Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

יש מצב גדול שיש להם גם מפעילים וסייענים ישראלים.

לפני כשעה, Renaultrap כתב:

אי אפשר לדרוש מהם להיות ציוניים

אפשר וצריך.

להיות ציוני זה בסך הכל להכיר במדינת ישראל.

מי שלא רוצה להכיר במדינה שהוא חי בה, לא צריך לאפשר לו להרוס אותה באמצעות החופש והביטחון שהיא מאפשרת.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4914

• SlowRide

4788

• פינדר

3815

• m3x7r3m3

2926

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

יש מצב גדול שיש להם גם מפעילים וסייענים ישראלים.

אפשר וצריך.

להיות ציוני זה בסך הכל להכיר במדינת ישראל.

מי שלא רוצה להכיר במדינה שהוא חי בה, לא צריך לאפשר לו להרוס אותה באמצעות החופש והביטחון שהיא מאפשרת.

לא, להיות ציוני זה זה לתמוך במדינת לאום לעם היהודי. אני לא תומך במדינת לאום לעם הלטבי כי הוא לא מעניין אותי, ובכל זאת אני יכול להיות שם אזרח שווה זכויות. אם אני יושב שם ופועל כנגד הזכות הזו זה כבר סיפור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינץ' ביגאל יהושע בשומר החומות: רגמו באבנים שגרמו למותו - ולא יואשמו ברצח (ynet.co.il)

למה הסדר?

יש הוכחות, יש מצלמות. רצח. הקימו מחסומים בשביל לחפש יהודים, זה טרור, לא חבלה ולא שום כיסתוח אחר.

הקראת האישומים, עמידה מול השופט, חשיפת הוכחות, הרשעה ומאסר עולם. כל האירוע צריך להימשך שעתיים במקרה הטוב.

מערכת משפט שאחראית על דם יהודים שנשפך ברחובות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Renaultrap כתב:

עיתונאים לא צריכים לייצג אזרחים, אלא לעשות עבודה עיתונאית אתית. אם במדינה דמיונית הציבור חצוי וערוץ "מקצועי" ככל שיהיה מייצג בהרכב שלו רק צד אחד של המחלוקת (כל העיתונאים המקצועיים שבו) הוא הופך לערוץ תעמולה. אני חושב שזה פסול. גם אם אתה לא, הרי אתה לא יכול לטעון שערוץ מתחרה שמדברר את החצי השני הוא כן ערוץ תעמולה.

אתה יודע מה ההבדל הגדול בין ערוץ 14 לשאר הערוצים?

לא הרכב הצוות, לא המוצא האתני של הכתבים ולא גיוון הדיעות.

ההבדל הגדול הוא מי מנסה להיות פחות או יותר נאמן לעובדות ומי מפיץ פייק ניוז, בלי סינון ובלי בדיקה.

ערוץ 14 והטאלנטים הגדולים שלו, מפיצים שוב ושוב ושוב, שקרים בוטים, ידיעות לא נכונות וידיעות שאין להן קשר למציאות. 

וזה לא בטעות. זו מדיניות.  מפציצים את הצופים והעוקבים בבליל של שקר ואמת לסירוגין. צופה עם קצת שמץ של ביקורתיות, מבין שמדובר בפח אשפה ומפסיק לצפות ולעקוב.

אלו שנותרים וממשיכים לצפות, זה ציבור שאפשר למכור לו כל מה שאתה רוצה. שגנץ הוא סוכן אמריקאי שנסחט על ידי האירנים. שאהודברק מפעיל עמותות סתרים ושולט בצבא באמצעות הכסף של אפשטיין.

ככל שזה יותר מופרע, זה ישמע להם יותר אמין. ככה בונים בייס של מצביעים עיוורים.

נזכרתי בזה, כי נתקלתי בדוגמה אקראית, לכאורה פעוטה, אבל אני יכול להציף פה את הדף בעשרות דוגמאות לידיעות לא נכונות, עד כדי שקרים של הערוץ, או של ינון מגל ושות׳.

image.thumb.png.481268e3280ad53641fa279cf5731dba.png

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

גם הנבלה על האופנוע, שדקר עובר אורח במעבר חציה בבת ים (או חולון), לא יעמוד לדין על רצח.

אבל זו לא אשמת מע׳ המשפט. זו אשמת הרשות המחוקקת.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יובל .מ. כתב:

בסופו של דבר, הכל תלוי בחומר שהמשטרה מצליחה לייצר. זה כמו הרוצח הנבלה של יורי וולקוב במעבר החציה. הראיות הספיקו לעסקת טיעון ורק 16 שנה בכלא לאדם שראוי לדבר אחד, מוות. 

לפני 7 דקות, פינדר כתב:

נזכרתי בזה, כי נתקלתי בדוגמה אקראית, לכאורה פעוטה, אבל אני יכול להציף פה את הדף בעשרות דוגמאות לידיעות לא נכונות, עד כדי שקרים של הערוץ, או של ינון מגל ושות׳.

