Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשיה בפרטנר נעולה ומונעת

EmptySoul
שימו לב! השרשור הזה בן 3863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בדרכי הביתה מהעבודה תיאמתי עם לקוח להוריד לו סחורה.

בסביבות 6 וחצי לערך התקשרתי אליו ותיאמנו להיפגש בחניה של הקניון בעיר שלי.

הגעתי לחניה זיהיתי אותו, הורדתי את הסחורה (השארתי את הפרטנר מונעת כי זה היה זריז) הוא חתם לי על תעודת משלוח וסגרתי את הדלת האחורית ודלת צד.

נפרדנו כל אחד לדרכו ובאתי להיכנס לרכב ואי אפשר, הרכב מונע הפלאפון בפנים והמוזיקה מתנגנת לה במערכת תוך כדי שאני חוסם אנשים (לצערי ובאשמתי).

הייתי בהלם איזה 10 דקות בודק דלת דלת ואף אחת לא נפתחת מרוב ייאוש שברתי בטעות את הידית של הדלת האחורית, היא פשוט נתלשה חח (לא נורא נמצא בפירוקיה בכמה עשרות שקלים).

יש בפרטנר/ברלינגו אפשרות לנעול את הרכב כך שאי אפשר יהיה לפתוח מבחוץ אלא רק מבפנים ומשום מה הכפתור היה לחוץ :-o

חושב מה לעשות באה אישה מבוגרת וניסתה לעזור הציעה לי את הפלאפון שלה על מנת שאני יוכל להתקשר אך אמרתי לה שזה לא כל כך יעזור.

ניסיתי כל מיני שיטות, עם מברג להוריד את החלון אך ללא הועיל רק שורט את החלון.

חשבתי מה לעשות, פחדתי והכנתי את עצמי שאני יאלץ לשבור את אחד החלונות כדי שאני יוכל להיכנס לרכב ולנסוע, ניסיתי להימנע מזה.

במקרה עבר שם בחור שהכיר פורץ מנעולים טוב אך חששתי שמא יתקעו לי מחיר גבוה,

אך בכל זאת ביקשתי שידבר איתו.

הפורץ הגיע לשם תוך רבע שעה ואת הדלת הוא פתח תוך פחות מדקה, אני הייתי בהלם מהקלות שהוא פתח את הדלת.

הוא פשוט יצר מרווח בין הדלת לשלדה, הכניס מוט מתכת ולחץ על הכפתור של החלון.

בסופו של דבר נשארתי עם נזק של 180 ש"ח לפורץ (שלדעתי זה לא יקר בכלל) וידית שבורה.

לסיכום הרגשה לא נעימה בכלל, הרגשה של חוסר אונים טוטאלי.

מוסר ההשכל הוא ש:

א-כפתור ארור שאני חושב לבטל אותו

ב-אף פעם לא להשאיר את האוטו מונע ולצאת ממנו אפילו לא לשנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתמול בדרכי הביתה מהעבודה תיאמתי עם לקוח להוריד לו סחורה.

בסביבות 6 וחצי לערך התקשרתי אליו ותיאמנו להיפגש בחניה של הקניון בעיר שלי.

הגעתי לחניה זיהיתי אותו, הורדתי את הסחורה (השארתי את הפרטנר מונעת כי זה היה זריז) הוא חתם לי על תעודת משלוח וסגרתי את הדלת האחורית ודלת צד.

נפרדנו כל אחד לדרכו ובאתי להיכנס לרכב ואי אפשר, הרכב מונע הפלאפון בפנים והמוזיקה מתנגנת לה במערכת תוך כדי שאני חוסם אנשים (לצערי ובאשמתי).

הייתי בהלם איזה 10 דקות בודק דלת דלת ואף אחת לא נפתחת מרוב ייאוש שברתי בטעות את הידית של הדלת האחורית, היא פשוט נתלשה חח (לא נורא נמצא בפירוקיה בכמה עשרות שקלים).

יש בפרטנר/ברלינגו אפשרות לנעול את הרכב כך שאי אפשר יהיה לפתוח מבחוץ אלא רק מבפנים ומשום מה הכפתור היה לחוץ :-o

חושב מה לעשות באה אישה מבוגרת וניסתה לעזור הציעה לי את הפלאפון שלה על מנת שאני יוכל להתקשר אך אמרתי לה שזה לא כל כך יעזור.

