Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית תרופה online בארה"ב

YNV
שימו לב! השרשור הזה בן 4130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אני צריך לקנות תרופה מסוג T. Tiopronin 250gr בדחיפות ולייבא אותה לארץ. מדובר על כמות של 100 טבליות.

מבחינת הליך הייבוא, נראה שהסיפור פשוט יחסית.

השאלה איך קונים את התרופה אונליין? מן הסתם אני מאוד חושש מזיופים למיניהם.

הנטייה שלי היא לקנות את התרופה בארה"ב (ולא בארצות המזרח לדוגמא).

מישהוא מכיר אתר אמין שניתן להזמין דרכו?

אולי מישהו מתעסק בתחום הפרמצבטיקה ויידע להפנות אותי למקורות שמוכרים את התרופה?

מישהוא משוכני הפורום בארה"ב שיכול לשאול בבית מרקחת אולי? (כמובן שתשלום יועבר בו במקום).

התרופה מיועדת לאחיינית שלי בת 16 עם מחלה מאוד נדירה שעוברת החמרה רצינית בימים האחרונים.

תודה מראש

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהיא מטופלת במרכז שמתמחה במחלות מטבוליות.

האם ניסית לברר באותו מרכז? האם בית המרקחת של קופת החולים ניסה לברר אם יש מלאי כלשהו בארץ?

הרצתי חיפוש קצר בגוגל (מחרושת "online pharmacy") מצאתי בית מרקחת קנדי שמוכן לשלוח לכל מקום בעולם - מחיר 120 קפסולות הוא למעלה מ-$1000.

אני מניח שבית מרקחת אמריקאי יהיה יותר יקר, ועם הבלגן של "סנדי" אני מניח שיהיה גם עיכוב במשלוח. עדיף לחפש במקור אירופי. הייתי סומך על בית מרקחת אנגלי או גרמני או איטלקי לא פחות מאשר על אמריקאי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכיחות של המחלה שלה היא 1:1000000 (לא התפרעתי עם האפסים - אחת למיליון!).

בארץ מן הסתם אין את התרופה ואין חולים נוספים.

אם תוכל לשלוח לי את הקישור לאתר הקנדי אני אודה לך מאוד.

מבחינת המחיר, התרופה יקרה. מאוד. לא יודע לבצע סקר שוק ולקבוע אם ניתן להשיג אותה במחיר מבצע במקום אחר. מבחינת דחיפות העניין, מחיר לא מהווה מכשול.

את ההזמנות הבאות אני אעשה מראש ואוכל למצוא מקורות זולים יותר בשאיפה.

לגבי אירופה, אני לחלוטין לא פוסל. איפה שאני אמצא את התרופה (וסלחו לי שאני פחות סומך על הודו/סין) אני ארכוש.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שמדובר בתרופת מרשם.

אפילו אם הייתי מעוניין לעזור לך ולרכוש אותה בבית מרקחת מקומי (אני גר בקנדה), לא הייתי יכול (או לפחות לא נראה לי שאני יכול).

אי לכך ובהתאם לזאת, אני בספק אם האתרים שימכרו לך את התרופה הזו אונליין, באמת יתנו לך את התרופה הזו, ולא איזה סוג של פלציבו או batch שפג תוקפו, אז היזהר!

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מרשם ישראלי באנגלית.

אני לא יודע אם הוא תקף או שיש צורך להסב אותו (או להעביר אותו דרך נורטוריון לדוג׳).

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את אמא שלי (שיכולים להיות לה קצת קשרים בהקשר הזה) והיא אמרה שהיא תשמח לברר מחר אם היא תוכל למצוא מקום שמוכר את זה וכל סיוע נוסף שאולי היא תוכל לעזור... תוכל רק לשלוח לי פירוט מעט יותר רחב? לא הצלחתי למצוא את התרופה הספציפית בגוגל. (אני שואף למצוא תמונה של המוצר \ דף מוצר לפחות) אני חייב להעביר לה פירוט מדוייק...

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים עד שאמא שלי תחזיר תשובה,

http://www.universaldrugstore.com/medications/Thiola/100mg

מצאתי את זה בגוגל, אבל זה זול... הרבה יותר זול מהמחירים שדיברתם עליהם... אולי בגלל שהם מחייבים מרשם? צריך לדבר איתם טלפונית ולברר אם מרשם מתורגם וחתום אצל נוטריון ממדינה אחרת גם תופס

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין לא פשוט לאתר מקור אמין לתרופות באמצעות הרשת.

ככל הנראה יש לא מעט מקורות אמינים, אבל צריך למצוא מישהו שמכיר את המערכת במדינות השונות.

מציע, בכל זאת, לנסות לפנות לשירותי הרוקחות של קופת החולים ומשרד הבריאות, אני מניח שיש שם מישהו שיודע איך להשיג את התרופה. כמוכן לנסות לפנות לבתי המרקחת של בתי החולים הגדולים.

אני יכול לומר לך שלפני כ-25 שנה נתקלתי בסיפור דומה עם תרופה אחרת , וגם לפני ימי רשתות המחשבים התרופה הדרושה אותרה בבית המרקחת של בית חולים גדול, והועברה למוסד שטיפל בחולה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין לא פשוט לאתר מקור אמין לתרופות באמצעות הרשת.

ככל הנראה יש לא מעט מקורות אמינים, אבל צריך למצוא מישהו שמכיר את המערכת במדינות השונות.

מציע, בכל זאת, לנסות לפנות לשירותי הרוקחות של קופת החולים ומשרד הבריאות, אני מניח שיש שם מישהו שיודע איך להשיג את התרופה. כמוכן לנסות לפנות לבתי המרקחת של בתי החולים הגדולים.

מחר בהחלט נמצה את כל האפשרויות האלו.

תודה רבה לכל העוזרים.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...