והעיקר שגוגל טוענים שבזכות AI ועדכון מרץ האחרון למנוע החיפוש הם הורידו בדירוג אתרי ספאם, אבל ערוץ 14 בטופ אצלם. ה- AI באמת יהרוג אותנו בסוף. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Supertigre כתב:

, הכל תלוי בחומר שהמשטרה מצליחה לייצר.

לא רק.

אני לא משפטן, אבל עד כמה שאני יודע קשה להרשיע ברצח בישראל.

כבר שנים מדברים על שינוי החוק, הוספת דרגות שונות של רצח וכו׳.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשורת הלא סימטרית רק ביקרה את המהלך, תקשורת אמיתית היתה מדבררת לעם מדוע קריטי לטפל בכך. טקסט של יוען גונן

ציטוט

פעם בשבוע, טובי המוחות בישראל מתכנסים בחדר אחד — באירוע המכונה "ישיבת הממשלה השבועית". בישיבה זו עוסקים שרינו, השוקדים יומם וליל על שלומנו ועל רווחתנו, בכל הנושאים החיוניים לניהול המדינה. ולכן אתמול, ביום ה–268 למלחמה איומה והרסנית, כשהצפון והדרום נטושים ומופגזים, מיליוני אזרחים קורסים נפשית וכלכלית, חיילים נהרגים כמעט מדי יום ו–120 ישראלים עדיין חטופים בעזה, הממשלה דנה בישיבתה בנושא הדחוף ביותר העומד על הפרק: אישור בקשתו של השר אבי דיכטר לשנות את תוארו מ"שר החקלאות ופיתוח הכפר" ל"שר החקלאות וביטחון המזון".

אפשר ללעוג לדיכטר, ראש שב"כ לשעבר שהאגו השברירי שלו מוביל אותו לחפש דרכים מביכות במיוחד להפוך את עצמו לשר לביטחון כלשהו, אם לא ה–ביטחון אז לפחות של המזון — טרנד שהוביל משפיען הטיקטוק איתמר בן גביר, שדרש להיקרא השר לביטחון לאומי (וברוך השם, מאז באמת יש המון ביטחון לאומי). אולם לטעמי, ראוי דווקא לשבח את שר החקלאות, שבסך הכל ניסה להחדיר משב רוח רענן של כנות לקואליציה של שקרנים ונוכלים: זה קצת צבוע להתהדר בטייטל "פיתוח הכפר" בממשלה שתחת אחריותה קיבוצים ומושבים נחרבו ונעזבו והשדות והיערות עולים בלהבות. אז בסדר, שיהיה ביטחון המזון. הרי המאבק בכנימות ובאקריות הוא מלחמה של ממש, ואף באמצעים כימיים וביולוגיים, אפשר לומר.

נדמה שככל שיש לנו פחות ביטחון, כך מרעיפים עלינו יותר משרדי ביטחון: מלבד משרדי הביטחון הלאומי וביטחון המזון, גם משרד הרווחה הוסיף לתוארו ביטחון חברתי, למשרד הנגב והגליל צורף החוסן הלאומי ואפילו איכות הסביבה הפכה להגנה. הדרישה הפאתטית של דיכטר מיטיבה לייצג ממשלה שלמה שהזניחה את כל תחומי השלטון והפקירה את אזרחיה, ובמקום מעשים מתמקדת בסמלים ריקים ובבזבוז כספים. שינוי שם המשרד לא יתרום כלום מלבד תוספת אוויר חם לדיכטר, אך לפי ההערכות יעלה למדינה כ–2 מיליון שקלים.

באולפנים סיקרו את הסיפור במנעד רגשות שנע בין צחוק עגמומי לייאוש תהומי. "זה פשוט מראה עד כמה השרים האלה מנותקים מהעם, אין להם מושג מה קורה", אמר הכתב המדיני של ערוץ 11 סולימאן מסוודה, ואילו בערוץ 12 ציינה קרן מרציאנו: "אני צוחקת, אבל הבדיחה על חשבוננו". זה אפילו לא היה הנושא ההזוי ביותר שנידון בישיבת הממשלה, שבין השאר אושרו בה בניית מעון חדש לראש הממשלה ירום הודו בעלות של עשרות מיליוני שקלים והקמת עיר חרדית בצמוד לרהט למרות התנגדות משרד האוצר וארגוני סביבה. "הממשלה כנראה התנתקה לחלוטין מהמציאות, וגם מהציבור", סיכם עודד בן עמי, "פלא שדעתו של הציבור נטרפת מהתנהלות הממשלה שלו?". רק חסר לנו שיקימו עכשיו גם את המשרד לביטחון השיגעון.

• אהבתי 2
  • מבאס 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלמוג בוקר מפרסם שהמדינה מבקשת החזר מלוחם מילואים שנולדה לו בת בימים האחרונים של סבב המילואים הראשון שלו, מאז עשה עוד 2 אבל עדיין צריך להחזיר 2500 שקל.

