Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה הלאה? אור אדום....

MangoDog
שימו לב! השרשור הזה בן 7141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצלמה לא מצלמת כתום - אם מישהו יכול להביא לי תמונה של דו"ח עם אור כתום ברמזור , אני משלם לו את הקנס.

איך זה?

נכון, גם הדוח בו ירשם "כתום" יבוטל! ( אין כתום ברמזור, כך זוכה בחור בארץ מדוח שנתן לו השוטר )

VOVKA

הנסיך מתכוון לאדום צהוב - כשהאדום דלוק ואז נדלק הצהוב (לפני התחלת הנסיעה)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=325353#post325353

כמו שכבר רשמתי לפני 3 חודשים, אותי צילמה המצלמה באדום-צהוב.

טוב, לא חשוב, תעשו מה בראש שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, גם הדוח בו ירשם "כתום" יבוטל! ( אין כתום ברמזור, כך זוכה בחור בארץ מדוח שנתן לו השוטר )

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=325353#post325353

כמו שכבר רשמתי לפני 3 חודשים, אותי צילמה המצלמה באדום-צהוב.

טוב, לא חשוב, תעשו מה בראש שלכם.

כשתקבל (אם תקבל ,מאמין ומקווה שלא) דו"ח כזה - בקש את התמונות.

אם בתמונה ייראה אור כתום (או צהוב , WHATEVER) , ולא אור אדום בלבד - אני משלם לך את הדו"ח.

FAIR ENOUGH ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...