Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"איך מתקנים פנצ'ר" (אבא מסביר לשני הילדים הקטנים שלו).

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 7158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מדהים אותי כל פעם מחדש דרך החשיבה של האנשים במדינה הזו :x

לפני מספר דקות לקחתי את הוולבו לנפח אויר בצמיגים, ושם היה לפני אבא ושני ילדיו עם GMC JIMMY.

האבא מוציא מהאוטו צמיג מפונצ'ר ואומר לילדיו "תראו איך מתקנים פנצ'ר".

הוא מנפח את הצמיג פי 2+ מהלחץ המומלץ, ומחפש בצמיג איפה יוצא האויר כאשר הוא מוצא הוא ניגש לאוטו מוציא מברג ובורג ואומר לילדיו להחזיק את הצמיג יציב.

הוא לוקח את הבורג ושם אותו על החור ומבריג אותו עם המברג פנימה (לתוך הצמיג), הוא אומר לילדיו ככה נבדוק אם האויר יוצא עכשיו... הוא שם את האוזן ליד הבורג ומוודא שאין יציאה של אויר, אח"כ מקפיץ את הצמיג כמה פעמים לראות שהכל "בסדר" ונוסע משם.

אני רואה את מעשיו ואני שואל אותו אם הוא מודע לזה שמה שהוא עושה זה סיכון של חייו ושל חיי משפחתו וגם את מי שיסע לידו, וכי אין ספק שהצמיג יתפוצץ במוקדם או במאוחר!

והוא עונה לי "זה רק ליום יומיים, עד שיהיה לי זמן ללכת לפנצ'ריה".

אין מילים... :shock::x

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה שיקשיב לך? הרי לך אין GMC ג'ימי!!! וביכלל מה אתה יודע?! הוא יודע יותר טוב!!!

"עץ עקום לעולם לא יתישר!!!"

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי - אני רואה הרבה הודעות שלך ואני רואה שיש בך הרבה מירמור על הענף המוטרי בארץ.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי - אני רואה הרבה הודעות שלך ואני רואה שיש בך הרבה מירמור על הענף המוטרי בארץ.

אתה רואה סיבה שלא יהיו?

עצוב ומעצבן, אבל זה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נקרע מצחוק מהטיפשות שלו

אבל נקרע מעצב ממה שעלול לקרות בתקווה שלא

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי משהו. הוא פירק מהרכב את הגלגל עם התקר ? או שהוא הוציא את הרזרבי ?

אם הוא הוציא את הרזרבי, אני לא רואה שום טעם בפעולה שלו.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו את מה שהוא עשה ...

הקטע פה הוא שהילדים שלו לומדים ממנו , וביום מן הימים שלהם יהיה פנצ'ר גם הם יעשו כך

וזה ממש מסוכן .

כנראה שלהורה הזה לא אכפת כל כך מחיי ילדיו , אם הוא מלמד אותם דברים כאלה . :x

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ... יש כאן משהו שאני לא מבין..

חור קטן בגלגל ->אפשר לתקן בקלות יחסית.

חור גדול, כזה שעושים עם בורג -> אי אפשר לתקן -> הלך צמיג -> אבל אי אפשר להחליף רק אחד -> הלכו שניים. :screwy:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו את מה שהוא עשה ...

הקטע פה הוא שהילדים שלו לומדים ממנו , וביום מן הימים שלהם יהיה פנצ'ר גם הם יעשו כך

וזה ממש מסוכן .

כנראה שלהורה הזה לא אכפת כל כך מחיי ילדיו , אם הוא מלמד אותם דברים כאלה . :x

לנשק צריך רישיון

לנהיגה צריך רישיון

אבל להיות הורים, לא צריך רישיון...

והמבין יבין.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקי דארווין אמורים לעשות את פעולתם באופן המושלם ביותר :!:

קודם כל האבא בתקווה יילך עם הרכב ואם הילדים שלו לא יהיו איתו ... אז הם יוכלו להשלים את הפער כשלהם יהיה פאנצ'ר

אדיוס

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחש מה? לא רק על הענף המוטורי... הענף המוטורי הוא קצה קצהו של הקרחון...

אני רואה את העם שלנו, המדינה שלנו, ואני זוכר איך היה כאן בתחילת שנות ה 80 וגם חלקים משנות ה 70.

