Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשיה בפרטנר נעולה ומונעת

EmptySoul
שימו לב! השרשור הזה בן 3863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה צודק רק שלישראלים תקוע בראש שהנעה מבזבזת המון דלק אז הם מעדיפים להשאיר את הרכב מונע.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא רק שלהשאיר רכב מונע כשאתה לא במושב הנהג מהווה עבירה במקרה של גניבה חברת הביטוח תתנער מתשלום.

אסור אפילו להשאירנאת המפתחות ברכב אם אין ברכב מישהו שיש לו רשיון נהיגה

מוסר ההשכל - כשיוצאים מהרכב מכבים אותו ולוקחים את המפתחות :banghead:

אתה צודק רק שלישראלים תקוע בראש שהנעה מבזבזת המון דלק אז הם מעדיפים להשאיר את הרכב מונע.

אני אוהב להיכנס לרכב ממוזג :lol: ,המוסר השכל שלי הוא לא להשאיר ילד ללא השגחה :| .

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה מלחיץ יותר.

שישי חורפי אחד, אחרי ארוחה טובה, יציאה עם החבר'ה, מניע את הרכב, נוסע לכספומט קרוב לבית שלי, משאיר את הרכב דולק אך עם אורות כבויים (כדי שיתחממם לאט לאט) והולך למשוך כסף.

אני מגיע לשלב שהכספומט צריך להוציא את הכסף, פתאום אני שומע את ה"פק" שהגיר עושה כשמכניסים לD.

סובבתי את הראש, אני רואה שמישהו נכנס לי לרכב ונתן פול גז ונסע.

אחרי כמה שניות ראיתי אותו עושה פרסה, ואני מגלה שזה חבר שלי, הוא בדיוק עבר שם ורצה להלחיץ אותי.

מאז, או שאני מכבה את הרכב, או שאני נועל את דלת הנהג ומשאיר דלת אחרת פתוחה.

באופן כללי, אני גר ביישוב שקט, ככה שאין הרבה תנועה של אנשים בלילה, ויש תמיד שתי ניידות שמפטרלות (ניידת מוקד אחת לפחות, ומשטרה).

להשאיר רכב מונע, מבלי בעל רישיון בכסא הנהג, זו עבירה על החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר קרה מקרה דומה למקרה של GABIUBOGI אבל הטוויסט היה שהאחיין התחלף לכלב, ושם כבר לא עזר שום נסיון ללמד את הכלב ללחוץ על הכפתור.

בגדול הבעיה היא במתכננים, פשוט לא עושים כפתור של נעילה מרכזית במקומות כל כך נגישים (בדלת, ליד ידית הבלם יד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר קרה מקרה דומה למקרה של GABIUBOGI אבל הטוויסט היה שהאחיין התחלף לכלב, ושם כבר לא עזר שום נסיון ללמד את הכלב ללחוץ על הכפתור.

בגדול הבעיה היא במתכננים, פשוט לא עושים כפתור של נעילה מרכזית במקומות כל כך נגישים (בדלת, ליד ידית הבלם יד).

אצלי אומנם רכב בן 18, אבל הכפתור נעילה מרכזית נמצא על דלת הנהג וגם על דלת הנוסע.

רוב האנשים שעולים לרכב, חושבים שזה של החלון. (של החלונות נמצא באמצע, ליד ידית ההילוכים).

הפרוייקט הקטן הבא שלי, זה למקם כפתור נעילה מרכזית, חיצונית לרכב, במקום מוסתר.

ככה שאני אסע לים לדוגמא, אני יחביא את המפתחות בתוך הרכב, וכשאני יגיע אני יפתח מהכפתור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לאבטח את הנעילה עם כאלו: ;)

uploadfromtaptalk1379524033224.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרים כאלה ניתן לחייג למוקד ידידים 057-3131310

למתנדבים במוקד יש ציוד שנועד למטרה זו, והם יכולים לפתוח את הרכב במהרה, ומבלי לגרום נזק.

מתנדב בארגון ידידים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אומנם רכב בן 18, אבל הכפתור נעילה מרכזית נמצא על דלת הנהג וגם על דלת הנוסע.

רוב האנשים שעולים לרכב, חושבים שזה של החלון. (של החלונות נמצא באמצע, ליד ידית ההילוכים).

הפרוייקט הקטן הבא שלי, זה למקם כפתור נעילה מרכזית, חיצונית לרכב, במקום מוסתר.

ככה שאני אסע לים לדוגמא, אני יחביא את המפתחות בתוך הרכב, וכשאני יגיע אני יפתח מהכפתור.

קוואליר?

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי גם לפני איזה 3 שנים עם מאליבו. הייתי אמור להתחיל אירוע (DJ) ולא זוכר איך קרה אבל השארתי את המפתחות בפנים וננעלתי מחוץ לרכב שחלק מהציוד בפנים :lol: מזל שזה היה כרבע שעה מהבית והזעקתי את אבא שלי דחוף עם המפתח החלופי. אף אחד לא הספיק להרגיש :-)

חשבתי לעצמי מה היה קורה אם הייתי רחוק מהבית..:oops:

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז, כן.

