Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אליאקספרס

lesles
שימו לב! השרשור הזה בן 3778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן העדכון שלי זה שנדפקתי.

הם שלחו לי מייל שמציין שחוץ מפניה למוכר(שמסנן אותי) אין לי מה עוד לעשות. אבל שהם יחקרו את הענין ויטפלו בו, מקסימום יחסמו לו את המשתמש והוא יפתח חדש.

יימח שמו.

תמיד סקרן אותי אם אפשר למשל לפנות למשטרה בסין במייל או אמצעי אחר, ולטעון לגניבה. מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם ממש לא ממהרים אם בכלל בגלל זה לחסום אותו

כמעת כל מוכר שם שמתאים לקטגוריית החיפוש שלנו ומתאים מבחינת פידבק חיובי זה אחד שמגלגל להם עשרות או מאות טרנאקציות בחודש או שנה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדתי תקח חשוב בקשר לעליאקספרס ואני משתף:

אחרי שקיבלתם הודעה שהמוצר נשלח וקיבלתם מספר מעקב, הכנסו לאתר המכירה ובקשו להאריך את זמן האספקה (שעלול להיות ערך לא ריאלי כמו 30 יום) בעוד 30 יום. אחרת, כשהחבילה תמסר (ואולי תמסר למישהו אחר, כפי שראינו) ואולי המוצר לא יהיה תקין, עדיין תולו לפתוח DISPUTE ולקבל את הכסף בחזרה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...