חביבי, כאן חלה התדרדרות. לדעתי המיפנה היה דרק רוט (94, אם מישהו זוכר), אבל את הקרקע הכילו קודמיו... "רצח מתוך שיעמום" קראו לזה... אחרי זה היה את הילד שרצחו אותו מתחת לביתו "סתם ככה" ועוד...

ישראל מתחילה לדמות ניו-יורק. כמו שניו-יורק היתה מקום מסוכן להסתובב בו, ככה גם ישראל תהיה עוד כמה שנים.

הבעיה היא בנו, כמו ילד שאביו אומר לו "אל תגע זה חם" והילד חייב לינגוע כדי להיווכח, כך גם אנחנו...

עוד פחות מ 10 שנים ת"א לא תהיה מקום כל כך "סבבה" להיסתובב בו! ויקחו עוד 20 שנה עד שיקום כאן איזה "ג'וליאני"...

אנחנו לומדים הרבה דברים מהתרבות האמריקאית (שהיא לא תמיד טובה, אגב), אבל אנחנו דואגים להטמיע את הדברים הפחות טובים.

למה לא להקדים תרופה למכה? התשובה נעוצה באותו ילד שצריך להיווכח לבד...אולי אנחנו לא עם סגולה ואולי גם לא עם ניבחר,אבל מה שבטוח, אנחנו עם טמבל. הגויים אומרים "לא צריך להרוג את היהודים, צריך רק לשים אותם ביחד, הם יעשו את כל השאר"... זה כל כך נכון עד שזה כואב! לי לפחות...

הענף המוטורי הוא רק הקצה, החלק שכאן רואים בפורום. תפתח את החלון, תראה מה קורה שם בחוץ... ילדים הולכים עם סכינים לבי"ס, ילדים טובים ממשפחות טובות, ממקומות טובים... תאר לך מה הולך במקומות ה"פחות טובים"!!!

כשאני ההיתי בבי"ס היינו מיסתפקים בליזרוק חול או לרדוף אחרי מישהו עם זרדים, וזה לא היה כל-כך מזמן...

פעם ראית איך מיתיחסים לרופאים בארץ? רופא, לא משנה אם הוא צודק או טועה, אם הוא מוצא חן בעינך או לא, לא משנה אם הוא הגיע מרוסיה, הודו או למד בארץ, הוא רופא! הוא למד 7 שנים ועוד מספר שנים דומה בהיתמחות. למה לצעוק עליו?! למה להכות אותו?! לדקור??!!

לא מוצאת חן בעינך דעתו? בקש דעה אחרת!

מורים... גם בזמני לא היתיחסנו אליהם כל-כך יפה, אבל לא קיללנו, ובטח שלא הרבצנו!

ואני אמרתי פעם שהכל מתחיל מהבית... חינוך ילדים נותן תמורה לדורות הבאים.

אבל הילדים חשופים גם לחינוך של הילד של השכנים... אותו אחד שחושב שהוא יודע יותר טוב מאותו רופא/מורה/תמרור "עצור"... אותו אחד שמראה לילדים שלו "איך אבא עובר באדום", או "איך מלמדים את המורה לדבר יפה על הבן!"... אותו ילד גדל וקיבל רישיון, ובאיזה מיגרש חניה הוא חשב שאתה תפסת לו את החנייה, אז הוא יוציא אקדח וירה בך, ליד הילדים שלך, וליד אשתך...

עכשיו חביבי, כשאתה רואה, פחות או יותר לאן אנחנו הולכים, איפה הילדים שלך הולכים לחיות ומי יהיו החברים שלהם, מה אתה חושב? מה עובר לך בראש?!

אני מנסה לשמור על "צלם אנוש" בחלקת האלוהים הקטנה שלי, אני לא מנסה ללמד, אני מדבר, מי שרוצה מקשיב, מי שלא, שיצטרף אל ההמון...

לילה טוב...

גילי

נ.ב. נא לא למחוק... תודה...

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ... יש כאן משהו שאני לא מבין..

חור קטן בגלגל ->אפשר לתקן בקלות יחסית.

חור גדול, כזה שעושים עם בורג -> אי אפשר לתקן -> הלך צמיג -> אבל אי אפשר להחליף רק אחד -> הלכו שניים. :screwy:

למה נראה לך?

אתה באמת חושב שמתי שהוא ילך לפנצ'רמעכר לקנות צמיג חדש אחרי שהנוכחי נהרס הוא יקנה 2 צמיגים חדשים?