מעניין אותי איך אפשר לפרוץ רכב מבלי לעשות נזק, ולו הכי קטן.

אצלי ברכב הישן, כבר קרה ששכחתי את המפתח בפנים, ומתוך אינסטינקט נעלתי את הדלתות ידנית (כאמור, נעילה מרכזית מתה).

במקרה עבר בנדוד עם עונדה זיביק, ביקשתי ממנו מוט ברזל, הוא פשוט עצר את הרכב שלו, שלף איזה מברג מהבג'אז, ותוך 3 דקות הרכב היה פתוח (משכנו את החלון לצד, במזל השארתי אותו פתוח 1 ס"מ, ומפה זה כבר פשוט).

אבל ברכבים חדשים לדוגמא, הכל נעול וסגור הרמטית, אין מצב לפרוץ מבלי לעשות נזק, ולו הכי קטן. (למשל פגיעה באטימה, בהתחלה זה לא מורגש, אבל עם הזמן שמים לב.)

לגביי המוקד ידידים, מצויין, אני אשמור את המספר, ואולי גם אתנדב שם.

השאלה אם זה בכל הארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הסובארו dl זה היה קורה לי על בסיס שבועי (רכב מונע ונעול), הגעתי למצב שאני ממש מתורגל בלפתוח אותו, מוט ברזל קטן היה מאובטח מאחורי המספר, ארבע דקות והרכב פתוח.

אבל השיא היה שהחברה נתקעה באותו המצב, לך תסביר לה מה לעשות, לזכותה יאמר שהיא הצליחה.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם כמה רכבים צרפתיים שמשום מה מתחרפנת להם המערכת של הנעילה המרכזית, למדתי לעולם לא לסגור את הדלת של האוטו אם אני לא רואה עם העיניים שלי את המפתח ביד.

כבר יצא לי שירדתי מהאוטו, סגרתי בעדינות את הדלת והרכב ננעל לבד.

כנ"ל רכבים איטלקיים.

אכן אין לבטוח בניעלה.

אישתי חגרה את הילדה מאחור (ברלינגו חדשה) זרקה את הפתח על כסא הנהג,

סגרה את דלת ההזזה והרכב ננעל עם תינוקת קטנה!

גם במקרה הזה הוזעק פורץ שהגיע תוך 10 דקות.

למזלנו השעה היתה מוקדמת, מזג האווירהיה חורפי והתינוקת לא הראתה סימני לחץ.

אסור אסור אסור להשאיר מפתחות בתוך הרכב!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב לא נעים,

במידה והרכב נשאר מונע אצלי ואני לא באוטו אני תמיד משאיר חלון פתוח.

אבל כמעט ולא קורה שאני אוטו מונע בסרק.

עכשיו תלמד לפרוץ את המנעול של הדלת :)

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי מזכיר לי את תקופת השיפוץ לפיאט קופה שלי.

נסעתי למוסך הרכב מונע, חלונות פתוחים עד הסוף יצאתי רגע למכונאי, פתאום אני שומע רעש נעילה של אזעקה, מסתכל ורואה שהחלונות שלי מתחילים לעלות, והופה הרכב ננעל מונע, חוסם את הכניסה לליפטים.

המוסך נמצא באזור תעשיה, מצאתי פורץ 2 מבנים ליד, ניסה הכל ולא הצליח, ניסה עם הניפוח בלון הזה בין הדלת לגוף, הדלת לא זזה מ"מ, ניסה דרך המנעול לפרוץ, לא הצליח, הזמנתי פורץ אחר, אותו דבר - אמרו לי שהרכב לא ניתן לפריצה.

אני בדילמה, או לשבור חלון ואז אלוהים יודע מאיפה אני משיג חלון לפיאט קופה או להשאיר אותו שם ולברוח.

לרוע המזל, לא היה לי מפתח ספייר אבל נזכרתי שקיבלתי שקית עם מלא שטויות של הרכב בפנים.

לקחתי מונית הביתה מפשפש בדברים שקיבלתי עם הרכב ואז מצאתי שלט אזעקה שבור שם, חזרתי לשם במונית, הלכתי לבחור שמתעסק בדברים האלה, החלפנו סוללה, אבל אין מקשים אין כלום, איכשהו הוא הצליח להעתיק את התדר מהשלט ואז נפתח האוטו :(

סה"כ 3 שעות הרכב מונע באמצע המוסך, נבהלתי מהקטע, הלכתי שיכפלתי 2 מפתחות ספייר, שלט אזעקה חדשה וניתקתי לגמרי את המרימי חלונות.

מי שהיה ברכב שם לב שאין כפתורי נעילה/פתיחה על הדלת ככה שאי אפשר בטעות לנעול.

מאז אני בחיים לא יוצא מהרכב מונע, ואם כן אני משאיר את הדלת פתוחה עד הסוף XD וזה כבר עבר לי לכל רכב שאני נוסע בו

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3863 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...