Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה למומחים- האם הפגזת עזה בLIQUID ASS זה ניחשב כנשק לא קונבנציונאלי או שזה קביל מבחינת החוק הבינלאומי?

מי שלא מכיר את החומר- אני מבטיח לכם שעזה תיכנע עוד באותו היום! הריח פשוט לא נורמאלי מניסיון!.

liquidass.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל הם עושים לנו בית ספר.

יש מספר תלת-ספרתי של חמאסניקים במצב מאוזן בסג'עייה שלא יסכימו איתך. בנוסף לכך, מה עוזר לך להפיץ תעמולה של החמאס בפורום ישראלי?

לעניינו, צריך לזכור שצה"ל הוא לא צבא שוקולד, ובמלחמה אנשים נפגעים. לעיתים גם אנשים מהצד שלנו. לא יתכן לנהל מלחמה כשהתקשורת עוסקת רק בספירת הנפגעים.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא בית ספר ולא נעליים. אין כזה דבר מלחמה עם אבדות רק לצד אחד. זו לא מלחמה של צבא מול צבא אלא מול פחדנים שמתחבאים מאחורי הנשים והילדים שלהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MYSTOPP

ספירת נפגעים תמיד הייתה ותמיד תהיה, אין סיבה שלא תהיה.

מה אתה רוצה, שאחרים כל מלחמה השדרן ברדיו יגיד "אגב, במלחמה הזו היו לנו 745 הרוגים"?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר תלת-ספרתי של חמאסניקים במצב מאוזן בסג'עייה שלא יסכימו איתך. בנוסף לכך, מה עוזר לך להפיץ תעמולה של החמאס בפורום ישראלי?

לעניינו, צריך לזכור שצה"ל הוא לא צבא שוקולד, ובמלחמה אנשים נפגעים. לעיתים גם אנשים מהצד שלנו. לא יתכן לנהל מלחמה כשהתקשורת עוסקת רק בספירת הנפגעים.

אתה יודע למה כי אנחנו צריכים להיות מוסרים כלפי העולם.

כשפוטין נכנס לגיורגיה אף אחד לא פצה את פיו , יש עוד המון דוגמאות

איך אמר פעם פרשן פולטי :כשערבים הורגים אחד את השני זה לא מעניין אבל כשיהודים הורגים ערבים זה מעניין.

אתה יודע מה מכעיס אותי שעל כל פעולה צריך 1000 אישורים לפני ביצוע חסרה התעוזה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MYSTOPP

ספירת נפגעים תמיד הייתה ותמיד תהיה, אין סיבה שלא תהיה.

מה אתה רוצה, שאחרים כל מלחמה השדרן ברדיו יגיד "אגב, במלחמה הזו היו לנו 745 הרוגים"?

אז לדעתך המצב הנוכחי נורמלי? מהבוקר כל האתרים מלאים בדיווחים על "קרבות קשים" ומכבסת מילים כזאת או אחרת, למה זה תורם חוץ מדה-מורליזציה של הציבור וקידום המלחמה הפסיכולוגית של החמאס? הנה, כאן כבר מדברים על איך "החמאס עושה לנו בית-ספר", כשלפי כל קנה מידה צה"ל טוחן לחמאס את העכוז. במלחמת ששת-הימים נהרגו 779 חיילים, 130 ליום, בסטנדרטים של היום היו אומרים לנו שנכשלנו והפסדנו במלחמה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל זה רייטינג, הפחד מרתק אנשים למסכים ומוכר זמן אויר לפרסומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה רייטינג, הפחד מרתק אנשים למסכים ומוכר זמן אויר לפרסומות.

רק בזה לצערנו התשקורת טובה,כל השאר לא מעניין מספיק.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו- מדוע שהצבא לא יאסור כל פירסום רישמי של המדיה על הניפגעים של הצבע עד לסיום המיבצע?

האינטרס הציבורי הוא שיהיה מידע אמת על המחיר (בדם, וגם בשקלים) שהמלחמה הזו גובה מישראל.

זכות הציבור לדעת.

וחובת הציבור להחליט (בבחירות הבאות) איזה נציגים הוא רוצה שיקבלו את ההחלטה על המלחמה הבאה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך סיבה למה צריך לדווח כל פצוע וכל הרוג!

ב 2004 היה את אסון הנגמשים.

יום אחד התפוצץ נגמ"ש ונהרגו שישה חיילים, יום למחרת התפוצץ נגמ"ש שני עם עוד שישה חיילים.

אני לא משוכנע שמהירות התגובה של הצבא לכשל הנקודתי הזה הייתה כ"כ מהירה, אם לא הלינץ התקשורתי שהם עברו.

כנ"ל מלחמת לבנון 2, אני לא בטוח שהצבא היה עוצר ומשנה מגמות (ומפקדים) בעיצומה של לחימה אם לא התקשורת שפשוט צלבה אותם.

