Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשיה בפרטנר נעולה ומונעת

EmptySoul
שימו לב! השרשור הזה בן 3870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם אחת במהלך העבודה שלי, עמד לידי בחור שנתקע עם הברלינגו שהמפתחות ברכב.

מי שפתחו לו את הרכב היו כמה פועלים ערבים שעבדו ליד, אחד שם מברג בדלת והשני השחיל חוט שיפתח את הרכב.

על הדרך הוא גם נתן שיעור איך ניתן בקלות לפרוץ לטנדר איסוזו.

אתה אומר 1+1 :wink:

לדעתי הכי חכם זה להחביא מפתח מחוץ לרכב.

יש קופסאות עם מגנטים חזקים שמיועדים לזה, אפשר להביא אותם בהמון מקומות, ככה שאם נתקעים, פשוט מסתכלים שאף אחד לא רואה ושולפים את הקופסא עם המפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צריך לדעת איפה לנעול את הרכב.

אשתי מספרת שפעם נעלה את הפיאסטה 1978 שלה עם המפתחות בפנים (לא מונעת). ידעה לאיזה תלמיד לקרוא לעזרה - הבחור בא, הכניס סרגל למקום הנכון והפיאסטה נפתחה.

הצד השני היה בשלב יותר מאוחר, עם פיאסטה אחרת - הביאה רדיו מארה"ב, תלמידים פרצו לה לרכב ליד בית הספר וקרעו את הדאשבורד על מנת להוציא את המכשיר, לקח ליבואן סיאט שנה להביא את כל החלקים על מנת לתקן את הרכב.

למה לא הלכתם ליבואן פורד? 8)

לפני שנתיים כשהייתה המחאה החברתית בתל אביב נסעתי לשם עם עוד חבר אנתרופולוג בשביל לכתוב מאמר על הדינאמיקה של החיים באוהלים שם ברוטשילד ובלה בלה בלה...

בדרך חזרה צפונה לקחנו שני טרמפיסטים ועצרנו לאכול בבית הפנקייק המקורי בM הדרך.

החבר היה גמור מעייפות אז הוא החליט להישאר לישון בטווינגו בזמן שאנחנו אוכלים. אמרתי לו שאני משאיר לו את המפתחות לידו, אז שינעל את האוטו כשהוא יוצא ממנו.

אחרי כמה דקות הוא חוזר ומסיימים לאכול. כשקמנו ביקשתי ממנו את המפתחות והוא אמר שהוא חשב שהמפתחות אצלי, אז הוא פשוט נעל את הדלת.

אז אנחנו 4 אנשים עומדים מחוץ לאוטו עם המפתחות על הכיסא.

ביקשנו עזרה משוטרים שהיו שם, ואחרי שאישרתי להם בכתב שזה האוטו שלי ושאני מסכים שהם יפרצו אליו ולא אחייב אותם על נזק, הם ביקשו מאיזה ערס בן דוד (לא קשור למשטרה, סתם ירד עם חברים מרכב עם בירה ביד) שיפתח את האוטו.

לקח לו 20 שניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה שניות ראיתי אותו עושה פרסה, ואני מגלה שזה חבר שלי, הוא בדיוק עבר שם ורצה להלחיץ אותי.

אחד כזה,לא יהיה חבר שלי יותר מאותו יום :roll:

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...