Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה mpv הכותרת נערכה

ג'וני43
שימו לב! השרשור הזה בן 3961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לרכוש מאזדה MPV שנת 2000

איך הרכב?

אחזקת הרכב,אמינות,ביטוחים וטסט

הרכב הוא יד שנייה 156000 קמ

תודה רבה

על השם משתמש הזה יש כ4 אנשים שונים ו4 מכוניות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לנו MPV שנת 2000 עד לפני שנה בערך, ואם היא לא הייתה עוברת תאונה כנראה שהייתה עמנו עד עכשיו.

אוטו אמין מאוד, למעט בעיה בתרמוסטט שגרמה להתחממות של הרכב - לא היו בעיות כלל. לגבי עלויות האחזקה השופטת, לצערי איני יכול לסייע לך כיוון שלא הייתי מעורה בפרטים :-)

רק שים לב שהאוטו שותה דלק דיי רציני, עושה 1:8 - 1:10 בנסיעה משולבת.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעניינתי גם כן ברכב כזה לאחרונה, וירדתי מזה לאופציות זולות יותר לקנייה ולתחזוקה.

הביטוחים יקרים יותר כי הרכב מוגדר מסחרי (ביטוח חובה לדוג' למעלה מ-2000 ש"ח).

בגדול הרכב אמין למדי, אם כי משנת 2003 הוא קיבל מנוע 3L מוצלח ואמין יותר.

קח בחשבון שהוצאות התחזוקה יקרות יחסית לפרייבט סטנדרטי (אם לזה התרגלת).

מבירור עם כמה אנשים שהחזיקו ומחזיקים את הרכב, צריכת הדלק קרובה יותר ל- 7-8K/L בנסיעה משולבת, וזה ברכבים מתוחזקים היטב.

אם כל הנתונים לעיל לא מהווים מחסום מבחינתך, ויש לך צורך בשבעה מקומות אמיתיים אז זאת בהחלט עסקה טובה (כמובן תלוי במחיר המבוקש).

בהצלחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי רכב כזה שנת 2005 שנרכש בשל צורך של שבעה מקומות אך היום גם אם לא הייתי צריך שבעה מקומות הייתי רוכש אותו. החסרון היחידי צריכת דלק הרכב שלי עושה 450-500 ק״מ למיכל דלק.

עלויות התחזקה שוות לכול רכב משפחתי אחר הייתה לי בעבר סובארו b4 ומאזדה 6 והעלויות נמוכות יותר. טיפול כול 15k שמן ופילי ובדיקת בלמים וניקוי פילטר אויר עולה לי 250 ש״ח.

המנוע הוא מנוע פורד כך שניתן שהשתמש בחלקי פורד ולא אמזדה שהם יקרים יותר ובעצם אותם חלקים.

מחירי חלפים לדוגמא: רדי אטור שנסדק 860 ש״ח חיישן EGR עלה לי 150$ בארהב (בארץ מעל 2000 ש״ח)

המחלה של MPV היא סלילי הצתה עלות כול אחד היא 800 ש״ח ויש שש כאלו ממליץ לך לרכוש אינטרנט , אורך החיים שלהם בערך 160k.

הרכב נוח מאוד ועד היום לא ראיתי רכב המשתווה לו בנוחות לנהג ולנוסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...