בחייו של כל אחד מאיתנו, נצרבות תמונות שמגבשות או משנות לנו את דעותינו, אחת מהחזקות ביותר שנחקקו בזכרוני היא זו:

747.jpg

אז אם המחיר שלא נחווה עוד תמונה כזו מתבטא בזה שגם בימי שלווה וגם בלחימה, הצבא והממשל יודע שהעיתונות כל הזמן עם זכוכית מגדלת עליהם, דיינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד.

הנסיון מראה שהגנרלים שלנו עושים פשלות בגדול, ובכל מלחמה, וקל להביא דוגמאות. חשוב שהתקשורת תמסור מידע שאולי יקטין את הנזק שהם עושים, כמובן במגבלות של בטחון שדה.

במלחמת העולם ה1 אמר לודנדורף, הגנרל הגרמני הכי טוב, שהחילים הבריטים נלחמים כמו אריות אבל מונהגים על ידי חמורים. אני מקווה שאצלנו מצב החמוריות לא כזה גרוע.

בינתיים עדיין לא ראינו פשלות גדולות, ואולי אנו פשוט לא יודעים.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אמת בדברים שכתבתה , השאלה לאן לוקחים את זה .

מכיר את המשפט - היזהר " אל תזרוק את התינוק עם המים "( בשם ניקיון המים , כאשר אתה מחליף מים באמבטיה ) .

הרי כל הקשקשת ברשת על המצב יכולה להמתין עוד יום .

יש כבוד הכרחי שאנו צריכים לתת למשפחות אשר איבדו את יקירייהם בהגנה עלינו על ישראל .

להודיע להם בצורה מסודרת , חלקם לא בארץ .

ורעש הקשקשת מלחיץ משפחות רבות אשר יש להם חיילים בשטח , ולא נפגעו .

זה יותר נראה כמו שחרור קיטור של אנשים חלשים אצלנו (ואני מצטער לומר זאת) כך הם מרגישים כאילו הם מעורבים .

שמעתה , אני יודע , אנחנו מנצחים אנחנו מפסידים וכו .

לגמו כוס מים/יין , נשמו עמוק והמשיכו - כן יש מחיר , ותפקיד הצבא החיילים להגן בגופם על המדינה .

ויש עורף שצריך להיות חזק ותומך , ולא זז ברוח עם כל הודעה או שמועה לכאן או לכאן .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
האינטרס הציבורי הוא שיהיה מידע אמת על המחיר (בדם, וגם בשקלים) שהמלחמה הזו גובה מישראל.

זכות הציבור לדעת.

וחובת הציבור להחליט (בבחירות הבאות) איזה נציגים הוא רוצה שיקבלו את ההחלטה על המלחמה הבאה.

יש הבדל בין חובת הדיווח לציבור לבין כל הפרשנים האלה שיושבים באולפן בחליפות ומחרטטים 24 שעות ביממה על איך צריך לעשות את זה ואת ההוא, איך אנחנו נכשלים בככה וככה, למה צה"ל לא פועל בצורה מספיק הומנית וכמו שכבר נאמר פה, כיצד בדיוק הזרוע הצבאית של החמאס "עושה לנו בית ספר".

כמו שנאמר - "דעות זה כמו רקטום". תנו לציבור להבין מתוך העובדות מה קורה במקום לדחוף לו חירטוטים והשערות של כל מיני אנשים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך סיבה למה צריך לדווח כל פצוע וכל הרוג!

ב 2004 היה את אסון הנגמשים.

יום אחד התפוצץ נגמ"ש ונהרגו שישה חיילים, יום למחרת התפוצץ נגמ"ש שני עם עוד שישה חיילים.

אני לא משוכנע שמהירות התגובה של הצבא לכשל הנקודתי הזה הייתה כ"כ מהירה, אם לא הלינץ התקשורתי שהם עברו.

כנ"ל מלחמת לבנון 2, אני לא בטוח שהצבא היה עוצר ומשנה מגמות (ומפקדים) בעיצומה של לחימה אם לא התקשורת שפשוט צלבה אותם.

בחייו של כל אחד מאיתנו, נצרבות תמונות שמגבשות או משנות לנו את דעותינו, אחת מהחזקות ביותר שנחקקו בזכרוני היא זו:

[ATTACH=CONFIG]389487[/ATTACH]

אז אם המחיר שלא נחווה עוד תמונה כזו מתבטא בזה שגם בימי שלווה וגם בלחימה, הצבא והממשל יודע שהעיתונות כל הזמן עם זכוכית מגדלת עליהם, דיינו.

לא אשכח את התמונה הזאת בחיים, כל פעם שאומרים לי עזה התמונה הראשונה שעולה זה ילדים שמחפשים את החלקי גופות של חברים שלהם בפילדלפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, די עם ה"שמועות".

רוצים לדבר על מה שפורסם? תפאדלו.

אל תדברו על מה ש"שמעתם מחבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...