Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, הצילינדר השישה עשר כתב:

לגבי התקשורת מבחינתי האישית, אני אוסף מידע מכמה ערוצים בעלי אינטרסים לא חופפים ואז מנסה לגבש דעה. אי אפשר להשוות את שטיפת המוח בערוץ 14 לאחרים.

לגבי הקואליציה הזו ומה שהיא מנסה לעשות, אין לי ספק שהכוונות והמעשים אינם כשרים. במיוחד אם אתה מזדהה עם חלק מהדברים שהם מצהירים כמטרתם, יהיה לך קשה להצדיק את התנהגותם.

אין לי מושג מה האינטרסים של בעלי 12, 13. כנראה כסף. 11? אין לי מושג. לגבי העיתונאים שם אני יכול לקבל תמונה יותר טובה. אין שם (כמעט) ייצוג לדוסים, חרדים וערבים. תכל'ס חצי מהאוכלוסיה. אתה מגבש דעה בלי שום שיקול שעשוי להיות יקר לליבם של חצי מהמצביעים. זכותך, אבל אני חושב שיהיה פייר מבחינתך להסכים שמאות אלפי אנשים חושבים שמה שאתה עובר בערוצים הנבחרים שלך זו שטיפת מוח. שטיפת מוח כזו שמערערת על כשרותם של כוונות ומעשים שלא מתאימים לאג'נדה.

לפני 10 דקות, Night Driver כתב:

ראשי האופוזיציה כולם שירתו חוץ מהערבים שהצבא לא רצה אותם.

אתה יכול להתייחס להערה שהגבתי לה. כל אחד מהם נתן יד להשתמטות ההמונית כשהיה לו נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4912

• SlowRide

4783

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

לפני 12 שעות, oryo כתב:

(הנתון היותר מעניין זה תושבות עפ"י ביטוח לאומי, אבל משום מה הם לא חושפים את זה)

כמדומני בדקתי את זה מול מס הכנסה או בט"ל, לא היו מוכנים לתת את המידע כי "יש מיליון תיקים וצריך לעבור אחד אחד בשביל לראות מי מבצע ביטול תושבות".

לפני 12 שעות, oryo כתב:

שנכון להיום צפונה מעכו אין gps, טוען שראה את זה מ5 מקורות בלתי תלויים.

אפילו דרומית באזורים שיש בהם בסיסים כלשהם.

לפני 11 שעות, יובל .מ. כתב:

כל איזור הצפון+מרחב אילת משובש.

המדינה הקימה רצועת ביטחון בשטח מדינת ישראל במקום בשטח לבנון.

👍👍

לפני 9 שעות, Shmulik_Miata כתב:

מישהו צפה אמש בכתבה ששודרה בערוץ 12 שנושאה היה הגבול המזרחי שלנו? 

עצוב. למעט חלק קטן בגבול, רוב הגבול פרוץ, פשוט פרוץ לו. ה-7 לאוקטובר הבא זה עניין של זמן.

אילו המדינה לא הייתה זורקת לחרדים מיליארדי שקלים במשך עשורים, המדינה היום הייתה במצב הרבה יותר טוב מבחינה ביטחונית, כלכלית ובטח חברתית. 

צפיתי וממש לא התפלאתי שיש לנו גבול פרוץ.

העיקר שמעתי איזה קודקוד מיהודה ושומרון אומר שצריך לתת להם את אותם הכלים שחבל תקומה מקבלים.

ואני שולח כל אחד ואחד לבדוק אם יש תחנת משטרה או מיון קדמי ראשוני בחבל תקומה (למתחכמים - אני מדבר על מקומות שאין בהם ובונים עכשיו תחנה או מיון).

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, DareDevil כתב:

כמדומני בדקתי את זה מול מס הכנסה או בט"ל, לא היו מוכנים לתת את המידע כי "יש מיליון תיקים וצריך לעבור אחד אחד בשביל לראות מי מבצע ביטול תושבות".