ניסיתי כל מיני שיטות, עם מברג להוריד את החלון אך ללא הועיל רק שורט את החלון.

חשבתי מה לעשות, פחדתי והכנתי את עצמי שאני יאלץ לשבור את אחד החלונות כדי שאני יוכל להיכנס לרכב ולנסוע, ניסיתי להימנע מזה.

במקרה עבר שם בחור שהכיר פורץ מנעולים טוב אך חששתי שמא יתקעו לי מחיר גבוה,

אך בכל זאת ביקשתי שידבר איתו.

הפורץ הגיע לשם תוך רבע שעה ואת הדלת הוא פתח תוך פחות מדקה, אני הייתי בהלם מהקלות שהוא פתח את הדלת.

הוא פשוט יצר מרווח בין הדלת לשלדה, הכניס מוט מתכת ולחץ על הכפתור של החלון.

בסופו של דבר נשארתי עם נזק של 180 ש"ח לפורץ (שלדעתי זה לא יקר בכלל) וידית שבורה.

לסיכום הרגשה לא נעימה בכלל, הרגשה של חוסר אונים טוטאלי.

מוסר ההשכל הוא ש:

א-כפתור ארור שאני חושב לבטל אותו

ב-אף פעם לא להשאיר את האוטו מונע ולצאת ממנו אפילו לא לשנייה.

ג-במידה ואתה יוצא ממנו לשנייה לא לשכוח להשאיר את הדלת פתוחה :-)

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עברה על החוק דרך אגב להשאיר רכב מונע ללא השגחה.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה לא נעים בכלל.

גם ברכב של אבא שלי זה קרה לי וזה קרה אחרי הירידה ממצפה רמון לכיוון אילת, יצאתי מהאוטו לשנייה כדי להתמתח והרכב ננעל לנו. המזל הענק הוא שהמערכת איתור מחוברת לנעילה מרכזית והנציג הצליח לפתוח את הרכב. הקלה עצומה ונשימה לרווחה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפתור בעייתי.

הם לא חשבו על דבר כזה שיכול לקרות?

הקטע שרק היום גיליתי שיש לנו מפתח ספייר בבית והייתי במחרק של 5 דקות מהבית חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אספר לך משהו יותר מלחיץ שקרה לי היום.

אחיין שלי בן 2 אוהב לשבת במושב הנהג ברכב שלי,בזמן שהמתנתי לאמא שלו שתצא מהבית ואני אקח אותם לסידורים נתתי לו לשבת מאחורי ההגה. הרכב היה מונע בהילוך P עם בלם יד מורם (עם מזגן מופעל ושירים :lol: ).

השארתי אותו ברכב בעודי מסתכל בו דרך החלון,הוא מחייך וצוחק (מבסוט שהרכב מופעל וההגה מסתובב בקלות) ואני עומד סתם בחוץ מחכה לה.

בטיפשותי הרבה לא הפנמתי שאחיין שלי גודל מיום ליום והמוח שלו מתפתח בקצב אדיר,בלי ששמתי לב הוא לחץ על כפתור הנעילת דלתות.

אני נשאר בחוץ כמו אידיוט וחושב מה לעשות כי הוא לא מבין מה אני רוצה ממנו (הוא מבסוט שהוא מסובב את ההגה) ואני לחוץ עד מוות על זה שאחיין שלי נעול ברכב ואין לי מה לעשות. הפלאפון בתוך הרכב וכמוך אני מרגיש הכי מיואש שיש.

הרעיון הראשוני שלי היה לשבור שימשה אבל למזלי הגיעה אימו (גיסתי) והסבירה לו מה אני רוצה שהוא יעשה,בסופו של דבר הוא לחץ שוב על הכפתור ויצאנו לדרך כשאני מזיע כמו שלא הזעתי מעולם (לחץ).

כמובן שיצאתי אידיוט ומגיעה לי סטירה או שתיים,למדתי לקח לעתיד כי זה יכול היה להיגמר פחות טוב.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחיין שלי בן 2 אוהב לשבת במושב הנהג ברכב שלי,בזמן שהמתנתי לאמא שלו שתצא מהבית ואני אקח אותם לסידורים נתתי לו לשבת מאחורי ההגה. הרכב היה מונע בהילוך P עם בלם יד מורם (עם מזגן מופעל ושירים :lol: ).

