Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט צביעת טמבון לאחר קילופים

שימו לב! השרשור הזה בן 3817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מבין את הרצון של לעשות את העבודה לבד, זה כייף, זה מספק, וזה מלמד.

אבל בסופו של דבר הוצאת יותר כסף על צבעים וחומרים מאשר עלות של צביעת החלק אצל פחח

שכניראה היה מוציא תוצאות מספקות הרבה יותר.

אבל מדבר אחד שקנה בעצמו צבע רכב בספרי מטופקולר כולל ספרי לקה, והוציא תוצאות על הפנים כי אפילו לא התייעץ עם אף אחד ליפני, טוב אבל זה היה עוד מלפני כמה שנים טובות.

בכל מקרה ניראה כאילו דילגתה על כמה שלוים או שלא ביצעתה את העבודה כמו שצריך, מקווה שתצליח לתקן את זה, או שמקסימום תקח לפחח במקרה הכי גרוע. (שזה מה שיפה פה, שגם במצב הכי גרוע תמיד אפשר לתקן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטכלס לא ראיתי פה אפשרות של הפסד, אוליי רק של זמן קצת וגם נהנתי מהתהליך אז זה +, כל מקרה פחח היה לוקח לי 600 שקל(בררתי קצת מחירים באזור מגוריי וזה מה שנאמר לי ) והחומרים עלו לי פחות מזה וגם החווית למידה וההתנסות והכל, מעבר לכך רוב הדברים שקניתי ישמשו אותי גם לדייטלינג של הרכב בעתיד וגם ככה תכננתי לקנות אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי ללכת על שלייף ובלי להוסיף עוד שכבת לכה.

השלייף יבוצע יום שבת כשיהיה לי הרבה זמן פנויי, ניסיתי לעשות אתמול על שטח קטן אכן יוצא יותר חךק ומבריק אבל היה חשוך אז החלטתי לעשות את כל התהליך בשבת.

ונתקלתי בבעיה קטנה, אין לי אפליקטור מיוחד לפוליש, יש לי פשוטים כאלה שמקבלים עם הווקס, האם אני אוכל לעשות איתם את זה? על הפוליש רשום שאפשר אפילו עם בד כותנה עדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

אז היום ביצעתי את השלייף ויצא דווקה לא רע בכלל.

צירפתי תמונות של לפני, חצי חצי(אחרי שלייף ופוליש ), ואחרי ווקס.

אז התהליך התחיל בשיוף עם נייר 2500,כל פעם שייפתי רצת ואז ניגבתי ובדקתי אם יחסית המשטח חלק ואז המשכתי ככה.

לאחר שסיימתי עם השלייף שטפתי את האזור וייבשתי אותו ועברתי לפוליש, ניסיתי רק עם העדין אבל לא כזה השפיעה אז עברתי לגס ואחריי זה לעדין.

גם אחריי כל מריחה בדקתי אם צריך אוליי עוד קצת ואם היה היתי מורח שוב.

עברתי לשטיפה של הרכב וייבושו.

התחלתי בווקס, פגוש ושתיי כנפיים כי גם לשם השפריצה לי לקה קצת אז האזור גם שוייף ועבר אותו תהליך, ואז פשוט המשכתי לזרום על כל הרכב בווקס,כשסמתי לב שסיימתי יותר מחצי רכב שמתי לב מה אני עושה אז כבר לא היתה ברירה וסיימתי את כל הרכב.

כל התהליך נעשה ידנית, היה קצת קשה אבל נהנתי ממנו.

כמו כן כל המוצרים היו של מגוויירס, ופד אחד של טרטל.

אשמח לדעתכם ולשמועה מה אתם אומרים.

8329-1.jpg

8588-1.jpg

8587-1.jpg

8589-1.jpg

8592-1.jpg

8595-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אתה פשוט מקצוען, ממש תיקנתה את הצבע בצורה מצויינת, יש לך ידיים טובות, פשוט יש לך את זה.

אני קניתי מכונת פוליש מקצועית, ועשיתי פוליש ונוצרו הסימנים העגולים האלה.

אפילו בחידוש פנסים יצרתי שריטות שאין לי מושג איך אני מוריד אותם, ניסיתי שוב פוליש על הפנסים והשריטות לא יורדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך, תאמת זאת הפעם הראשונה שהתעסקתי עם צביעה ושלייף.

אממ לגביי הפנסים שלך היתי ממליץ על ליטוש כמו שפורסם פה.

אני לא ממש מקיר מכונות פוליש ובגלל זה גם בצעתי ידניי, היתי ממליץ לך לנסות ידנית פוליש גס ואז עדין ואז ווקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך, תאמת זאת הפעם הראשונה שהתעסקתי עם צביעה ושלייף.

אממ לגביי הפנסים שלך היתי ממליץ על ליטוש כמו שפורסם פה.

אני לא ממש מקיר מכונות פוליש ובגלל זה גם בצעתי ידניי, היתי ממליץ לך לנסות ידנית פוליש גס ואז עדין ואז ווקס.

אני לא יודע אם פוליש ידני יהיה יכול להוריד את השריטות האלה למרות שהם לא עמוקות אבל עם מכונה גם לא הצלחתי להוריד אותם, אולי אני לא משתמש עם פד נכון, או שהפד עצמו גורם לשריטות.

ד''א הגאנט שלך נורא קטן ביחס לחתך הצמיג, זה לא מציק לך? אני הייתי על צמיגים 16 חדשים בני פחות משנה והעדפתי להעלות מיזה ל 17 וקניתי שוב צמיגים חדשים רק בשביל החתך הנמוך (אבל זה אני חח)

יש לי את שני אלה, אני כל הזמן מתבלבל בינהם אחד לפוליש גס ואחד לפוליש עדין

3847355-5055.jpg

3847356-1418.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...