Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשיה בפרטנר נעולה ומונעת

EmptySoul
שימו לב! השרשור הזה בן 3870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה יודע שזה לא חוקי להשאיר רכב מונע ללא נהג?

אתה יודע שזה לא יפה להגיב מבלי שקראת את השרשור? (רמז: עמוד 1, תגובה 4)

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כאילו אבא שלך חיפש איזה דרך להכניס אותך לבגאז' ולהסיע אותך לירקון אבל איכשהו התחמקת.

דירטי פאפא: נועל את הרכב תוך כדי צחוק מרושע "אויש, כל הרכב ננעל".

דירטי ג'וניור: "אוי לא פאפא, מה נעשה?"

דירטי פאפא: "היי, תראה איזה קטע, רק הבאז' נשאר פתוח, מעניין איפה נמצא מישהו שיכול להיכנס אליו ולפתוח את האוטו מבפנים, צריך מישהו צעיר יותר ממני, קצת קטן יותר".

דירטי ג'וניור: " לא יודע פאפא, איפה נמצא?"

דירטי פאפא: FACEPALM ומסנן לעצמו "בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להיפטר ממך".

דירטי ג'וניור: "הא??!!"

דירטי פאפא: "כלום כלום, בוא לפה". דוחף באלימות את דירטי ג'וניור לבגאז' ומתקשר לדירטי מאמא. "נפטרנו ממנו, הכל ארוז?"

דירטי מאמא: "חיובי".

לפתע דירטי פאפא מרגיש משיכה בשולי החולצה - קופץ בהפתעה ורואה את דירטי ג'וניור לידו.

דירטי ג'וניור: "פאפא פאפא, הצלחתי לפתוח את הרכב מבפנים"

דירטי פאפא עם דמעות בגרון ודירטי מאמא על הקו: "תבטלי את הכרטיסים, זה לא יילך"... "כל הכבוד חמודי... סיפרתי לך פעם איך מלטפים סוס? הסוד הוא לבוא בהפתעה מאחורה....אולי שבוע הבא נלך לחוות סוסים" ונוסעים לעבר השקיעה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'טערת.

אבל 3 עמודים על ברלינגו נעולה - לא היה לזה סיכוי מהרגע הראשון.

דווקא השרשור מעניין ומצחיק. מומלץ.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישי חורפי אחד, אחרי ארוחה טובה, יציאה עם החבר'ה, מניע את הרכב, נוסע לכספומט קרוב לבית שלי, משאיר את הרכב דולק אך עם אורות כבויים (כדי שיתחממם לאט לאט) והולך למשוך כסף.

מה הקשר בין אורות דולקים למהירות התחממות הרכב ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי איך אפשר לפרוץ רכב מבלי לעשות נזק, ולו הכי קטן.

אבל ברכבים חדשים לדוגמא, הכל נעול וסגור הרמטית, אין מצב לפרוץ מבלי לעשות נזק, ולו הכי קטן. (למשל פגיעה באטימה, בהתחלה זה לא מורגש, אבל עם הזמן שמים לב.)

מצד אחד זה לא לאינטרנט, מצד שני אני בטוח שאם תחפש מספיק טוב תמצא. ואם לא, אני מוכן להדגים לך.

כמובן שזה משתנה מרכב לרכב. אני קיבלתי חוברת עם 17 שיטות שונות (לכל דרך כלי מתאים אחר), וטבלה של מרבית המכוניות מהשנים האחרונות, כאשר לכל רכב כתוב מהן השיטות האפשריות + הסברים.

לגביי המוקד ידידים, מצויין, אני אשמור את המספר, ואולי גם אתנדב שם.

השאלה אם זה בכל הארץ.

ברמת העקרון כן, יש בארגון מעל 1000 מתנדבים ברחבי הארץ.

אבל כמובן שאם הרכב ינעל לך דווקא ביישוב שיטים (חפש בגוגל מפות), כנראה שיקח קצת זמן עד שמתנדב יעבור שם במקרה.

מתנדב בארגון ידידים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין אורות דולקים למהירות התחממות הרכב ?

הכוונה הייתה, שאני מכבה את האורות, כדי שמי שמסתכל מרחוק, חושב שאני כיביתי את המנוע (המנוע כיאה למנוע אמריקאי, שקט ורק מכמה מטרים שומעים אותו).