מדינה אוכלת יושביה.

• מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סוג של תחושה שהממשלה נמצאת באווירת הסעודה האחרונה, כלום לא תקין, כלום לא עובד, ממשלה שרק מאשימה את כל הסובבים ולא את עצמה, שרים שעוסקים בטפל. 

הכותרת האחרונה היא השחרור (ההזוי לטעמי) של מנהל בית החולים שיפא, עכשיו הממשלה והחברים בה מאשימים את כל העולם אבל להוריד הוראה שרק הם קובעים מי ישתחרר? זה כמובן קשה להם מידי. הרי זה לא השחרור הראשון וכנראה גם לא האחרון, הם ידעו על שחרורים קודמים ובעיית התפוסה במתקני הכליאה ולא אמרו דבר. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם גנץ משחרר הצהרה נגד השחרור, אבל כבר מאות ואלפי מחבלים שוחררו גם בתקופתו.

לאף אחד לא אכפת, הכל "נכון לשעתו", הכל "זה הוא עשה לא אני". הצהרות לתקשורת בשביל לייקים ופוליטיקה מסריחה.

ממשלה שמתנהלת בוואטספ כמו דיירים במגדל שמתווכחים על מי זרק זבל בחדר מדרגות, חבורת מסריחים.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגיל מחשבתי קל (עם תוצאה ידועה מראש)

מה לדעתכם היה קורה לו מכתזי"ת איומה, מסוכנת, מפלתצית ופוגענית! (יללות הקפלניסטים על הכלי ההי פעיל בירושלים תמיד מצחיקות אותי) 

היתה מתיזה בכינון ישיר לצמד ילדות 'אמיצות' תכולות עינים ובהירות שיער, שבגילן הצעיר לא יכלו לעמוד מנגד והיה להן מאוד חשוב להילחם למען הדמוקרטיה.

אני מדמיין את המהדורות נפתחות באייטם המזעזע רעש געש ובחש.

ואתמול או שלשלום בהפגנות של הפלג הירושלמי לא בטעות, ולא על ספק ילדים, מכתזית פשוט מתיזה בכינון ישיר על ילדים.

וששששששששששששששש...... 

הצחוק שאפילו למצוא את זה ברשת מאוד התאמצתי 

עריכה אחרונה על ידי yd b-4
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, פינדר כתב:

הם לא המציאו את זה, הם מצטטים את אוריילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, yd b-4 כתב:

מה לדעתכם היה קורה לו מכתזי"ת איומה, מסוכנת, מפלתצית ופוגענית! (יללות הקפלניסטים על הכלי ההי פעיל בירושלים תמיד מצחיקות אותי) 

היתה מתיזה בכינון ישיר לצמד ילדות 'אמיצות' תכולות עינים ובהירות שיער, שבגילן הצעיר לא יכלו לעמוד מנגד והיה להן מאוד חשוב להילחם למען הדמוקרטיה.

ואתמול או שלשלום בהפגנות של הפלג הירושלמי לא בטעות, ולא על ספק ילדים, מכתזית פשוט מתיזה בכינון ישיר על ילדים.

וששששששששששששששש...... 

אני אגיד מה שאמרתי גם נגד הקפלניסטים - הפגנה, בטח כשהיא לא חוקית, היא אקט אלים. האשמה פה היא באופן בלעדי על ההורים שלהם שהביאו את הילדים להפגנה הזאת.

בדיוק כמו אלה שצילמו תינוקת על כביש חוסמת אוטובוס.

עריכה:

התגובה הייתה לפני שראיתי את הסרטון, חייב להוסיף.

מה אתה רוצה גבר? "חולני", בוא, כולה השפריצה קצף, הזרם החזק מכוון למעלה כמו שהנוהל מגדיר.

אם כבר לדבר על משהו זה הזרם בכינון ישיר שהפיל זוג מבוגרים שהלכו ליד התחנת דלק בכניסה לעיר, שם הייתה עבירה על הנהלים.

הם עומדים בכיף שלהם מול המכתזית ושרים, שום דבר פה לא תקין.

תגיד לגורו שימשיך לצייץ שטויות.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, yd b-4 כתב:

וששששששששששששששש...... 

1. למה שיהיה שוויון בינינו? מה עשית בשביל זה?

2. מתי פעם אחרונה המפגיניפ שאתה משווה אליהם מהצד השני ניסו לבצע לינץ בשר, ועוד באחד שאשכרה עובד רק עבורם?

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, יובל .מ. כתב:

בוואטספ כמו דיירים במגדל

עכשיו ראיתי למה אתה מתכוון. אכן, נבחרי הציבור הם במידה מסוימת בבואה של הציבור עצמו. יצא לי לחוות וואטספ של דיירים במגדל, חוויה מיוחדת במינה :lol:

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...