עזוב אותך כול הרישום הזה מנוהל כול כך גרוע. ברמות מביכות.

אני יכול להגיד לך שקיבלתי בקשת תשלום, שאחריה החזירו לי את הכסף וכמה ימים אחרי זה הודיעו לי חגיגית שעזבתי את הארץ בפברואר 2024.

למה? למה דווקא פברואר? אפילו לא ביקרתי בארץ בשנה האחרונה. 

למה שילמתי איזה 260 שקל שהחזירו לי? לא יודע.

מה שאני בטוח בו - גם הם לא יודעים. זה אפילו לא בינוניות.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, David32 כתב:

עזוב אותך כול הרישום הזה מנוהל כול כך גרוע. ברמות מביכות.

אני יכול להגיד לך שקיבלתי בקשת תשלום, שאחריה החזירו לי את הכסף וכמה ימים אחרי זה הודיעו לי חגיגית שעזבתי את הארץ בפברואר 2024.

למה? למה דווקא פברואר? אפילו לא ביקרתי בארץ בשנה האחרונה. 

למה שילמתי איזה 260 שקל שהחזירו לי? לא יודע.

מה שאני בטוח בו - גם הם לא יודעים. זה אפילו לא בינוניות.

מה קראתי עכשיו?

בחיי שזה לא נורמלי המצב הזה, סה"כ הוצאנו יותר כסף להתעסק עם גבייה והחזרים מאשר אשכרה להרוויח איפה שצריך.

לגבי פברןאר מניח שמדובר בחודש האחרון שבו יצאת מהארץ.

יעני פברואר 2019 היה החודש האחרון שלך בholyland

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, David32 כתב:

אבל לא....

באמשך, איזו מדינה לא נורמלית. איזו בנוניות.

בכל אופן, ממליץ לקבל אישור רישמי שלא יעשו בעיות וכו'.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Renaultrap כתב:

תה יכול להתייחס להערה שהגבתי לה. כל אחד מהם נתן יד להשתמטות ההמונית כשהיה לו נוח.

חפש הודעות שלי מלפני ה 7.10.

אמרתי אז שלא אכפת לי שלא יתגייסו ואפילו לא הקיצבה רק שלא יגידו לי איך לחיות.

פשוט ב 7.10 הצרכים השתנו וכבר אי אפשר לפטור אותם. מי שחושב שתוך כמה חודשים המלחמה נגמרת וחוזרים לעשות 21 ימי מילואים בשנה חי בסרט. מקווה ש 60 יספיקו.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשם הסימטריה אתמול שוטרים עצרו חייל דתי שחזר מעזה בגלל שהוא עשה קריוקי..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, Renaultrap כתב:

לגבי העיתונאים שם אני יכול לקבל תמונה יותר טובה. אין שם (כמעט) ייצוג לדוסים, חרדים וערבים. תכל'ס חצי מהאוכלוסיה. אתה מגבש דעה בלי שום שיקול שעשוי להיות יקר לליבם של חצי מהמצביעים

מה הקשר בין יצוג באוכלוסייה לעיתונאים? למה עיתונאים צריכים לייצג מצביעים? הם פוליטיקאים? הם אולי שופרות של פוליטיקאים, אבל גם לעבודה הזאת בוחרים במי שהכי מתאים ולא לפי שיוך לעדה, צבע עור או מין.

תעשה לי טובה חבר, הטענות האלה מועתקות 1:1 מהפרוגרסיביים בארה"ב. זה אותו היגיון מקולקל שיותר חשוב שיהיו שופטים מרוקאים בעליון מאשר מדינה מתפקדת.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Renaultrap כתב:

אין שם (כמעט) ייצוג לדוסים, חרדים וערבים. תכל'ס חצי מהאוכלוסיה.

