Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות זולות מישהו?

lolshimi11
שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי ממליץ לך להשקיע קצת יותר כי בתקציב הזה אתה תתבאס על הכל, כבר תקופה שאני עם אוזניות JVC Xtreme Xplosives ואני נהנה מחדש בכל שמיעה.

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/JVC-HAFX101A-HAFX101-Blue-Xtreme-Xplosives-Earbuds-Deep-Bass-NEW-/130787977674?pt=US_Headphones&hash=item1e739229ca

מקורי מן הסתם זה מוכר עם הרבה פידבק והוא מארצות הברית. אוזניות זולות והאיכות מובטחת, הבאס מודגש יותר, לי אישית זה נותן חווית שמיעה מדהימה בהתחשב בעובדה שהשתמשתי באוזניות של אפל שידועות כממוצעות ועושות את העבודה.

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש איכות באוזניות,פשוט אלו שרכשתי מנגנים כמעט רק בס והקול של הזמר מעומעם לגמרי,אני מחפש איכות כמו של אוזניות מקוריות של פלאפון ממוצע לא יותר מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Skull Cundy Chops.

זולות וטובות.

אם אתה רוצה משהו יותר זול, אז AKG K309. אחלה של אוזניות בכלום כסף.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/KOSS-THE-PLUG-HEADPHONES-FOR-ALL-MP3-AND-OTHER-PLAYERS-/390243479233?pt=PDA_Accessories&hash=item5adc52eec1

אחלה של אזניות בשביל המחיר, בס מעולה ואיטום טוב מהסביבה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוזניות ב 6-7 דולר זה ממש זול ונראה לי כסף מבוזבז. תגדיל טיפה את התקציב ותקנה מחברה ידועה.

אני קניתי אוזניות של SONY מדגם MDR-V150 ואני מאוד מרוצה. קניתי אותן ב 10$ כולל משלוח, חדשות ללא אריזה מקורית. עכשיו הסתכלתי והכי זול זה 15$ כולל משלוח, אבל אולי אפשר לחפור ולמצא יותר זול.

http://www.ebay.com/itm/Sony-MDR-V150-Studio-Monitor-DJ-Stereo-Headphone-earphone-/190709762648?pt=UK_AudioVisualElectronics_HomeAudioHiFi_Headphones&hash=item2c67300a58

לדעתי אחלה תמורה לתקציב נמוך

ופה הן בארץ:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=401877

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אנחנו כבר מדברים על אוזניות - מישהו מוכן לעזור לי במציאת אוזניות מקוריות (!!!) לאייפון? הזמנתי 3 סטים של אוזניות מאייבי וכולם ללא יוצא מן הכלל הגיעו מזויפות.

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, האם אתה בטוח שהם מקוריות? כי גם אני הזמנתי סט אחד שהיה רשום שהאוזניות מקוריות.

בנוסף, תוכל גם על הדרך לעזור לי במציאת מטען וגם כן אחד מקורי?

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזניות ספורט של פיליפס.

למשל אלה

היה לי זוג דומה (לא זוכר את מספר הדגם המדוייק) שהחזיקו מעמד 3 שנים (עלו 100 ש"ח באופיס דיפו), כעת יש לי זוג שנרכש בגרמניה ב-7 אירו.

עובדות אצלי קשה - כל יום שעה בחדר הכושר.

גילוי נאות - השמיעה שלי לא מי יודע מה, כך שאני לא מתעמק יותר מדי בדקויות של עקומות הענות לתדר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח בכלום אבל המוכר מארצות הברית יש לו הרבה פידבק ורשום שזה מקורי, אגב, לאחר ההזמנה איך אתה בודק אם זה מקורי או לא?

וכאשר אגיע הביתה אחפש לך מטען

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקורי וזיוף ניתן לזהות בקלות ולא תמיד אפשר להסביר את זה. למשל הגיע לי סט ללא מיקרופון ועוד סט עם מיקרופון תקול.

הזמנתי בנתיים סט אחד, נחכה שיגיע ונבדוק אותם, אולי נזמין עוד אחד.

כנ״ל לגבי המטען, אני מפחד להזמין משהו תקול.

בכל אופן אחי, אם אתה מוצא מטען מקורי שלח לי בה״פ, אני לא רוצה לסטות לגמרי מהנושא של פותח השרשור.

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...