הוא יקנה רק צמיג אחד, במקום המפונצ'ר - ועדיף משו יד שניה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחש מה? לא רק על הענף המוטורי... הענף המוטורי הוא קצה קצהו של הקרחון...

אני רואה את העם שלנו, המדינה שלנו, ואני זוכר איך היה כאן בתחילת שנות ה 80 וגם חלקים משנות ה 70.

חביבי, כאן חלה התדרדרות. לדעתי המיפנה היה דרק רוט (94, אם מישהו זוכר), אבל את הקרקע הכילו קודמיו... "רצח מתוך שיעמום" קראו לזה... אחרי זה היה את הילד שרצחו אותו מתחת לביתו "סתם ככה" ועוד...

ישראל מתחילה לדמות ניו-יורק. כמו שניו-יורק היתה מקום מסוכן להסתובב בו, ככה גם ישראל תהיה עוד כמה שנים.

הבעיה היא בנו, כמו ילד שאביו אומר לו "אל תגע זה חם" והילד חייב לינגוע כדי להיווכח, כך גם אנחנו...

עוד פחות מ 10 שנים ת"א לא תהיה מקום כל כך "סבבה" להיסתובב בו! ויקחו עוד 20 שנה עד שיקום כאן איזה "ג'וליאני"...

אנחנו לומדים הרבה דברים מהתרבות האמריקאית (שהיא לא תמיד טובה, אגב), אבל אנחנו דואגים להטמיע את הדברים הפחות טובים.

למה לא להקדים תרופה למכה? התשובה נעוצה באותו ילד שצריך להיווכח לבד...אולי אנחנו לא עם סגולה ואולי גם לא עם ניבחר,אבל מה שבטוח, אנחנו עם טמבל. הגויים אומרים "לא צריך להרוג את היהודים, צריך רק לשים אותם ביחד, הם יעשו את כל השאר"... זה כל כך נכון עד שזה כואב! לי לפחות...

הענף המוטורי הוא רק הקצה, החלק שכאן רואים בפורום. תפתח את החלון, תראה מה קורה שם בחוץ... ילדים הולכים עם סכינים לבי"ס, ילדים טובים ממשפחות טובות, ממקומות טובים... תאר לך מה הולך במקומות ה"פחות טובים"!!!

כשאני ההיתי בבי"ס היינו מיסתפקים בליזרוק חול או לרדוף אחרי מישהו עם זרדים, וזה לא היה כל-כך מזמן...

פעם ראית איך מיתיחסים לרופאים בארץ? רופא, לא משנה אם הוא צודק או טועה, אם הוא מוצא חן בעינך או לא, לא משנה אם הוא הגיע מרוסיה, הודו או למד בארץ, הוא רופא! הוא למד 7 שנים ועוד מספר שנים דומה בהיתמחות. למה לצעוק עליו?! למה להכות אותו?! לדקור??!!

לא מוצאת חן בעינך דעתו? בקש דעה אחרת!

מורים... גם בזמני לא היתיחסנו אליהם כל-כך יפה, אבל לא קיללנו, ובטח שלא הרבצנו!

ואני אמרתי פעם שהכל מתחיל מהבית... חינוך ילדים נותן תמורה לדורות הבאים.

אבל הילדים חשופים גם לחינוך של הילד של השכנים... אותו אחד שחושב שהוא יודע יותר טוב מאותו רופא/מורה/תמרור "עצור"... אותו אחד שמראה לילדים שלו "איך אבא עובר באדום", או "איך מלמדים את המורה לדבר יפה על הבן!"... אותו ילד גדל וקיבל רישיון, ובאיזה מיגרש חניה הוא חשב שאתה תפסת לו את החנייה, אז הוא יוציא אקדח וירה בך, ליד הילדים שלך, וליד אשתך...

עכשיו חביבי, כשאתה רואה, פחות או יותר לאן אנחנו הולכים, איפה הילדים שלך הולכים לחיות ומי יהיו החברים שלהם, מה אתה חושב? מה עובר לך בראש?!

אני מנסה לשמור על "צלם אנוש" בחלקת האלוהים הקטנה שלי, אני לא מנסה ללמד, אני מדבר, מי שרוצה מקשיב, מי שלא, שיצטרף אל ההמון...

לילה טוב...

גילי

נ.ב. נא לא למחוק... תודה...

:mm_yeah: לצערי אתה צודק ב 100%...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...