Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכל קוני הרכבים מחברות הליסינג. הברקה חדשה של לוי

Night Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 4130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב שנקנה ישירות מחהרת הליסינג יזכה להורדה של 11%. כשתבוא למכור אותו אז אותו הרכב בדיוק יזכה להורדה של 22%.

מאיפה בא ההבדל אף אחד לא יודע אבל זה מה שקבע הגורו.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שנקנה ישירות מחהרת הליסינג יזכה להורדה של 11%. כשתבוא למכור אותו אז אותו הרכב בדיוק יזכה להורדה של 22%.

מאיפה בא ההבדל אף אחד לא יודע אבל זה מה שקבע הגורו.

לי נראה מוזר. למעשה צריכה ההפחתה לקטון אחרי בעלים פרטיים, אלא אם לוי הולך לפי האמת הטכנית (אני בספק אם זה המניע) - אורך חיי רכב שהתעללו בו מתקצר מהסוף.הבעלים האחרון אוכל את חשבונות המוסך שעשה משתולל שבתות כשהיה האוטו חדש, בד"כ אוטו עומד ב 3 שנים הראשונות יפה - זה ההיגיון של חברות הליסינג למכור אחרי דווקא 3 שנים.נראה לי שלוי יצחק ייתקשה להצדיק ההיגיון .אפשר גם להשוות למקובל בעולם בשווקים מתוקנים רבי מחירונים ומסחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה דברים הוא לא יכול להסביר במחירון שלו (כמו למשל למה רכב בבעלות חברה פרטית מקבל הורדה יותר גבוהה מאותו הרכב באותה החברה רק דרך חברת ליסינג) אבל כשהרבי קובע כל העם אומר אמן.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם לא הכל.

אם קנית רכב ישירות מחברת הליסינג עם 0 קילומטרים ותמכור אותו אחרי 3 שנים יורידו לך 10% אבל כשחברת הליסינג תמכור את הרכב זונה שהצמידה לאיזו חברת היי טק יורידו לה 11%.

משהו מאוד מאוד מסריח שם אבל השאלה היא את המי זה יעצבן מספיק כדי שיפוצץ את הבועה הזו.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחר, הראשון שקונה מחברת הליסינג, יכול אולי לדעת יותר על עברו של הרכב (לפחות תיאורטית). הבאים בתור ביכלל לא, רמת הסיכון שלהם גבוהה יותר. כשאני שומע שהיד הראשונה היתה ליסינג, הנחת העבודה שלי, שזה היה ליסינג צהלי משטרתי וכיוצ"ב, ממש לא עושה חשק.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מצחיק שרוב המכוניות האלה שנמכרות דרך חברות הליסינג, נמכרות תחת הכותרת של: "ישירות מליסינג!"

כאילו שזה משנה, ואיך אתה יכול לדעת בכלל אם זה היה ליסינג או השכרה?

יש עוד קטע, שהם כאילו מתעלמים מזה שזה רכב ליסינג במידה והרכב לא עבר הרבה, אז הם מוסיפים את הביטוי: "נהג יחיד או מנכל חברה"

ואז עוד מבקשים מחיר גבוה יחסית רק בגלל שיש ק"מ נמוך, כאילו שבק"מ האלה אי אפשר היה לקרוע את הצורה של המנוע.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית ששמשה להשכרה, מצויין ברישיונה בסעיף מקוריות - רכב השכרה.

במכונית שהיתה בליסינג יצויין ברישיון - החכר.

אף חברת השכרה לא מחזיקה מכוניות בנות 3, אולי הקטנות ממש.

ותתפלאו, לא מעט מכוניות צמודות ננהגו בצורה נורמאלית לחלוטין.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כנראה קיבל מחברות הליסינג חבילה יפה לכיס!

דיקטטור!!!

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדינה מערבית עם כלכלה חופשית, לא?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית ששמשה להשכרה, מצויין ברישיונה בסעיף מקוריות - רכב השכרה.

במכונית שהיתה בליסינג יצויין ברישיון - החכר.

אף חברת השכרה לא מחזיקה מכוניות בנות 3, אולי הקטנות ממש.

ותתפלאו, לא מעט מכוניות צמודות ננהגו בצורה נורמאלית לחלוטין.

לאחרונה זה השתנה ולרכבים מליסינג והשכרה מוצמדת הערה אוניברסלית "שימש להשכרה/החכר" שזה טיפשי אם כבר הייתה הפרדה בעבר וזה יצור לא מעט בלגאן.

לגבי הרכבים שנשמרים בליסינג, אני מסכים, לי היו רכבים שנסעו פי 4 מהממוצע השנתי ועדיין נראו והרגישו כחדשים, טופלו במוסכי יבואן ואני בטוח שהרוכשים הפרטיים שקנו אותם מחברות הליסינג יהנו מהרכב להמון שנים.

לגבי הרעיון החדש של מר לוי יצחק, זה מראה בדיוק למי המחירון הזה מכוון, עם מי הוא מטיב ואת מי הוא דופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדינה מערבית עם כלכלה חופשית, לא?

חופשית לחלוטין.

אף אחד לא מכריח אף אחד להיתייחס למחירון כאל תורה מסיני, ושוק המשומשות תמיד התנהג לפי מיטב מסורת הכלכלה החופשית - היצע וביקוש.

בה במידה, אף אחד לא מכריח מישהו לקנות מכוניות משומשות דווקא מציי הרכב, לא חסרות מכוניות פרטיות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חופשית לחלוטין.

אף אחד לא מכריח אף אחד להיתייחס למחירון כאל תורה מסיני, ושוק המשומשות תמיד התנהג לפי מיטב מסורת הכלכלה החופשית - היצע וביקוש.

בה במידה, אף אחד לא מכריח מישהו לקנות מכוניות משומשות דווקא מציי הרכב, לא חסרות מכוניות פרטיות.

הבנת אותי מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, זה נכון עד הביטוח.

את הפרמייה אתה משלם אותו הדבר אבל מקבל הרבה פחות.

חוץ מביטוח חובה, ביטוח אינו חובה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...