אני דווקא אוהב את כאן11, והם פונים ומראיינים את כל מי שציינת, בצורה מאוד מכבדת וראויה. אני לגמרי לא מסכים איתך לגבי ייצוג, זה לא בהכרח קשור לרקע המגיש אלא למקצועיות שלו ולפתיחות למרואיין. באופן דומה אני יכול לשמוע חדשות חוץ על צרפת מבלי לקבל את הדיווח משני צרפתים ואלגיראי. אם המגישים לא מקצועיים, ויש כאלו, אז הם יכולים לנסות לעוות את החדשות, ללא קשר להשתייכות הקבוצתית שלהם.

לפני 3 שעות, Renaultrap כתב:

ודמויות ראשי האופוזיציה לא מופיעות כי לא נשאר מקום בכרזה?

משעשע, פוליטיקאים עלובים שהמשיכו את הדחיה, או כאלו שניסו לקבוע חוק כלשהו שיביא לגיוס חלקי זה בדיוק אותו דבר כמו אלו שניסו לבטל את הגיוס מכאן ועד עולם ולהשוות את מעמד תלמידי הישיבות לחיילים, בזמן מלחמה. אחד לאחד. גם בדרך כלל אמורים להפגין נגד  האופוזיציה, כי הם אלו שמחוקקים את החוקים, כן.

לפני 42 דקות, SlowRide כתב:

הטענות האלה מועתקות 1:1 מהפרוגרסיביים בארה"ב.

בדיוק זה. 

ולדעתי אם אנשים היו זונחים את האגו לרגע, הם היו רואים שהממשלה הנוכחית היא העתק מדויק של כל מה שרע בשמאל העולמי: פוליטיקת זהויות, תקציבים לאנשים שלא מנסים לעזור לעצמם, ממשלות שמנות וכו׳

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

חפש הודעות שלי מלפני ה 7.10.

אמרתי אז שלא אכפת לי שלא יתגייסו ואפילו לא הקיצבה רק שלא יגידו לי איך לחיות.

פשוט ב 7.10 הצרכים השתנו וכבר אי אפשר לפטור אותם. מי שחושב שתוך כמה חודשים המלחמה נגמרת וחוזרים לעשות 21 ימי מילואים בשנה חי בסרט. מקווה ש 60 יספיקו.

אז אצלי זה הפוך. אין מחילה לכל המפלגות באופן קולקטיבי על האיפה ואיפה הזו. ה-7.10 לא מוסיף או גורע. עם זאת, ברור לי שגיוס כפוי הוא לא אופציה. אף חייל לא ירוץ בעפייה, ולא תוכל לכלוא את כל אלפי חייבי הגיוס. אין מנוס מהפסקת קצבאות למי שלא משרת- בין אם יהודים או ערבים בשירות צבאי או אזרחי.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

מה הקשר בין יצוג באוכלוסייה לעיתונאים? למה עיתונאים צריכים לייצג מצביעים? הם פוליטיקאים? הם אולי שופרות של פוליטיקאים, אבל גם לעבודה הזאת בוחרים במי שהכי מתאים ולא לפי שיוך לעדה, צבע עור או מין.

תעשה לי טובה חבר, הטענות האלה מועתקות 1:1 מהפרוגרסיביים בארה"ב. זה אותו היגיון מקולקל שיותר חשוב שיהיו שופטים מרוקאים בעליון מאשר מדינה מתפקדת.

עיתונאים לא צריכים לייצג אזרחים, אלא לעשות עבודה עיתונאית אתית. אם במדינה דמיונית הציבור חצוי וערוץ "מקצועי" ככל שיהיה מייצג בהרכב שלו רק צד אחד של המחלוקת (כל העיתונאים המקצועיים שבו) הוא הופך לערוץ תעמולה. אני חושב שזה פסול. גם אם אתה לא, הרי אתה לא יכול לטעון שערוץ מתחרה שמדברר את החצי השני הוא כן ערוץ תעמולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

אתה בטוח?

כל המדינה נחסמה בהתנתקות לשעות, אנשים נעצרו כי סרבו להזדהות, קראו לסדירים לסרב פקודה, איימו לפגוע בחיילים וכמה שנים קודם לא רק שקראו לעומד בראש בוגד אלא הגדילו ורצחו אותו.

