Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קסנון. הכותרת נערכה.

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש ברשותי נורות h4 רגילות באוטו ואני רוצה לעשות הסבה לקסנון.

הגוון אור שאני רוצה הוא לבן נקי מצהוב ומכחול, 6000k יתאים לי נכון?

בקשר לנורה, אני צריך להזמין קיט קסנון h4 או משהוא אחר?

הנורה שיש לי כרגע באוטו היא 55w להזמין קיט 35w או 55w, אני לא רוצה שהנורה תסנוור את הנוסעים האחרים.

ולגבי אור גבוה ונמוך הבנתי שאני צריך קיט bi-xenon שיהיה לי את ההפרדה? האם הקיט הזה מתאים:

http://www.ebay.com/itm/35W-55W-Bi-Xenon-High-Low-Hi-Low-Replacement-Kit-For-H4-3-9004-3-9007-3-H13-3-/111069338372?pt=Apparel_Merchandise&var=&hash=item19dc3f9b04&vxp=mtr

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6k זה לבן נקי, מה שאתה מחפש.

אם ברכב שלך יש נורת h4 רגילה, אז גם הקסנון צריך להיות h4, כנ"ל וואט.

h4 זו נורה שמשמשת גם כאור דרך וגם כאור גבוה, אז כן אתה צריך bi xenon.

אגב למביני עניין בנושא, קסנון לוקח זמן להתחמם, אז מה בידיוק היתרון שלו בשימוש באור גבוה? או שבh4 זה עובד שונה?

לגבי המחיר, אפשר למצוא בזול יותר, אני מצאתי ב97 ש"ח.

והערה אחרונה, ברכב שלך אין עדשה, זה יסנוור ויהי מה, זה לא יראה טוב וימשוך הרבה צומת לב מיותרת והאור יופץ בצורה מסנוורת כי אין עדשה, אני לא ממליץ, אתה גם תצטער על הרכישה אני מאמין, אחרי שתראה לבד איך זה נראה, ואחרי שלא יתנו לך מנוח מסינוורים בחזרה.

הייתי ממליץ לך ללכת על "דמוי קסנון" של מותג מוביל, תוצאה טובה יותר, וחוקי בראש שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשתיכם על התשובה המהירה!

בקשר ל h4-3 זה אומר שלנורה יהיה אור גבוהה גם או שזה רק אומר שזה יתאים?

ולגבי איך זה ייראה, אני ישקיע 100 ש"ח אם זה ייראה לא טוב/יסנוור אני יוריד את זה ישר ולפחות אדע שניסיתי..

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תלמד מניסיון של אחרים, זה לא נראה יפה ב206, וזה מסנוור מידי, באמת חבל.

לא יפה על 206 זה קצת שיקול שלי לא?

http://carphotos.cardomain.com/ride_images/4/856/469/39637734001_large.jpg

לפי דעתי זה יפה, תודה על העזרה אבל אני מעדיף לנסות:roll:

בכל מקרה אני צריך h4-3 כדי שיהיה לי אור גבוה ונמוך?

וכמה וואט 35 או 55?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה? וכמה אנשים אתה צריך לסנוור בדרך בכדי לשכנע אותך שצריך להוריד את הערכת קסנון סוג ז' שרכשת ולוותר על המראה הסופר יוקרתי ל-206?!

ערכה בעלות כזו היא זבל שבזבלים, אך ממש לא מעניין אותי שתשרוף את מערכת החשמל שלך.

יותר מעניין זה שאתה הולך ככל הנראה לסנוור כל אחד באזור! (ולזה גם ערכות סופר יקרות לא יעזרו).

הפנס של ה-206 לא רק שלא כולל פרוג'קטור אלא רפלקטור, הוא גם לא בעל חיפוי חלק אלא בעל זוויות רבות.

התוצאה תהיה זוועתית עם פיזור האלומה לכל עבר וסינוור של כל הנהגים בדרך!

אם הפנס היה לפחות אם חיפוי חלק אז עוד הייתי ממלילץ לך לנסות נורה ייעודית לרפלקטור (H4R) אך עם פנס כמו שלך גם זה לא יעזור.

רד מזה.

עריכה

זה הפנס שיש לך ברכב http://www.carparts-tuning.co.uk/Lighting-Tuning/Headlight/Accessories-Headlights-left-fit-for-Peugeot-206-Yr-98-03.html

זה פנס לרכב שלך שיכול לעבוד איכשהו עם נורת H4R http://telcam.co.uk/shop/fk-automotive-peugeot-206-96-03-chrome-angel-eye-headlights/

וכמובן שעדיף יותר להשתמש בפנס עם רפלקטור כגון זה

http://www.ebay.co.uk/itm/PEUGEOT-206-1998-2002-CHROME-PROJECTOR-HALO-ANGEL-EYE-HEADLIGHTS-E-MARKED-/400324502375

אך כפי שאתה רואה, בכל מקרה זה יעלה לך הרבה יותר מ-100 ש"ח (אתה באמת חשבת שתוכל להשיג תוצאות ראויות בסכום כזה?!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אל תהיה תוקפני כל כך, זכותי לשאול ולהשכיל, לא מתאים לך אל תגיב פה.

מטרת הפורום הזה היא כדי לשתף ולענות על שאלות :roll:

בכל מקרה ראיתי ביוטיוב וגם בערוץ של mcm (אם אתה מכיר) שהם שמו קסנון לפנסים עם רפלקטור וטענו שם שאפשר ללכת לעשות כיוון מקצועי כדי שזה לא ייסנוור את כולם, זה היה התכנון שלי, להתקין ולעמוד מול הרכב אם זה ייסנוור אני ייקח את זה למישהו שיכוון, אם זה לא אפשרי/לא ייראה טוב אני יוריד את הקיט.

אי אפשר בשום דרך לכוון נורת קסנון על רפלקטור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם אלון, חבל על הכסף.

דבר שני, לגבי הבדיקה שלך, אם כבר, שב ברכב ממול (רכב בגובה ממוצע) זאת בדיקה עדיפה מאשר לעמוד מול הרכב, אם זה מסנוור בעמידה זה יסנוור מטוסים גם :lol:

על כל מקרה אני בכל זאת לא ממליץ וכנראה שתבין לבד כמה על חשבון הכיס שלך, ונקווה שזה ייגמר בחשבון קטן ולא גדול (הורדה\הכשלה בטסט וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, מה אכפת לך? הבחור מסוקרן ורוצה לנסות את הקסנון אז שיעשה מה שהוא רוצה.

אם אני הייתי כל כך רוצה להתקין קסנון ברכב כזה הייתי הולך על נורות H4R BI-XENON כדי שיהיה אור גבוה ונמוך.

למה H4R? שים לב שיש מכוניות עם פנסים ללא עדשות כמו למשל הונדה סיוויק 4D או ניסאן מקסימה מאחד הדגמים הישנים שמגיעות עם קסנון מהיצרן וזה לא מסנוור שם.

תוכל לראות גם דוגמאות בחברת digaled שהם מתקינים ומכוונים קסנון לרכבים שלא הגיעו כך מהיצרן- אך בכל זאת מבחינת החוק זה עדיין לא חוקי.

אני אישית הייתי מאוד רוצה להתקין קסנון אך אין לי כח להתעסק עם שוטרים ובעיות בטסט ולכן אני משאיר את הנורות המקוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...