Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפ INFINITI (עוד פעם תצפית)

iceman
שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קורה,

לפני חודש חבר שלי אמר לי שבמהלך נסיעתו הוא ראה ג'יפ שהוא עוד לא ראה עם סמל בצורת V הפוך

ועיגול. בכל מקרה, עד לפני 4 ימים לא היה לי מושג על איזה רכב מדובר. לפני 4 ימים ראיתי את הרכב

הנ"ל בהרצליה פיתוח, על ישבנו היה התג FX35, החברה הייתה INFINITI. הרכב צויד בחישוקים

גדולים, להערכתי 19-20". ובכלל, הוא היה מרשים מאד.

האם מישהו יודע משהו על הרכב המדובר?

הרי לא מוכרים אותו בצורה סדירה בארץ ככל הידוע.

הנה כמה תמונות מהאינטרנט:

fx35.jpg

infiniti-fx45_01.jpg

03A7L313922431A.jpeg

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פגשתי אותו עושה סיבוב איזור המסגר בת"א כשהוא גם נצפה חונה שם מול הסוכנות למכירת רכבי יוקרה ששכחתי את שמה, אבל מדי יום ניתן לראות שם לקסוסים ורכבי יוקרה נדירים אחרים.

ד"א אינפיניטי זה מותג היוקרה של ניסן.

הרכב באמת מרשים, אבל האורות ברקס שלו ממש מסנוורים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פגשתי אותו עושה סיבוב איזור המסגר בת"א כשהוא גם נצפה חונה שם מול הסוכנות למכירת רכבי יוקרה ששכחתי את שמה, אבל מדי יום ניתן לראות שם לקסוסים ורכבי יוקרה נדירים אחרים.

ד"א אינפיניטי זה מותג היוקרה של ניסן.

הרכב באמת מרשים, אבל האורות ברקס שלו ממש מסנוורים!

חונה ליד הינומה מוטורס?

אגב - "הגה" עשו נסיעת מבחן עליו,אפשר לקרוא באתר שלהם.

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ישנו אינפיניטי אחד שמסתובב וחונה רבות ליד הינומה מוטורס במסגר (בכלל,חונות שם תמיד מכוניות פורשה,מרצדסים וכו').

אבל דווקא יש לא מעט מהדגם הנ"ל על הכבישים (יחסית כמובן לרכב שנחת כאן לא מזמן ובטח נורא יקר).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ישנו אינפיניטי אחד שמסתובב וחונה רבות ליד הינומה מוטורס במסגר (בכלל,חונות שם תמיד מכוניות פורשה,מרצדסים וכו').

אבל דווקא יש לא מעט מהדגם הנ"ל על הכבישים (יחסית כמובן לרכב שנחת כאן לא מזמן ובטח נורא יקר).

באופן רשמי,היא מעולם לא נחתה פה.

אין יבוא סדיר..אלה שנמצאות פה כולן ביבוא אישי.

והנה המבחן שדיברתי עליו,תקראו - מעניין.

http://www.moto4x4.co.il/motocar/news/news.asp?id=3826

רשום שם שיש מספר חד ספרתי של מכוניות כאלה בארץ..(לא הייתי קורא לזה "לא מעט".. :lol: )

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, שוב אני מסביר:

האינפינטי המדובר שמסתובב במסגר, שייך לבעל הסוכנות "הינומה מוטורס", וניתן לראות את הרכב חונה שם בקביעות בעל הרכב מתגורר באזור (הישוב הזה שליד חולון, הוא גר במרחק 5 דקות ממני), אשתו נוהגת ב S-TYPE זהובה, ויש לו בריכה בחצר, עד לא מזמן היה הרכב עם לוחית רישוי ניויורקית, עכשיו ראיתי את הרכב (לפני חצי שעה בתחנת הדלק), ויש לו לוחית צהובה כבר...

יום אחד בעת תידלוק הרכב, בעל הכלי אמר לי שעלה לו 700 אלף בערך...

קיצר, לא חסר לו כסף :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שהרכב לא ביצע נחיתה רשמית,אך פתאום בבת אחת התחילו להסתובב בכבישינו מספר אקזמפלרים.

אני ראיתי כבר מעל חמישה (ככה זה כשאתה עובד כל היום ברחובות....),רובן בצבע שחור,ואפילו ראיתי בעל אינפיניטי אחד נתפס על מהירות מופרזת מול עזריאלי (נסע בכביש המשוקע מתחת לקפלן לכיוון ר"ג, וביציאה מהכביש המשוקע ממש מול עזריאלי המתינה לו ניידת שהעמידה אותו על האי תנועה לאחר כבוד...).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...