החסימות בתקופה ההיא היו לא חוקיות וטופלו על ידי המשטרה. נעצרו אוטובוסים עם מפגינים בדרכם להפגנות וקטינות הוחזרו במעצר שבועיים. איומי הפגיעה בחיילים היו תעמולה שעבדה היטב, וחייל שסירב ללחוץ יד לרמטכ"ל נשלח לכלא.

לא דומה לדעתי לאנרכיה בגיבוי משפטי

לפני כשעה, הצילינדר השישה עשר כתב:

אני דווקא אוהב את כאן11, והם פונים ומראיינים את כל מי שציינת, בצורה מאוד מכבדת וראויה. אני לגמרי לא מסכים איתך לגבי ייצוג, זה לא בהכרח קשור לרקע המגיש אלא למקצועיות שלו ולפתיחות למרואיין. באופן דומה אני יכול לשמוע חדשות חוץ על צרפת מבלי לקבל את הדיווח משני צרפתים ואלגיראי. אם המגישים לא מקצועיים, ויש כאלו, אז הם יכולים לנסות לעוות את החדשות, ללא קשר להשתייכות הקבוצתית שלהם.

משעשע, פוליטיקאים עלובים שהמשיכו את הדחיה, או כאלו שניסו לקבוע חוק כלשהו שיביא לגיוס חלקי זה בדיוק אותו דבר כמו אלו שניסו לבטל את הגיוס מכאן ועד עולם ולהשוות את מעמד תלמידי הישיבות לחיילים, בזמן מלחמה. אחד לאחד. גם בדרך כלל אמורים להפגין נגד  האופוזיציה, כי הם אלו שמחוקקים את החוקים, כן.

בדיוק זה. 

ולדעתי אם אנשים היו זונחים את האגו לרגע, הם היו רואים שהממשלה הנוכחית היא העתק מדויק של כל מה שרע בשמאל העולמי: פוליטיקת זהויות, תקציבים לאנשים שלא מנסים לעזור לעצמם, ממשלות שמנות וכו׳

כל החדשות שצרכתי בטלויזיה היו מכאן 11 על גילגוליו השונים. לא יכול יותר. לאחרונה הסתפקתי באולפן שישי בערב אבל זה הופך פאתטי. מואב ורדי, קרקובסקי, גילי כהן, אמסטרדמסקי ובראש מקרקרת כרמלה מנשה. מביאים את פורר כימני מחמד וכל פעם שורדי פונה אליו כרמלה מנשה מתחילה לצרוח ולא נותנת לו לדבר. זה ממש סגנון השוק של איילה חסון שהיתה פעם עיתונאית חשובה ועכשיו קיבלה רצועה וולגרית של פרומו לחדשות.

אני עומד מאחורי טענתי שכל הפוליטיקאים המתחסדים היום הלכו למיטה עם החרדים על חשבון המצביעים שלהם. אני לא מקבל את הטיעון "בזמן מלחמה" כיותר מציני, בטח מאלה שקוראים לבחירות "בזמן מלחמה".

ממשלות שמנות? ממשלת השינוי או הממשלה הפריטטית המפורסמת לא היו רזות. 

הממשלה הזו והשמאל הפרוגרסיבי? זאת כבר אקרובטיקה מסובכת לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

בשם הסימטריה אתמול שוטרים עצרו חייל דתי שחזר מעזה בגלל שהוא עשה קריוקי..

איך פינדר ושות' לא מנצלים זאת לנגח את בן גביר אני לא מבין. מה שונה בזה משאר מקרי אלימות השוטרים שהם מגנים?

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Coro כתב:

איך פינדר ושות' לא מנצלים זאת לנגח את בן גביר אני לא מבין. מה שונה בזה משאר מקרי אלימות השוטרים שהם מגנים?

כי זה חדשות שלא תופסות כותרות במיינסטרים..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...