Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פשיטה משטרתית על המפגש ביד אליהו (הפשיטה לא תואמה עם מועדון ה5 כפי שנטען בטעות)

Shmelov
שימו לב! השרשור הזה בן 3672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הייתי נוכח (בפעם האחת למיליון שאני טורח להגיע למפגש בנוקיה) בפשיטה הראשונה שהייתה שם. אני אקדים ואומר, שאני בעד שתהיה ניידת משטרה בכל מפגש רכב, תמיד. מי שמשתולל - שיחטוף. מטרתו של מפגש סטטי היא להיות סטטי, ומי שרוצה משהו אחר, שילך למקום אחר. אבל, וזה אבל גדול, מה שקרה שם הוא עיכוב של כוווווווווווווווווולם ביציאה ובדיקות מגוחכות להחריד של הרכבים (לדוגמה - התווכחו עם בעלים של אימפרזה GT שהוא השתיל טורבו ברכב... ברכב שמגיע עם טורבו בסטנדרט, וכל האוטו היה מקורי לחלוטין). שמעתי שגם הורידו אנשים מהכביש (או נתנו דו"חות לפחות) על מסגרת למספר, מחסור במים של השפריצרים, ושאר ירקות. לטעמי, זה מוציא את הרוח מהמפרשים, שהרי מדובר גם בעיכוב כאשר אדם רוצה ללכת הביתה, ונדרש לעצור לביקורת "מדוקדקת" שיכולה לארוך די הרבה זמן, ולכן אני מבין את כל מי שבוחר שלא להגיע למפגשים מעתה ואילך.

בסופו של דבר, אני מבין את הניתוק שמועדון החמש רוצה ליצור משאר הקהילות, אך לא זו הדרך. אפשר להחזיק ברכב משופר ולהתנהג כמו בן אדם, כמו שאפשר להחזיק בחיית ליסינג חורכת אספלט ולהשתולל כמו בהמה. הבעיה היא לא עם הרכב אלא עם האוחז בהגה, ולכן אמרתי - מי שמשתולל, ראוי שיחטוף. הצבה של בוחני תנועה בכל מפגש זו הדרך שתוביל לכך שהמפגשים יהיו מצומצמים הן מבחינת מכוניות מעניינות והן מבחינת כמות האנשים, ולדעתי כולם יפסידו מהמצב הזה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בני

שלא תחשוב שאני לא מסכים אתך בנוגע להשתוללויות . אני כמוך חרד לאנשים ולילדים שבאים בסה"כ להנות ולצפות ברכבים מדי שישי וקומץ מופרעים מסכן אותם ואותנו דרך קבע. אני גם מסכים שהיה צריך לפעול בעניין . מכאן לדרך שבא פועלת המשטרה למגר את התופעה ועד הסוג של שמחה לאיד של מועדון החמש יש מרחק ,כנל לגבי המעורבות של המעודון שאתם עומדים על הרגליים האחוריות לציין שאתם לא קשורים אבל הגיע מידע משני מקורות שונים לחלוטין שידעו להגיד שלנציגים של המועדון יש יד ורגל בעניין וללא ספק מדובר באנשים חסרי אינטרס . שורה תחתונה המועדון היה מעורב, לא היה מעורב זה לא משנה . אומנם הופסקה ההשתוללות כרגע אבל הרחקתם גם הרבה חברים שלא יגיעו כי הם לא מעוניינים בהצקה של הכחולים . בשישי האחרון ראיתי איך שוטר קופץ מהשיחים על לינקולן שהיתה בדרך למפגש ומתחיל לערוך בדיקה מקיפה שלא תבייש טסט שנתי. הרכבים שלנו אומנם מתוחזקים ברמה גבוהה אבל שמגיע שוטר או בוחן ומחפש אותך ברור לך שהוא גם ימצא ואני לא מעוניין לעבור את הבידוק הזה בדרכי למפגש כזה או אחר.אני שוב שואל אם היו צילומים מהגג מה היתה הבעיה להגיע אליהם {אותם משתוללים} הביתה ולזמן למשפט הרי הם מצולמים. מה הבעיה שהמשטרה תציב כדרך קבע ניידת במגרש כדי לרסן את הסוררים ולהשרות עבירת בטחון .

שלא תבין לא נכון עיקר התלונות הן כלפי המשטרה וההתנהלות שלה .אבל בתוך עצמי אני גם מרגיש מאוד שלא בנוח אם מועדון החמש היה מעורב בעניין ותסלח לי שאני לא קונה את ההסברים שלכם בנוגע לאי המעורבות.

+1 ....

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נמשיך בתיאוריות הקונספירציות, עוד נמצא שלמועדון ה 5 יש חלק בהעלמות המטוס המלזי..

הפשיטה המשטרתית לא תואמה עם אף אחד ממועדון ה 5, היוזמה לא הגיעה ממישהו ממועדון ה 5 ואף אחד לא שותף בכוונה לפשוט על המתחם.

כפי שציינתי, כל החניונים מרושתים במצלמות אבטחה, וקל מאד לדעת מה קורה שם.

מתחם מועדון ה 5 נפרד משאר החניונים, כך שהמטרד מסתכם רק ברעש ותו לא.

אין ולא תהייה לי שום חמלה על אנשים שמשתוללים במפגשים האלו, ורק בנס לא היו נפגעים בנפש, ומי שנכח שם יודע על מה אני מדבר.

זו לא תרבות מוטורית ולא משהו שמתקרב לתרבות מוטורית.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר, אני מבין את הניתוק שמועדון החמש רוצה ליצור משאר הקהילות, אך לא זו הדרך. אפשר להחזיק ברכב משופר ולהתנהג כמו בן אדם, כמו שאפשר להחזיק בחיית ליסינג חורכת אספלט ולהשתולל כמו בהמה. הבעיה היא לא עם הרכב אלא עם האוחז בהגה, ולכן אמרתי - מי שמשתולל, ראוי שיחטוף. הצבה של בוחני תנועה בכל מפגש זו הדרך שתוביל לכך שהמפגשים יהיו מצומצמים הן מבחינת מכוניות מעניינות והן מבחינת כמות האנשים, ולדעתי כולם יפסידו מהמצב הזה.

יש לי כמה דברים ל"הבנה" שלך: המפקח הכללי לא מקבל הוראות ממועדון החמש איך לפעול אחרי שמתקבלת תלונה. אז לא רק שהמועדון (לצערי) לא התלונן אלא הוא גם לא נתן דף הנחיות לשוטרים. המשטרה פעלה לפי הבנתה. נכון? לא נכון? זה כבר ענין אחר.

הבנתך את עמדת מועדון החמש ביחס למועדונים אחרים לא רלוונטית כי הלוואי שהמשופרים היו מאורגנים ומסודרים כמו המועדון. במקרה כזה לא היה צורך בכל הבלאגן.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...