Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

black light + V7 למרצדס E קופה

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לציין כי לפני התהליך לא היו ממש סויירלים או פגעים בצבע, הרכב בן שנה והצבע בו מעולה, מה גם שיחסית הצבע של מרצדס כמעט ולא מקבל סוורילים, יש לנו עוד E בבית בת 3 שנים שגם בה הצבע ללא סוורלים. לעומת זאת בלאון שלי כבר אחרי חודשיים החלו סווירלים. ובכולם אני מבצע את אותה שטיפה עם אותם כלים וחומרים.

אני מנחש שגם ה-E השניה שלכם בעלת צבע בהיר יחסית?

מרצדס מקבלים סוורלים כמו כל רכב אחר, יש פשוט צבעים שבהם זה יותר בולט ובאחרים פחות בולט.

מעבר לזה, הרכב שלך יפיפה, הצבע הולם את הרכב ואני ממש אוהב את המנוע הזה, פשוט פנינה אמיתית.

תהנה ממנו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב! מדהים ביופיו.

בכנות אני חושב שאם כבר לטפח רכב כזה מרשים, אין להסתפק ב black light + V7 וחשוב לשים אוטם צבע רציני.

ה-black light מוגדר כ-gloss-enhancing sealant ולמרות שהמילה sealant מופיעה בו אני לא רואה במוצר הזה סילנט בדיוק כפי שאני לא רואה בשום צורה ב V7 סילנט (למרות שVIX יטענו אחרת הוא בפירוש לא סילנט בשום צורה).

עבורי ה-black light הוא בעיקר גלייז שכן הוא מתנהג כמו גלייז (כאן נכנסים לתמונה צמיד המילים gloss-enhancing), כנראה שהוא אכן מספק הגנה אבל זה לא הופך אותו לסילנט!

זה למשל אחד הגלייזים המוערכים http://www.autoglymprofessional.com/product-proddetail.asp?v06VQ=HD והוא מעניק שכבת הגנה בסוף התהליך, האם זה הופך אותו לאוטם צבע? אבוי למי שישתמש במוצר הזה כסילנט סופי למרות ההגנה שקיימת בו.

כנ"ל לגבי ה -black light.

יותר מזה אני הייתי הולך ומיישם אצל מומחה דיטיילינג סילנט ברמה גבוהה עבור רכב כזה ורק מטפח אותו בשטיפות קבועות.

אכן פנינה.

לפני שיגיע מישהו ויטען שאני מכפיש לחינם את המוצר אני אוסיף ואגיד שלדעתי זה מוצר מעולה!

ובמידה ולא היה לי את הprima amigo האגדי אולי הייתי רוכש את ה- black light בתור גלייז מתחת לאוטם.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים קודם כל תודה רבה על התגובות!

הרכב בצבע לבן פנינה, מחר בבוקר אצלם אותו באור כך יהיה ניתן לראות בבירור את הברק שניתן על ידי השימוש בחומרים.

edan82 ה E השנייה שלנו בצבע כסף מטאלי, ופשוט לא רואים סוורילים (טפו טפו טפו...) הצבע שלהם פשוט מעולה!.

קנוורט, את האמת שאני דיי חדש בעולם הדיטיילינג וסתם רציני "לשחק" קצת בחומרים כאלו, חשבתי לקחת את הרכב לאיש מקצוע אבל לצערי אני לא מספיק, אני מאיזור הצפון ולהגיע לאחד הדיטיילרים במרכז ולהשאיר את הרכב ליום שלם קצת קשה לי.

למרות שבאיזה חג או משהו בטוח שאעשה זאת, עד אז התוצאה מספקת אותי.

gabizon79 קרעת אותי עם התמונה!!

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

edan82 ה E השנייה שלנו בצבע כסף מטאלי, ופשוט לא רואים סוורילים (טפו טפו טפו...) הצבע שלהם פשוט מעולה!.

שיערתי לעצמי ידידי שגם הרכב השני בביתך בהיר, פשוט קשה יותר לראות סווירלים ופגמים על צבע בהיר, צבע כהה מאוד מבליט פגמי צבע.

לצערינו אין רכב שחסין בפני פגמי צבע (גם לי יש בנץ ולפני כן ב.מ.וו כך שאני מכיר את הרכבים האלה).

בכל אופן, יופי של תוצאה ורכב מדהים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...