מצד אחד זה לא לאינטרנט, מצד שני אני בטוח שאם תחפש מספיק טוב תמצא. ואם לא, אני מוכן להדגים לך.

כמובן שזה משתנה מרכב לרכב. אני קיבלתי חוברת עם 17 שיטות שונות (לכל דרך כלי מתאים אחר), וטבלה של מרבית המכוניות מהשנים האחרונות, כאשר לכל רכב כתוב מהן השיטות האפשריות + הסברים.

ברמת העקרון כן, יש בארגון מעל 1000 מתנדבים ברחבי הארץ.

אבל כמובן שאם הרכב ינעל לך דווקא ביישוב שיטים (חפש בגוגל מפות), כנראה שיקח קצת זמן עד שמתנדב יעבור שם במקרה.

מה מונע מחוברת כזאת להגיע לגנבי רכב?

אני גר בב"ש, לאחר קריאה קצרה באינטרנט הבנתי שהם מתמקדים יותר באיזור המרכז. (בני ברק והסביבה. אם אני אצטרך אותם בבני ברק, זה כדי לפנות פינגווינים מהנתיב, קרה לי מקרה שעצרתי בתחנת דלק בבני ברק ב3 בבוקר בערך, כמה פינגווינים חסמו לי נתיב האצה שלם! ולא עזרו צפירות, כמובן שמה שנשאר זה לפרפר לכיוונם ורק אז זה עזר קצת, בסוף האצתי בשוליים.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מונע מחוברת כזאת להגיע לגנבי רכב?

גנבי רכב לא זקוקים לחוברת. מצד אחד אני בטוח שהם יכולים לכתוב אותה בעצמם. מצד שני תמיד אפשר לשבור חלון.

אני גר בב"ש, לאחר קריאה קצרה באינטרנט הבנתי שהם מתמקדים יותר באיזור המרכז

אני יכול להגיד לך שרק אתמול הגיעו קריאות מבית קמה, אופקים, ואשדוד (בין היתר). מדגיש שכל אלה רק מאתמול. אז ממש לא רק במרכז. המידע שיש על הארגון ברשת די ישן, ולא מעודכן.

מה שכן, זה נכון שרוב המתנדבים הם חרדים, והארגון פועל בהתאם לאורח החיים החרדי (לא פועל בשבתות וחגים), אבל אני למשל חילוני לגמרי, ואין לי בעיה להתנדב בארגון.

מתנדב בארגון ידידים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(מהודעה הבאה אני יעבור לפרטי, כי זה כבר מתחיל לחרוג מהנושא הכללי.)

כל אחד יכול להתנדב שם?

יש לכם מוקד באיזור הדרום?

יש לארגון רכבים או שפועלים עם הרכבים של המתנדבים?

אם במקרה נוצר נזק לבעל הרכב, באים אליכם בטענות? (אני לדוגמא לא יחשוב לבוא בטענות למישהו שלפני רגע התכוון\עזר לי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao: :roflmao: :roflmao:

ישר הזכיר לי את הנושא הזה... :-D

aXbvo7b_700b.jpg

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לדעת איפה לנעול את הרכב.

אשתי מספרת שפעם נעלה את הפיאסטה 1978 שלה עם המפתחות בפנים (לא מונעת). ידעה לאיזה תלמיד לקרוא לעזרה - הבחור בא, הכניס סרגל למקום הנכון והפיאסטה נפתחה.

הצד השני היה בשלב יותר מאוחר, עם פיאסטה אחרת - הביאה רדיו מארה"ב, תלמידים פרצו לה לרכב ליד בית הספר וקרעו את הדאשבורד על מנת להוציא את המכשיר, לקח ליבואן סיאט שנה להביא את כל החלקים על מנת לתקן את הרכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת במהלך העבודה שלי, עמד לידי בחור שנתקע עם הברלינגו שהמפתחות ברכב.

מי שפתחו לו את הרכב היו כמה פועלים ערבים שעבדו ליד, אחד שם מברג בדלת והשני השחיל חוט שיפתח את הרכב.

על הדרך הוא גם נתן שיעור איך ניתן בקלות לפרוץ לטנדר איסוזו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...