Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פחיות קליפורניה במבצע so good.

שימו לב! השרשור הזה בן 3971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ממליץ על ניחוח וניל וניחוח דובדבן. גם ניחוח של אוטו חדש הוא לא רע בכלל(הפחית בצבע שחור).

בסוגוד אצלי בעיר יש את הפחיות הישנות והן במבצע ׳ 25 ׳ שקלים

זה המחיר הסטנדרטי באוטודיפו, ומדי כמה חודשים הם עושים מבצעים. לאחרונה היה שלשיה ב50 כמדומני.

אתה מהמעטים,שמצליחים להפוך חרא לקצפת,כל הכבוד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתמול ראיתי מבצע באייס בביג ק.אתא פחית קליפורניה (הישנה) ב 15 ש"ח.

באופן אישי בכמה פעמים האחרונות מאוד התאכזבתי מהקליפורניה(כנראה יש הרבה זיופים בשוק) אז אני מעדיף לקנות את העץ ריח שלישייה ב 10 ש"ח ולהחליף אחת לחודש.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא אוהב את בקבוקי הזכוכית עם המקלונים.. הנוזל לא נשפך והריח מחזיק די הרבה (פצ'ולי לבנדר וניל צרפתי ריח של ים יבשה נגעתי באדום כדור הארץ).

הבעיה היחידה היא אולי אדי השמן הריחני שנפלט לאויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק ? משלוח עולה עוד 39 ש"ח.

איפה אתה רואה משלוח 39? רשום שם משלוח חינם, ואני גם הזמנתי ככה שאני יודע כמה חייבו אותי.

הייתי שם קישור אבל משום מה אני לא יכול לפרסם הודעות עם קישורים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה רואה משלוח 39? רשום שם משלוח חינם, ואני גם הזמנתי ככה שאני יודע כמה חייבו אותי.

הייתי שם קישור אבל משום מה אני לא יכול לפרסם הודעות עם קישורים..

http://www.auto365.co.il/cat-44-מוצרי_אוירה_טיפוח_וניקוי.aspx

וכאן זה המבצע של 3 פחיות

http://www.auto365.co.il/product-379-סט_3_פחיות_ריח_מבית_קליפורניה.aspx

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין הפטנט של הפחיות החדשות.

אני בדיוק קיבלתי מאמזון חבילה של 8 פחיות קליפורניה בריח דובדבן (הפחיות הישנות והטובות).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה בגלל החום והשמש, אבל כשקניתי אחת כזו מהחנות SO GOOD בריח וניל, הריח מעולה ונעים אבל הוא נעלם ממש מהר, אתם פותחים את הקופסה עד הסוף? סוגרים אותה?

נ.ב בעבר קניתי פחיות רגילות העגולות (מחנות אחרת לא של סונול) וכל מכסה, ואני מתכוון כל מכסה כשפתחתי אותו פשוט נשבר ונשאר לי הלשונית משיכה ביד - מזוייף לחלוטין נכון?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין הפטנט של הפחיות החדשות.

אני בדיוק קיבלתי מאמזון חבילה של 8 פחיות קליפורניה בריח דובדבן (הפחיות הישנות והטובות).

לנו יושבי ארץ הקודש כמה יעלה משלוח לכאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שתמיד הטרידה אותי, שבפחיות ריח המזוייפות הריח היה ממש נדבק לרכב ולא משתחרר ממנו, אם היית פותח את הדלת כל הרחוב היה מריח אותו וגם הבגדים שלך היו בריח הזה,

האם זה ככה גם בקליפורניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...