אלימות כזו מצד שוטרים הוא עושה צחוק מעצמו?

האם מי שתעד את מקרה אמיר רנד והמחדלים של המשטרה עשה צחוק מעצמו ? או שזה בחור

שהרס בעזרת התיעוד שלו לכמה שוטרים את הפרנסה ...?

הכל מתחיל ונגמר בזלזול השוטרים שהם מעל החוק , בדיוק כמוך - מלגלגים על האזרח הפשוט

כי הוא לא יכול לעשות שום דבר והרי אם הוא ירים אצבע הוא עושה מעצמו צחוק ונשאר בלי

הרבה סיכוי שיאמינו לו .

אני לא מבין מה אתה משתמש במנטרה של אנשים "ממורמרים " אני נוהג 5 שנים , באמתחתי דו"ח

תנועה אחד שביצעתי כמו גבר ושילמתי כמו גבר , ועוד דו"ח אחד לא תקין שבוטל .

אני לא ממורמר ואני מקבל אחריות מלאה על כל עבירת תנועה שאני אתפס ולא , אני לא תלית שכולת

תכלת , ממש לא .

אולי באמת אנחנו לא מבינים מה היא עבודתו של שוטר? , כנראה היא להתעלם לחלוטין מאזרחים ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...