Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר אוטומט ברכב אטמוספרי כמה יחזיק מעבר ?

רז לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 4133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בגיר של מזדה 6 2004

הציפיה להנות מהרכב כמה שיותר למרות האוטומט.

לא מחפש מיפלצת דרג אלה תוספת של כ 40 כוח סוס יהיו מספקים בהחלט.

האם הגיר אמור לעמוד בתוספת כזאת?

תודה.

רז.

(מודע לעלויות ומודה להשלחות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למה?

איך תוסיף 40 כ"ס?

אם זה תוספת מומנט כמו טורבו, אולי לא יחזיק.

אם זה תוספת הספק אטמוספרית, אולי כן יחזיק.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול תלוי איך אתה מוסיף את הכוח, מומנט של טורבו- לא להרבה זמן, נייטרוס- כוח מתפרץ לחיצה או שניים ואין גיר, שיפור המנוע ,ולהשאיר אותו אטמוספרי יחזיק זמן מסויים, הכול תלוי מה המצב של הגיר .

If you're a DJ, whether you're a local DJ or a superstar, if you pull a crowd and you give people a great night with your music then you're #1 anyway. Armin van Buuren

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

כח מיתפרץ ? ב40 כוח סוס ובטורבו קטן שהגדישה שלו אפס נקודה משהוא איזה כח מיתפרט יכול להיות ?

לנפח שלי עם טורבו קטן שאמור להיות זמין מסלד נמוך מאוד לא אמור להיות כח מיתפרץ.

למישהו יש הערכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הגיר כן יחזיק - מדובר על עוד 25% מומנט פחות או יותר. אולי זו שאלה לפורומים של מאזדה בחו"ל.

בשביל עוד 40 כ"ס לא הייתי טורח לגדוש את המנוע הזה. מבחינה כלכלית.

בשביל עוד 170 כ"ס כן הייתי טורח לגדוש את המנוע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות של הגדשת הרכב יחסית נמוכה ביחס לתמורה.

אין להוציא 40 כוח בצורה אחרת בטח שלא יותר זולה.

רז.

אשמח לקישור האם יש מזדה אוטומט גודשת?

רז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק לגבי העלות.

אתה טועה לגבי ה 40 סוסים.

אחרי שתטעם את המומנט הגבוה יותר, אתה תרצה יותר. וזה נראה כל כך פשוט. רק מעלים קצת גדישה ויש יותר כוח. ואז מתחילות הבעיות.

לא עדיף לייבא מנוע מוגדש ולהשתיל אותו, כולל מחשב. אם יש כזה למאזדה 6?

בדוק בכלל שיש לך תקציב לדבר כזה. זה יותר מסובך ממה שזה נשמע. במיוחד ניהול המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שיש - אבל המנוע הוא 2.4 ליטר עד כמה שזכור לי במקום 2.3 ליטר והיבואן לא הביא אותן לארץ, היה צריך לקנות אותן בייבוא אישי.

בעבודה הקודמת שלי הייתי נוהג פה ושם על הרכבים של הבוסים והיו להם 6 פרימיום ועד כמה שאני זוכר הן היו הדגם המדובר אבל יתכן ואני מאוד טועה.

מישהו פעם אמר לי שמדובר על דגם שנקרא MPV וגם כאן אני לא סגור על זה כי אני כמעט בטוח שמדובר על רכב "קצת" יותר זקן או יותר נכון mom mobile :-D

אני רק זוכר שהרכבים היו פשוט מטוסים.

רוב הסיכויים שאני טועה והמאזדות שלהם היו 2.3 פרימיום רגילות, לי זה פשוט הרגיש באותה תקופה כמו רכב מאוד זריז.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לזה MPS - mazda speed אלו הגרסאות הספורטיביות של מזדה והן לא יובאו לארץ בצורה סדירה, וכמובן מוגדשות. לא זכור לי שיש 3 או 6 אוטומטיות בדגם MPS. ולגבי הטורבו , המומנט ישבור את הגיר לא ה 40 סוסים שתוסיף.

If you're a DJ, whether you're a local DJ or a superstar, if you pull a crowd and you give people a great night with your music then you're #1 anyway. Armin van Buuren

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...