השארתי אותו ברכב בעודי מסתכל בו דרך החלון,הוא מחייך וצוחק (מבסוט שהרכב מופעל וההגה מסתובב בקלות) ואני עומד סתם בחוץ מחכה לה.

בטיפשותי הרבה לא הפנמתי שאחיין שלי גודל מיום ליום והמוח שלו מתפתח בקצב אדיר,בלי ששמתי לב הוא לחץ על כפתור הנעילת דלתות.

אני נשאר בחוץ כמו אידיוט וחושב מה לעשות כי הוא לא מבין מה אני רוצה ממנו (הוא מבסוט שהוא מסובב את ההגה) ואני לחוץ עד מוות על זה שאחיין שלי נעול ברכב ואין לי מה לעשות. הפלאפון בתוך הרכב וכמוך אני מרגיש הכי מיואש שיש.

הרעיון הראשוני שלי היה לשבור שימשה אבל למזלי הגיעה אימו (גיסתי) והסבירה לו מה אני רוצה שהוא יעשה,בסופו של דבר הוא לחץ שוב על הכפתור ויצאנו לדרך כשאני מזיע כמו שלא הזעתי מעולם (לחץ).

כמובן שיצאתי אידיוט ומגיעה לי סטירה או שתיים,למדתי לקח לעתיד כי זה יכול היה להיגמר פחות טוב.

אם רצית לעשות תחרות של חוסר אחריות עם פותח השרשור, ניצחת ובגדול !

לא משאירים ילד ברכב גם לא לחצי שנייה, והנה דוגמה למה שיכול לקרות גם כשאתה עומד ליד הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רצית לעשות תחרות של חוסר אחריות עם פותח השרשור, ניצחת ובגדול !

לא משאירים ילד ברכב גם לא לחצי שנייה, והנה דוגמה למה שיכול לקרות גם כשאתה עומד ליד הרכב

סיפרתי את החוויה שלי מהיום כדי שאנשים יראו ויראו ממקרים כמו שקרה לי.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם כמה רכבים צרפתיים שמשום מה מתחרפנת להם המערכת של הנעילה המרכזית, למדתי לעולם לא לסגור את הדלת של האוטו אם אני לא רואה עם העיניים שלי את המפתח ביד.

כבר יצא לי שירדתי מהאוטו, סגרתי בעדינות את הדלת והרכב ננעל לבד.

כנ"ל רכבים איטלקיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעם אחת שפתחתי את תא המטען עם השלט, הכנסתי דברים וסגרתי, ובטעות הכנסתי גם את המפתחות.

נכנסתי לגוגל וחיפשתי פורץ, התקשרתי והגיע בחור, הוא הגיע ללא כלים מתאימים, ניסה לפתוח את הרכב ללא הצלחה, קרע לי קצת את הגומיות של הדלת, שרט לי את הקונסולה איפה שהרדיו דיסק, לאחר כמעט שעה של ניסיונות הוא התקשר לאחראי שלו.

האחראי שלו הגיע תוך 20 דקות, ופתח לי את הדלת של הרכב בפחות מדקה.

נאלצתי להפרד מ250 ש"ח, ונזק לפלסטיקה הפנימית של הרכב.

מאז אני תמיד בודק שהרכב לא נעול כשאני פותח את תא המטען, ואם אני מניע את הרכב, מפעיל מזגן ויוצא, אני אף פעם לא סוגר את הדלת, משאיר אותה טיפה פתוחה, או שאני פותח את החלון.

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסר ההשכל הכי חשוב הוא דווקא ד':

אם אתה צריך לעצור תעשה את זה במקום שאתה לא מפריע לתנועה, גם תמנע מדו"ח אפשרי וגם לא תרגיש רע עם עצמך שאתה תוקע את כולם.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

)

ניצחת את פותח השרשור ברמת הטיפשות :thumbdown:

לא רק שלהשאיר רכב מונע כשאתה לא במושב הנהג מהווה עבירה במקרה של גניבה חברת הביטוח תתנער מתשלום.

אסור אפילו להשאירנאת המפתחות ברכב אם אין ברכב מישהו שיש לו רשיון נהיגה

מוסר ההשכל - כשיוצאים מהרכב מכבים אותו ולוקחים את המפתחות :banghead:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...