Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תכל'ס התכוונתי לפתוח את זה בגיבוב,

אבל אז חשבתי ואמרתי לעצמי שגם ככה אנחנו כאן באמצע דיון

על ענבים/מנגו/צימוק מתנפח/ביטויי לבבות.

לא רציתי להפריע...

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב היום בוצע ניסיון נוסף לחתוך מנגו כפי שהסביר אנלוגי. זה יצא לי מעוך ועלוב ביותר.

אני לא מצליח לחלק אותו לחצאים יפים בגלל הגלעין המעפן הזה שמסרב לשתף פעולה.

תיכנס כחצי סנטים מפיית התדלוק שלו ותרד עם הסכין כלפי מטה. מקסימום, אם הגלעין נדחף, אתה נותן צורה של גל עם הסכין בצמוד לגלעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משגע אותי שאנשים קונים רכב בגלל אבזור. הם לא מבינים שהיצרניות מפתות את הרוכשים עם אבזור נדיב כדי לחפות על רכב עגלה? אנשים, תבדקו קודם כל את המהות, שזה אומר מנוע, גיר, ביצועים, חיסכון בדלק, אחיזת כביש ונוחות, ותפסיקו להתפתות לכל מיני חברות שמוכרות לכם לוקשים. אתם קונים אוטו, לא סמארט פון. לדוגמה, הקוראיניות כמו קיה ושברולט, מפתות צרכנים עם אבזור נדיב. נראה לכם שאין לזה סיבה? מתחת לאבזור העשיר יש מנועים וגירים מיושנים. תחפשו רכב איכותי שישרת אתכם ותפסיקו להתרשם מכל מיני דברים שלא תשתמשו בהם גם ככה. אני כותב את זה מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
משגע אותי שאנשים קונים רכב בגלל אבזור. הם לא מבינים שהיצרניות מפתות את הרוכשים עם אבזור נדיב כדי לחפות על רכב עגלה? אנשים, תבדקו קודם כל את המהות, שזה אומר מנוע, גיר, ביצועים, חיסכון בדלק, אחיזת כביש ונוחות, ותפסיקו להתפתות לכל מיני חברות שמוכרות לכם לוקשים. אתם קונים אוטו, לא סמארט פון. לדוגמה, הקוראיניות כמו קיה ושברולט, מפתות צרכנים עם אבזור נדיב. נראה לכם שאין לזה סיבה? מתחת לאבזור העשיר יש מנועים וגירים מיושנים. תחפשו רכב איכותי שישרת אתכם ותפסיקו להתרשם מכל מיני דברים שלא תשתמשו בהם גם ככה. אני כותב את זה מניסיון.

זה מה שמוכר היום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי האוטו הבא שאני קונה יוחלט על פי האבזור.

אני לא יודע איזה הבדל באיכות יש בין פיאסטה וקליאו חדשות אבל אני כנראה אקנה את הקליאו פשוט כי היא יותר מאובזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי יונדאי, וולוסטר.

למה? משייט בנוחות על 140-160, יש אבזור מעולה, אחריות ל10 שנים ו160K ק"מ, המחיר היה סבבה.

מנוע וגיר מיושנים ביונדאי וקיה?

מצטער לספר לך שהמנוע של יונדאי מוציא כ150 כ"ס מנפח של 1.6, הזרקת דלק ישירה, גיר רגיל לא מיושן ולא בטיח, 6 מהיריות, אין אוטומט יש כפול מצמדים.

אז כן עבדו עליי, חבל שפיתו עם אבזור כמו גג זכוכית פנורמי, מערכת מולטימדיה מצויינת מבוססת ווינדוס וכל מיני קשקושים קטנים כמו אפליקציה לטלפון שמניכה את הרכב, נועלת אותו אם אני שוכח, מוצאת אותו עם GPS ומה לא.

פעם הבאה פאביה.

על מה אתה נוהג?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו לז**ן בלונדינית עם חזה גדול...? יכול להיות שמבפנים היא חלולה ורקובה אבל אתה נהנה בכל זאת מהאיבזור ;)

(אין בהודעתי שום הכללה או כוונה לפגוע בשום בלונדינית או בעלת חזה גדול, אני חולה עליכן ואני גם ככה בגיבוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני גם ככה בגיבוב

הופה! של קורייך מעל מפרקייך כי אשכול נשגב הוא הגיבוב.

אני מבין את הקונוטציה השלילית שהמילה "גיבוב" מעלה באנשים, אך זוהי הטעייה!

גיבוב משמעו אוסף, במקרה כאן מדובר באוסף פנינים ומחרוזות אשר לא ניתן לאמוד בשקלים.

זהו השרשור היחידי בו מגיעים לתבונות עמוקות על בסיס יומי ולפעמים אף מספר פעמים ביום.

נכון, במשחקי מילים ניתן להבין מדוע הגיבוב יכול להשמע פוגעני:

גיבוב - ביוב

גיבוב- שטות

גיבובים- שירותים

התגובבות-התגופפות

מגובב-מזבל

אני עדיין מוחה ומבקש משאל עם בנוגע הכנסת דיירים חדשים ללופט הגיבובים!

שיפתחו סטודיו בייעוץ/כללי/טכני/מניקור פדיקור/ , אך שלא יערבבו דבש וקינמון עם

מנגו בננה ומלון.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחת לאבזור העשיר יש מנועים וגירים מיושנים. תחפשו רכב איכותי שישרת אתכם ותפסיקו להתרשם מכל מיני דברים שלא תשתמשו בהם גם ככה.

הרכב שישרת אתכם יותר הרבה זמן, זה דווקא הרכב עם מנוע וגיר מיושנים (מנוע אטמוספרי וגיר ידני או אוטומטי פלנטרי) ואיבזור דל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את הקונוטציה השלילית שהמילה "גיבוב" מעלה באנשים, אך זוהי הטעייה!

גיבוב משמעו אוסף

בתור מוביל צוות החשיבה (עשרות מהנדסים, יועצי תוכן ופרסומאים, או לפחות חמשה-שה) שהביא להקמת הגיבוב, אני רוצה לחדד את דברי ה-locomotion.

לגיבוב אין ולא אמורה להיות קונטוטציה שלילית.

גיבוב זה אוסף. מצבור. מערום.

http://milog.co.il/%D7%92%D7%99%D7%91%D7%95%D7%91

כמו שכתב בשרשור זה הLOCOMOTION - "מה מיחפש?" - הכל בגיבוב.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Damn, ואני חשבתי שמדובר בגרסה העברית ל- Yogabagaba !!!

http://www.youtube.com/watch?v=riJRODogRVI דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...